reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Lcd 24"

vladuna (7)|13.7.2008 20:18
Ahojte,
prosim o radu, jestli mate nejakou zkusenost s nize uvedenymi monitory, popripade mate link na nejakou recenzi (nepodarilo se mi najit zadnou).
ACER X243WD
BENQ T241WA
Momentalne jsou na tom velmi dobre pokud jde o cenu.
Dekuji,
vladuna
cml11 (112)|15.7.2008 07:39
[QUOTE=vladuna;141710]Ahojte,
prosim o radu, jestli mate nejakou zkusenost s nize uvedenymi monitory, popripade mate link na nejakou recenzi (nepodarilo se mi najit zadnou).
ACER X243WD
BENQ T241WA
Momentalne jsou na tom velmi dobre pokud jde o cenu.
Dekuji,
vladuna[/QUOTE]

Ten BenQ je z T řady, která je tím nejnižším co BenQ dělá, navíc má pouze analogový vstup a trochu vyšší spotřebu. Cena je dobrá, ale má to svůj důvod. Osobně bych se z těchto dvou klonil spíš k Aceru. Výrobce sám ho řadí přeci jen o stupínek výš než do value series, parametrově je na tom až na spotřebu o něco málo lépe, osobně beru spíš jako plus že má o něco nižší rozlišení než BenQ a hlavně má DVI vstup. Pořizovat panel s full HD rozlišením bez digitálního vstupu bych viděl jako mírně řečeno nerozum. Recenze jsem bohužel taky nenašel. Nejlepší by samozřejmě bylo porovnat na vlastní oči, ale tady bohužel nemohu sloužit.
Deee-aN (3834)|15.7.2008 09:39
Pokud máš rozpočet na toho Acera (kolem 9000,-) podívej se na Samsung 245B ([odkaz, pro zobrazení se přihlaste])
Recenze:
www.trustedreviews.com/displays/review/2007/08/23/Samsung-SyncMaster-245B-24in-Monitor/p1
www.svethardware.cz/recenze-samsung-245b-24-a-tn/17278
Nepíšeš, na co to budeš používat.