Zobrazit výsledky hlasování: Jaký typ chlazení používáte ?

Hlasujících
204. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • Pasivní

15 7.35%
  • BOXované

38 18.63%
  • Standardní vzduchové

133 65.20%
  • Standardní vodní

7 3.43%
  • Homemade vodní

10 4.90%
  • Peltierův článek

1 0.49%
  • Tekutý dusík

0 0%
Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazené výsledky: 46 až 59 z 59

Téma: Jaký typ chlazení používáte ?

Nováček Avatar uživatele tx3rf
    Registrace
    Aug 2007

Vzduchovy.. momentalne box od intelu, protoze mi uzivatel Grouwr nezaplatil Ninju, kteryho ted vesele pouziva ON!
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele tequilla
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od tx3rf Zobrazit příspěvek
    Vzduchovy.. momentalne box od intelu, protoze mi uzivatel Grouwr nezaplatil Ninju, kteryho ted vesele pouziva ON!
    Pokud je to pravda, tak je to spatny...jinak ten chladic uz se uzivatel Grouwr snazil i prodat, viz. http://www.svethardware.cz/forum/sho...ighlight=Ninja

Nováček Avatar uživatele tx3rf
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od tequilla Zobrazit příspěvek
    Pokud je to pravda, tak je to spatny...jinak ten chladic uz se uzivatel Grouwr snazil i prodat, viz. http://www.svethardware.cz/forum/sho...ighlight=Ninja
    jasne ze je to on.. haj*l
    chladic sem este k tomu ja sam lapoval, fotky bych nekde nasel..

nase emaily..

ja:
    Dobre, ja to nejak prehlid. V baleni tedy mate. Chladic, sponky na uchyceni ventilatoru, ventilator, sponky na socket 478,AM2 a mnou upravene prichyceni na socket 775+backplate. Urcite nejak prijdete na to jak to prisroubovat pripravte si imbus s cislem 2. to je asi tak cely. Dekuji za obchod. Ja to menim za noctuu NH-U12P. Muzete mi ten prevod nejak potvrdit? Ne ze bych Vam neveril, ale chci mit neco v ruce. Červinka

on:
    no to nevim , to asi ne , uvidíte v úterý na učtě
    on:
    dobrý den , tak peníze jsem převedl , odeslal jste chladič ?

ja:
    Vcera rano jsem ho poslal Dekuji za obchod A preji vse nejlepsi do noveho roku.
    ja:
    Zdravim.. Penize mi jeste stale neprisly, podivejte se, jestli jste to odeslal na spravne cislo. Ja jsem ten email kontroloval, a ja Vam cislo uctu poslal spravne.. Takze chyba u me neni.. Doufam, ze to nejak vyresime..

on:
    dobrý den , chladič mě jěšte nepřišel , ale to není důvod proč píšete , momentálně jsem na pracovní cestě v zahraniči , takže se nemohu podívat jestli jsem to poslal na správný ůčet . Vrátím se zítra v pozdních hodinách , nebude to vadit ?
    (posledni email od nej)

ja:
    Urcite ne, hlavne kdyz se ozvete. Ja Vam klidne poslu ofoceny listek z posty..
    ja:
    Zdravim co ty penize? Uz mam docela strach.. porad mi nedosly, a vy se neozyvate.. Co tedy? Doufam, ze mi aspon napisete.. Mam vas za seriosniho cloveka..

takze, je to jasny, sem rad, ze sem ho nasel aspon tady, sice s tim uz asi nic neudelam, ale aspon vite, koho mezi sebou mate :-) podvodnika!

jenom me mrzi, ze sem ten chladic vylepsil o ten backplate, shanel sroubky, ktery by do nej padly. Pak to bylo vynikajici. Kdyz to chci prodat, tak se najde nekdo takovejhle... 1200 v pytli.. a do Velkyho Mezirici za nim nepojedu, to mam z ruky, ale mam adresu, tak kdybych mel cestu kolem, tak se zastavim pro vypalny..
    Naposledy upraveno uživatelem tx3rf: 05-04-2008 v 19:08 Důvod: uprava

Nováček Avatar uživatele Lukss
    Registrace
    Mar 2008

Poučení je,nikdy neposílat dokud nebudou prachy na účetě....je to prasárna no :/

Nováček
    Registrace
    May 2006

Vzduchový heat-pipe a velký pomaluběžný ventilátory.

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

V rušeném PC Freezer (teď pokukuji po něčem o trošku lepším), v tomhle PC je CoolerMaster typu BOX (v šupílku mám od Vánoc Alphacool blok, ale kdy se udělá vodník nevím ).

Občasný diskutér Avatar uživatele B!OH@zArd
    Registrace
    Aug 2006

CPU : Thermalright SI-128 + Aerocool Turbine 2000
    GPU : Acellero S1 rev.2 + AC turbo module
    CASE : 2x Noctua prez ULNA

EDIT: nemam obrazek s turbomodulem ale to snad neva jo a mam jej pripojenej na SYS_FAN takze mi jede na mini otackach takze jej neslisim a efektivita celkem good -5´C mam jej tam hlavne proto aby mi ofukoval na 8800GT napajeci kaskadu
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: DSCF0340.jpg 
Zobrazení: 135 
Velikost: 353.6 KB 
ID: 4067   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: DSCF0359.jpg 
Zobrazení: 113 
Velikost: 268.4 KB 
ID: 4068  

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Ahoj,
    CPU Ninja rev.b., právě dokupuju Thremaltake sponu pro lepší přítlak na CPU.
    GPU Acellero S1 pasivně
    + větráky 120mm na zdroji a pod zdrojem, na chladiči CPU směrem ke grafice a vpředu dole u pevnejch disků zavěšenejch na gumě od kalhot. Celkově skoro neslyšnej počítač...
    Matyáš

Nováček
    Registrace
    May 2008

Vzduchový na procesor Asus StarIce je to velka kostka z medi s 6 heatpipe tento typ chladicu mi vyhovuje nejvic a myslim ze fsechny plni svoji funkci dobre zalezi jen na vetraku
    a Na grafice jsem odmontoval referencni 40mm vetracek (hrozna turbina uz po mesici pouzivni) a prilepil 80mm klasiky vetrak ktery je tichy a snizil teplotu .. velice levne reseni

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

CPU AC Freezer 7 (PWM)
    VGA Zalman od vyrobce
    Case 1x AC 92mm (PWM)

Starousedlík SHW Avatar uživatele Jiziii
    Registrace
    Feb 2008

No já sem docela tichofil ale nemám desetitisíce na pasivní chladiče
    takže:
    CPU: Box + vyměněnej větrák za tišší
    GPU: originál pasiv(v létě na něj musim hodit větrák)
    čipset: dodělává mi ož se nemuže v tom prachu točit tak tam pude pasiv
    a ve zdroji vyměněnej větrák primecooler super silent

Starousedlík SHW Avatar uživatele KEOSAN
    Registrace
    May 2008

ALL: co si myslite o klasickej efektivite chladenia v PC skrinke /alebo server/ ?

Napr. vetrak dole nasava alebo fuka na HDD a vzduch ide hore, kde ho odcerpava systemovy vetrak, alebo v zdroji. Niektore skrinky maju modularne umiestnenie HDD, alebo HDD sa daju umiestnit do 5.25 pozicie a dokupit systemovy vetrak na predne pozicie, ktory zaberie 3 pozicie. Co tak dat predny systemovy vetrak do vysky zadneho ? Takto by to fukalo najkratsou cestou v rovinke cez HDD /ci odcerpavalo/, islo cez RAM, CPU a dalej k druhemu vetraku, ktory by to vyfukaval von. Alebo len pri odcerpavani by to odcerpavalo na rovnakej urovni vzduch, cim by sa zvysoval prietok vzduchu cez windtunel. Skusali ste to niekto ? Ci by to bolo efektivnejsie, nez klasicke chladenie ?

Obyvatel SHW Avatar uživatele noegoncz
    Registrace
    Mar 2008

-na cpu pasiv Thermaltake CL-P0323 Sonic Tower + Noctua na 500ot/min
    -GK orig.ventilátor (překvapivě tichý v IDLE)
    -zdroj seasonic S12-500W, také velmi tichý... takže PC téměř neslyším
    sestava v podpisu

Pravidelný diskutér Avatar uživatele s.skull
    Registrace
    Jun 2007

GeminII, jinak standard, vše cca 400-750 otáček, slyšet jen šumění zdroje

jinak Grouwr to má obšláplý i na Aukru a ty jeho pitomý "nedorozumění" apod. už jsou profláklý i jinde...

Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234