Fanoušek vytvořil video z Diabla II ve 4K/60p pomocí umělé inteligence

Fanoušek vytvořil video z Diabla II ve 4K/60p pomocí umělé inteligence
, , aktualita
Na remasterovanou verzi legendární počítačové hry Diablo II si ještě musíme počkat, nicméně jeden z fanoušků už vytvořil video, jak by hra mohla vypadat ve 4K rozlišení. Pomohla mu s tím umělá inteligence.
K oblíbeným
reklama
Hovoří se o tom, že by se v brzké době mohla objevit remasterovaná verze legendární počítačové hry Diablo II. Zda se tak skutečně stane a kdy, to ukáže až čas. Některým se ale nechce čekat, a tak se alespoň pokusili vytvořit video znázorňující to, jak by taková verze mohla vypadat. Konkrétně se o to postaral Micheal ReznoR, který do světa vypustil video Diabla II v rozlišení 4K. Připomeňme, že původní hra běžela maximálně v rozlišení 800×600 pixelů.
 
Diablo II
 
V tomto případě ale nejde o hru, která by byla předělaná do takového vysokého rozlišení, ale o nahrané video z původní hry, kde se o chybějící pixely postaral systém umělé inteligence s pokročilou interpolací pohybu. Je nutno říci, že výsledek je opravdu velmi působivý a Diablo II v takovém rozlišení nevypadá vůbec špatně.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
GeForce RTX 3070 v nabídce evropských obchodů, rozpětí cen je široké GeForce RTX 3070 v nabídce evropských obchodů, rozpětí cen je široké
Grafické karty GeForce RTX 3070 očekáváme až v polovině října, ale nyní bychom se opravdu nedivili, kdyby dorazily podstatně dříve, i když nic takového se zatím v kuloárech neříká. Máme tu ale aspoň ceny v prvních evropských obchodech. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Microsoft Office 2021/2022 přijde i ve verzi bez předplatného Microsoft Office 2021/2022 přijde i ve verzi bez předplatného
Microsoft chystá novou verzi kancelářského balíku Office, která by mohla nést označení 2021 nebo 2022. Stále však bude k dispozici i verze bez předplatného, tedy s celoživotní licencí, což uvítá nejeden zákazník.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
GeForce RTX 3090 v testech, jak moc předčí kartu 3080? GeForce RTX 3090 v testech, jak moc předčí kartu 3080?
Už ze specifikací karty GeForce RTX 3090 je jasné, že ta nemá šanci zastínit model RTX 3080 z pohledu hráče, který si dokáže spočítat, jaký výkon za své peníze dostane. Nikdo jí ale (zatím) nevezme, že jde o nejvýkonnější grafickou kartu současnosti. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Amazon začne streamovat hry. Příští měsíc spustí službu Luna Amazon začne streamovat hry. Příští měsíc spustí službu Luna
Nvidia, Google a Microsoft mají nového konkurenta. Amazon totiž představil platformu Luna, která umožní streamování her až ve 4K se 60 fps. Předplatné bude rozděleno do kanálů a svůj vlastní bude mít také Ubisoft.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Tesle spadla počítačová síť, majitelé se pomocí telefonů nedostali do auta Tesle spadla počítačová síť, majitelé se pomocí telefonů nedostali do auta
Společnost Tesla musela řešit nemilý problém. Lehla ji celá počítačová síť, takže nefungoval nejen web, ale ani mobilní aplikace. Majitelé se tak pomocí telefonů dočasně nemohli dostat do svých aut.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů