EPIC opět začne nadělovat, chystá si 15 her zdarma

EPIC opět začne nadělovat, chystá si 15 her zdarma
, , aktualita
Epic Games Store aktuálně nabízí zdarma výtečná RPG Tyranny a Pillars of Eternity, ovšem od zítřejšího dne se chystá spustit vánoční kulomet a každých 24 hodin obnovit nabídku pomocí nového titulu či titulů. 
K oblíbeným
reklama
Epic Games Store tak za 15 dní nabídne celkem 15 her zdarma, čili se můžeme těšit na další vánoční nadílku, která vystřídá stále ještě dostupné tituly Pillars of Eternity a Tyranny. Ty Epic nabízí zdarma v jejich nejlepších verzích, čili Definitive Edition a Gold Edition, což znamená i veškeré expanze. 
 
 
Na přidání každé z 15 her do své knihovny tak budete mít logicky pouze jeden den, přičemž Epic jejich seznam pochopitelně tají, a to včetně úvodního titulu, který bude zpřístupněn zítra v pět odpoledne našeho času. 
 
Epic Games navazují na loňskou vánoční akci, kdy ale šlo "jen" o 12 her během 12 dní. Tehdy přišli s titulem Into the Breach, dále s multiplayerovou akcí TowerFall Ascension, pak nabídl originální střílečku Superhot, kde se čas pohybuje společně s hlavní postavou, následovalo Little Inferno pro virtuální pyromany, opičí Ape Out, plošinkovka Celeste, po ní Totally Accurate Battle Simulator zaměřený na simulaci fyziky, vesmírná rogue honička FTL: Faster Than Light, akční retro RPG Hyper Light Drifter, taktická hra Shadow Tactics: Blades of the Shogun a poté přišla na řadu logická The Talos Principle a nakonec Hello Neighbor.
 
Uvidíme, zda si tentokrát Epic přichystá i nějaké AAA tituly nebo prostě populárnější hry, neboť dříve šlo spíše o menší, i když zajímavé a roztodivné hry. Server SomagNews má jasno a dle jeho seznamu se bude jednat třeba o The Witcher 3, Borderlands 3, Fallout 4, Ghost Recon Breakpoint, Dying Light, Far Cry 5, Monster Hunter Worlds (sic!) a další. K tomu se chce dodat snad jen obligátní: tak určitě.  


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Blue Origin: Vylepšená kabina pro posádku zvládla první let, pasažéři by mohli startovat v dubnu Blue Origin: Vylepšená kabina pro posádku zvládla první let, pasažéři by mohli startovat v dubnu
Blue Origin je kosmická společnost, která v budoucnu plánuje dopravovat lidi do vesmíru. Nedávno tato firma provedla úspěšný testovací let s raketou New Shepard a vylepšenou verzí kabiny pro cestující.
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková
Muž má poslední dva pokusy uhádnout heslo, jinak přijde o 7000 BTC Muž má poslední dva pokusy uhádnout heslo, jinak přijde o 7000 BTC
S rostoucími cenami Bitcoinu roste i počet případů, kdy si lidé uvědomí existenci svých Bitcoinů z minulosti, ale nemají k nim přístup. Další muž si takto nemůže vzpomenout na heslo a chybí mu už jen dva pokusy.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
Výrobci desek si už chystají pro AMD 400 a 500 Series AGESA verze 1.2.0.0 Výrobci desek si už chystají pro AMD 400 a 500 Series AGESA verze 1.2.0.0
Výrobci desek si připravují nové verze BIOSů vybavené mikrokódem AGESA 1.2.0.0, které byly slíbeny už před několika měsíci jako konečně "to pravé" pro desky 400 a 500 Series a nové Ryzeny 5000. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Astronomové se blíží k detekci gravitačních vln ze supermasivních černých děr Astronomové se blíží k detekci gravitačních vln ze supermasivních černých děr
Malé gravitační vlny, které tu a tam projdou skrz Zemi a detektory, už dávno bereme jako hotovou věc, ovšem pokud existují ony, měly by naším prostorem v podstatě nepřetržitě postupovat i velké vlny ze supermasivních černých děr. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Herní testy nového Core i9-11900K ukazují srovnatelný výkon s 10900K Herní testy nového Core i9-11900K ukazují srovnatelný výkon s 10900K
Intel sice minulý týden ukázal benchmarky, dle nichž si chce opět vzít titul výrobce nejvýkonnějších herních procesorů, ovšem ukazuje se, že ve skutečnosti by to mohlo být poněkud jiné. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář