Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 5 z 8 PrvníPrvní ... 34567 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 61 až 75 z 107

Téma: BenQ FP241W

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Citace Původně odesláno od first.indian
    Tak kamos ma DECEMBER 2006 a ma novy firmware...
    parada .. tak zajtra mozno budem mat tohto krasovca doma .. dakujem
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Fufo25
    parada .. tak zajtra mozno budem mat tohto krasovca doma .. dakujem
    No jeste bych se moc neradoval ... taky jsem byl natesenej ze me uz to nemuze potkat a proto jsem si ho objednal tak pozde ..... a bohuzel dostal se mi jetse ze starym firmware

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

OT/ udelal jsem to tak treba s grafikou se mi nejak zahadne mesic pred koncem zarucaku porouchala a museli mi za ni v zari 2006 vratit 7200,- (Radeon 9800Pro 128MB to byl )
    No ja jsme spis smolar takze me se porouchaj veci az par mesicu po zaruce Sakris furt me lezi v hlave ten firmw. Ja chci aspect ratio 1:1 ...

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Citace Původně odesláno od SirSpider
    No ja jsme spis smolar takze me se porouchaj veci az par mesicu po zaruce Sakris furt me lezi v hlave ten firmw. Ja chci aspect ratio 1:1 ...
    hmm no ja verim ze zalezi na datume kedy bol zabaleny a vyslany z vyroby .. napriklad sledujem dianie na http://www.hardforum.com/showthread....66372&page=123 a tam ludia este stale dostavuju monitory s datumom november 2006 a firmware neni .. pisu tam a jednom americkom dodavatelovy ktory predava novembrove displaye ktore si sami upgraduju .. tiez som zistil ze benq semi-oficialne vyhlasilo ze vsetky monitory vyrobene december 2006 a nizsie upgrade maju .. no zajtra uvidim .. minimalne dam vediet ze co a ako )

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Takze asi takhle. Vcera vecer mi to nedalo a zeptal jsem se na ceske zastoupeni Benq-u na ten novy firmware a toto mi dnes doslo )

Dobrý den,

Děkujeme za důvěru v produkty BenQ.
    Nový firmware budou moci nahrát do LCD v servisním středisku asupport..(www.asupport.cz) v nejbližších dnech.

Kontaktujte prosím servisní střediso pro bližší informace.

No hned tam letet nebudu ale pockam takze bych tam zaskocil behem pristiho tydne a zeptam se jak to vypada .... no spis jak za 14 dni to stejne asi nebudou mit

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

hmm no ja verim ze zalezi na datume kedy bol zabaleny a vyslany z vyroby .. napriklad sledujem dianie na http://www.hardforum.com/showthread....66372&page=123 a tam ludia este stale dostavuju monitory s datumom november 2006 a firmware neni .. pisu tam a jednom americkom dodavatelovy ktory predava novembrove displaye ktore si sami upgraduju .. tiez som zistil ze benq semi-oficialne vyhlasilo ze vsetky monitory vyrobene december 2006 a nizsie upgrade maju .. no zajtra uvidim .. minimalne dam vediet ze co a ako )

tak uz ho mam doma .. a hadajte co? ma firmware update a tiez december 2006

a este dve slova ma napadaju: "IT'S HUGE"

Starousedlík SHW Avatar uživatele first.indian
    Registrace
    Jul 2006

tak uz ho mam doma .. a hadajte co? ma firmware update a tiez december 2006

a este dve slova ma napadaju: "IT'S HUGE"
    Az se s nim radne "pomazlis" tak napis trochu lepsi hodnoceni nez: "IT'S HUGE"

Registrace
    Jul 2006

Trochu jsem si hral s nastavenim barev podle lidi v ruznych forech a tady je moje konecne nastaveni:

R = 49
    G = 50
    B = 46
    jas 30 (kamos ma tady 27)
    kontrast 49 (a tady zase 44 - prej se mu to zda prijemnejsi pro oci )
    ostrost 2

Pokud vite o lepsim nastaveni tak si to nenechavejte pro sebe a sem s tim mista je tu dost
    Naposledy upraveno uživatelem first.indian: 03-02-2007 v 19:43

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Taky jsem si s nastavenim hodne hral a pro me je dobry zase tohle

R=50
    G=50
    B=50

Jas=30 v tom se asi budem zhodovat vsichni vic uz docela pali do oci kdyz je tma
    Kontrast=50-53 u vetsich hodnot se zacina ztracet seda barva(nad 55 uplne zmizi napr. liche radky v uTorrent) a pri nizssi hodnote zase splivaji tmave casti obrazu(napr. jakakoliv tmavsi fotka)
    Ostrost=4 pri nizsich hodnotach me pripada text a pismenka moc umele vytlaceny do popredi

No a co se tyce filmu tak i tohle nastaveni je tak akorat nic nevycniva a ani se neztraci

Registrace
    Jul 2006

...
    Ostrost=4 pri nizsich hodnotach me pripada text a pismenka moc umele vytlaceny do popredi...
    Jsem taky zkousel vetsi hodnoty ale text mi pripadal takovy rozmazany/rozostreny...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Jsem taky zkousel vetsi hodnoty ale text mi pripadal takovy rozmazany/rozostreny...
    Ja zase zkousel nizsi hodnoty a pismo me pripadalo vice kostrbaty ... na tu 4 je pekne vyhlazeny a nijak nevycnivajici z textu (napr. bily pismo na cernym podlkladu) ... a naopak me pripada ze kdyz clovek dava bliz k 1 tak se okolo cernych pismenek na bilym podkladu udela jakoby takovej svetlej stin.

Registrace
    Jul 2006

Ja zase zkousel nizsi hodnoty a pismo me pripadalo vice kostrbaty ... na tu 4 je pekne vyhlazeny a nijak nevycnivajici z textu (napr. bily pismo na cernym podlkladu) ... a naopak me pripada ze kdyz clovek dava bliz k 1 tak se okolo cernych pismenek na bilym podkladu udela jakoby takovej svetlej stin.
    "Proti gustu žádný dišputát" Hlavne ze to jde nastavit

Nováček
    Registrace
    May 2006

Tak, konečně ho mám doma, jak jsem očekával, tak dodací lhůta se "trochu" protáhla na pár týdnů, nakonec jsem ho musel koupit jinde , ale nevadí....

No co říct, ... je to fakt masakr, jsem ani nečekal, že to bude tak gigantický , ještě se z toho rozkoukávám, obraz je fakt výbornej, vadný pixely jsem nenašel, 1:1 to má (december), takže fakt super, jen jedna věc mě trochu vadí, ale není to tak zlé - trochu to bzučí, když se sníží jas pod 85, ale dá se to přežít . Jinak dal jsem už film na DVD a kvalita šla s touhle velikostí pěkně dolů , už by to fakt chtělo HD video ... jinak na hry je to opravdu boží věc ...

Nováček
    Registrace
    May 2006

tak po prvních dojmech bych ještě dodal dojmy po delším zaběhnutí. ... Prostě fakt dokonalý monitor, už jsem si zvykl na drobné rozdíly z přechodu z malého a "tichého" LCD na tento obrovský monitor, zmíněné bzučení je opravdu minimální a při běžné činnosti to člověk vůbec ani nepostřehne a řekl bych, že mírně bzučet bude každý takový LCD monitor i ten můj starý trochu "bzučel", ale tam to bylo slabší, tak mě to v prvních chvílích trochu překvapilo a problém to rozhodně není a to jsem na hlučnost mého PC hodně háklivý , pokud bych neměl tuto case, tak bych zmíněné bzučení rozhodně neuslyšel . Jinak co se týká kvality DVD, tak to byla taky otázka zvyku, přece jen, když člověk najednou sedí před takto obrovským obrazem, tak si hned všimne rozdílu, je to jako sedět hned u televize , ale teď už jsem si zvyknul a dá se na to z metru koukat, když se trochu pohraje s filtrama (purevideo, ffdshow), tak je to krásný zážitek

Nováček
    Registrace
    May 2006

Momentalne vybiram nejaky 24" monitor a tohle je zatim muj favorit. Ale nekde jsem tedka zahlid ze se chysta jeho vylepsena verze FP241WZ, ktera bude obsahovat technologii AMA Z k zlepseni odezvy. Nevite nahodou nekdo kdy by se mel objevit u nas na pultech? A myslite si ze to prokladani obrazu cernymi snimky bude opravdu zlepsovat odezvu a nebo bude mit spis nezadouci ucinky?

Strana 5 z 8 PrvníPrvní ... 34567 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. LCD: BenQ 24¨LCD vs. LED
    Od ondreas v sekci Monitory
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 20-05-2010, 22:54
  2. LCD: 24 LED LCD od BenQ?
    Od aw4ken v sekci Monitory
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 31-12-2009, 18:38
  3. LCD: BENQ FP241W vs Belinea 2485 S1W