reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

jaké máte kromě počítačů další zájmy?

Weslo (234)|3.5.2007 12:53
no přidám se taky se svojí troškou do mlýna ...

dalších zájmů mám tuny a absolutně je nestíhám ...
:mistake
basketball(aktivně i pasivně),knížky,hodně času trávím venku se psem a doma s kočkama,chlast,hudba,přítelkyně(ta mi žere největší část volna:p )

no váš klub hubených nerozšířím jelikož mám 185cm/115kg

a co se týče holek zajímajících se o PC tak znám 3 a z toho jedna jede Linux a síťě, jedna je totální pařan a ta poslední je i celkem HW schopná .. o průrazném napětí a OC se s nima bavit nedá:D :D
Aisicek (54)|3.5.2007 22:42
Zacinam si tu pripadat ako tlustoch :-) Mam 175cm a 62kg :-)
Inac okrem compu je to u mna hlavne motorka, snowboard, bicykel, a ked ostane este cas tak aj lezenie po skalach.
happymaster23 (117)|7.5.2007 00:42
[QUOTE=Hps]
Citace:
Původně odesláno od BlackFrog
no já posilovnu nepotřebuju (185cm 55kg)
Ty jsi moje druhé já! [/QUOTE]
Hehe, Hps je můj kamarád, já mám taky tak kolem těch 185cm ale cca 90Kg, takže když mě naštve tak si s ním trošku pohraju :D :D . Onehdá to bylo že si koupil grafiku od ATi :D :D

Mezi další zájmy bych zařadil posilovnu a samozřejmě pasivně hokej, zrovna teď, že :) Zbytek spíše souvisí s PC, zajímám se tak trošku o politiku a dění kolem (na internetu), čtu blogy (to musím na Hps prozradit, je to těžký fanoušek Radka Hulána - to já jsem pravý opak). A to je asi tak vše. Jednoznačnou majoritu má PC.
Killermannvs (77)|25.6.2007 10:42
Tak jsem si procetl vase zajmy a zde jsou me...

hmm, sakra nevim co napsat:confused:, kdyz chcete slyset jine nez PC. ale ted me napada...florbal, volejbal, uvazuju o kole, jako maly jsem jezdil na kole porad, ted uz ani nevim jak vypada :(.

jinak co se tyce pomeru vyska/vaha... koukam, ze tu celkem dost lidi je, jak kdyby je mucili o hladu. Ale abych pravdu rekl byl jsem na tom jeste pred nedavnem stejne, cca pres 190 cm a vaha kolem 70kg. Nyni jsem, ale v klidu, mam 196/95, takze si nestezuji. Jen presmyslim, ze asi zacnu chodit do fitka, aby se to nezvrhlo :D.
Jezevec (607)|29.6.2007 19:08
:) střelba, posilovna, dříve historický šerm (gotika, německá škola), taekwondo, občas fotbal, nohejbal, tenis, momentálně nic moc sport nedělám (zlomená noha 3x v kotníku)... bohužel.

Jinak vaše míry pánové...... měli byste s tim něco dělat, takové váhy mají mít lidé o 30cm nižší...:) Mít 20kg podváhu je opravu docela špatně:)

EDIT: Podváha je skoro stejně špatná jako nadváha;)... nějakou dobu jsem dělal do výživy.
Konnor (278)|30.6.2007 09:21
EDIT: Podváha je skoro stejně špatná jako nadváha;)... nějakou dobu jsem dělal do výživy.[/QUOTE]

Tak něco poraď, já už fakt nevím jak bych měl přibrat,... :/
Jezevec (607)|30.6.2007 10:47
Tak to je trochu složitější problém:)... je nutný znát dosavadí režim člověka, v zásadě jsou důležité tyhle otázky:

1. Jak byste kvalifikovali svojí práci z hlediska fyzické náročnosti?
(lehká-úředničina, PC; střední- občasná fyzická práce+kancelářina; těžká- hlaně fyzická práce; velmi těžká- kamenolom, doly, stavby)
2. Kolik hodin denně práci uvedenou v bodu 1 vykonáváte?
3. Kolik hodin denně spíte?
4. Kolikrát denně jíte hlavní jídlo? Jíte pravidelně?
5. Věnujete se nějakému sportu? Jakému a průměrně kolik hod. týdně?
6. Kolik vypijete tekutin během dne?
...
Atd. Pak nám z toho vykoukne tzv. "bazální metabolismus" - kolik tělo spotřebuje pouze vlastním chodem - tzn. kolik toho a ČEHO je třeba sníst event. jakou činnost vykonávat, pokud má člověk zájem zdravě přibrat.

Hodně často jsem slýchával, jak nechtěně více štíhlí lidé říkají, že jedí jak zjednaní:)... no a pak jsme si to spočítali, den dva si ten člověk psal, co kdy snědl a vážil si porce - pak jednoduše spočítáme energetický příjem, výdej, a zjistíme, že díky nízké fyzické aktivitě a velkému množství vypitch (nealko) tekutin ten člověk tímto režimem potlačoval svůj pocit hladu...

:) Pokud někdo bude mít zájem můžu poslat nějaké dokumenty ke stravování... bohužel poměrně málo protože většina co mám se zaměřuje na snižování váhy:))
P@pi (1519)|30.6.2007 11:39
1. Jak byste kvalifikovali svojí práci z hlediska fyzické náročnosti?
(lehká-úředničina, PC; střední- občasná fyzická práce+kancelářina; těžká- hlaně fyzická práce; velmi těžká- kamenolom, doly, stavby)
Střední a "občas" stresová
2. Kolik hodin denně práci uvedenou v bodu 1 vykonáváte?
Pokud pracuji, tak 15-17 hodin denně (práce = koníček). Pracuji přibližně 14 dní/měsíc.
3. Kolik hodin denně spíte?
6 - 8 hodin, průměrně 7
4. Kolikrát denně jíte hlavní jídlo? Jíte pravidelně?
Jednou. Snídaně, oběd, někdy i ta večeře.
5. Věnujete se nějakému sportu? Jakému a průměrně kolik hod. týdně?
Už ne.
6. Kolik vypijete tekutin během dne?
2,5 litru černého/zeleného čaje denně, občas kafe (2x týdně) a občas vodu se šťávou (3x týdně :))

Kdy zemřu? :D Podle mé "životosprávy" (já bych to tak nenazval...) asi dost brzo :runaway.
Jinak je mi 19 a problém je, že lezu s váhou nahoru (překvapivě....). Takže jsem už vyhodil rafinovaný cukr a sladim už jen přírodním a snažim se moc nejíst (ono by bylo lepší běhat, ale kdo by se k tomu donutil, že?).

Konnore, todle je perfektní návod jak nabrat váhu. Ještě doporučuju si dát před PC bonboniéru :idea.
Jezevec (607)|30.6.2007 16:30
No... když někdo chce schodit nebo nepřibírat, změny v jídelníčku příliš nepomohou, rozhodující je vlastní aktivita, sport, posilova, běh, dobrá je jízda na kole...:)... když člověk pravidelně sportuje tak může jíst skoro co chce:)...

Když chce člověk příbrat, musí dodržovat podobné zásady, ale příjem energie musí být prostě větší:)
boboco (1987)|1.7.2007 18:45
Já na ten dotazník nebudu odpovídat, protože byste mi řekli, že už bych měl bejt dávno mrtvej:D

-můj život je těžce monotónní z jednoho úhlu pohledu, ale až nechutně pestrý z pohledu druhého... Jak pracuju? -zpravidla nonstop u počítače, kdy se sřídá práce a hraní. Odbíhám k ledničce a na záchod, případně na chvilku zkouknout co dělá zbytek rodiny. Když někam vyrazím, tak zpravidla běhám nebo jedu na kole, kolo teď dostává zabrat cca 3x týdně kolem 2 hodin v kuse.
-co se týče jídla, teď se to trochu mění v tom ohledu, že jsem doma a nechodím už do školy, nebyl ale problém přežít i 2-3 dny bez pořádného jídla - sušenky, tyčinky, hamburgery/gyrosy... pak to zpravidla dohnáno nějakým obědem nebo večeří v restauraci, pak nějaké domácí jídlo, ale všechno nechutně nepravidelný. Piju docela dost, coca-cola, energy drinky, ochucený minerálky, čaj nebo kafe zřídka, maximálně ledovou kávu.
-spánek? -jdu spát mezi 0:00 a 3:00, usnu mezi 1:00 a 4:00, vstávám potom mezi 9:00 a 12:00 s tím, že jsem zpravidla vzhůru tak od osmi a klidně ještě dvě hoďky podřimuju. Pak následuje sprcha a počítač - případně cesta do města a pak počítač.
-njn, řeknu že nebudu odpovídat a pak napíšu tohle, grrrr:runaway

Paradoxem je, že už asi dobrý čtyři roky jsem neměl ani chřipku:D (samozřejmě s tím, že jsem chodil denně do školy mezi lidi) - zkrátka nepamatuju si, kdy jsem byl nemocnej...
BlackFrog (563)|2.7.2007 19:44
1. Jak byste kvalifikovali svojí práci z hlediska fyzické náročnosti?
(lehká-úředničina, PC; střední- občasná fyzická práce+kancelářina; těžká- hlaně fyzická práce; velmi těžká- kamenolom, doly, stavby)

no obvykle velmi lehká.. pospávání ve školní lavici :) momentálně brigáda asi střední :)

2. Kolik hodin denně práci uvedenou v bodu 1 vykonáváte?
škola tak 6, 7, max 8h i s přestávkama a obědem :) brigáda 8h a více... :(

3. Kolik hodin denně spíte?

spím.. asi docela málo... tak 6 hodin. ted se to snad trochu zlepší o prázdninách :)
4. Kolikrát denně jíte hlavní jídlo? Jíte pravidelně?

jim strašně... sušenky, sušenky a zase sušenky. taky suchý rohlíky, protože to neušpiní koberec když to spadne a nezabírá to čas :) ale nemůžu rodičům upřít snahu uvařit o víkendu.
5. Věnujete se nějakému sportu? Jakému a průměrně kolik hod. týdně?

věnuju se jednomu nejmenovanému japonskému bojovému umění, které asi znát nebudete :) a ted to dost flákám, teoreticky se tomu ale věnuju tak 7 hodin týdně. + najedu za týden na kole zhruba 150km, když se mi teda chce, ale většinou joo :)

6. Kolik vypijete tekutin během dne?

málo, tak 2 litry, možná 3 když sportuju...

takže asi tak :) vlastně se divim že mám takovou váhu jakou mám :) že to neni ještě horší :)
HiTeccom (12)|11.8.2007 15:57
tak okrem PC overclocking sa zaobérám aj s renovovaním a zmodernizovaním starych motorov :) :

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Klingacikx (1545)|12.8.2007 09:50
Moje záľuby okrem PC sú autá veľmi rád sledujem F1 a ešte rád kutrám v elektronike
kedysi som sa pravidelne bicykloval . A už keď sme pri tom tak mám tých 180 a 68Kg a to priberanie, človek by mal dosť priberať keď nič nerobí a pol dňa sedí za kompom no to mi trochu nejde do hlavy tiež zoštotujem to čo vidím ale pribrať ani pánovi nie.
crasher.km (919)|13.10.2007 01:19
hele nechci být dotěrná mamina,ale ... co takhle jít ven ,s přáteli ? zasportovat ? :))

To tu píše hodně málo lidí :)
FAJN-TOM (63)|7.12.2007 23:43
Kromě PC mam zájmy: Motorizmus (jezdit s traktorem, na motóře, spravovat auta a hlavně ladit na vysoký výkon :D:D), Florbal a taky poslední dobou odpalovat věci do vzduchu (hlavně propanbutanový láhve nebo nějaký to kilo střelného prachu) :thumb
ICE_D (2754)|7.1.2008 21:51
Konciky zajmy atd.

1. TUNING
2. HUDBA - hiphop, dance, trance to jaksi patri k bodu c.1 a poradne nahlas :D
3. Florbal (rekreacne)
4. Posilovna
5. Pareni PC her
6. SEX - je to zajem nebo prirozena potreba? :D
ICE_D (2754)|7.1.2008 21:59
1. Jak byste kvalifikovali svojí práci z hlediska fyzické náročnosti?
(lehká-úředničina, PC; střední- občasná fyzická práce+kancelářina; těžká- hlaně fyzická práce; velmi těžká- kamenolom, doly, stavby)
velice lehka - sedim na zadku v kanclu :D
2. Kolik hodin denně práci uvedenou v bodu 1 vykonáváte?
necelych 8 hodin
3. Kolik hodin denně spíte?
spim 5-7 hodin - no malo je to :-(
4. Kolikrát denně jíte hlavní jídlo? Jíte pravidelně?
kazdy den teply jidlo - buh zehnej zamestnavateli za stravenky :D, jinak doma sezeru na co prijdu, taky tak podle toho vypadam :D
5. Věnujete se nějakému sportu? Jakému a průměrně kolik hod. týdně?
1x tydne florbal na 1,5 hodiny, 2-3x tydne posilka na 1,5 hodiny, v lete skoro kazdej den hodinka na inlinech
6. Kolik vypijete tekutin během dne?
hodne, tak 2-4 litry
Andrasin (92)|8.1.2008 14:12
Ehm, taky jsem heatpipe =) 180cm a nějakých 58kg, jinak z koníčků, pc samozřejmě, ale hlavně grafika, programování a multiplayer hry (COD2, COD4, WoW). Na HW zatím moc nejsem, do toho se teprve vžívám :) Mimo PC, hraju tenis a bruslím :D Mimo toho všechny ostatní zimní sporty nesnášim ... no a poslouchám hudbu. Toť vše na co jsem si vzpoměl.
johny__g (6387)|8.1.2008 14:32
No tak taky něco přidám. Kromě počítačů mám jednoho velkého koníčka - potápění, přístrojové i freedive. Jak naše vody tak moře, oboje má svoje kouzlo. Občas mě chytne focení, jak nad tak i pod vodou. Zbytek jsou spíš takový rekreační věci - občas kolo, plavání (kdysi závodně), nebo někam vyrazit na čundr. V zimě lyže.
A vždycky jsem si myslel že jsem solidní reklama na koncentrák, ale když to tady čtu tak mám co dohánět :D. 189 cm a asi 72 kilo.
Edit: ještě sem zapomněl, rád čtu - minimálně před spaním aspoň pár stránek než mi "spadne hledí". Literaturu faktu, hlavně WW2 a pak různý thrillery, ale někdy i jinej žánr.
Pabler (425)|8.1.2008 14:33
cez zimu lyzujem, v lete bike
-
planoval som aj daku turistiku skupinovu minule leto no vzdycky to padlo tak som si musel vystacit s vychadzkou po okolí, tento rok to hadam vyjde líp
-
inak ani neviem, mimo pc sa nicomu nijak pravidelne nevenujem, co pride to je, v kolektíve sa nosom neohrna :D
Trippax (154)|8.1.2008 16:12
samozrejme najBEST je IT skôr hardware... potom cyklistika (cross - cesta/les asi 5/1)... kolieskove korcule... audio foto video vycicky... Hudba vsetko co je dobre od roku 1000... MotoBikes...
ICE_D (2754)|8.1.2008 17:28
Zapomnel jsem na inline brusle v lete :D
A taky cetba - vse od Ericha Marii Remarqua!

No panove, ja jsem presnej opak, reklama na blahobyt :D 190cm, 108kg :D Sedavy zamestnani to je svinstvo :( Kdyz jsem vylezl ze skoly pred rokem a pul, tak sem mel 190cm, 92 kg!!!
tequilla (1015)|8.1.2008 17:58
[QUOTE=ice_d;79341]Sedavy zamestnani to je svinstvo :( Kdyz jsem vylezl ze skoly pred rokem a pul, tak sem mel 190cm, 92 kg!!![/QUOTE]

Ja mel pred 2 rokama 178 cm a 62 kg...vyskove parametry zustaly nezmenene, ale vaha sla nahoru na 87 :runaway.
...No...Name... (586)|8.1.2008 18:13
Tak taky přispěju...Ale nebude to moc pestré,protože většinu týdne jsem ve škole(od 6 ráno do 4 večer).

V týdnu toho v zimě moc nedělám,protože zimní sporty nemám moc rád...kvůli zimě.Takže jediný pohyb mám 2x týdně při těláku(na výběr je posilka nebo fotbálek...takže to střídám).No a pokud mě nevytáhnoou kámošky ven, tak jsem jen doma.Různě kutim a vylepšuju všechno co se mi dostane pod ruku...Hodně poslouchám music.Pak ještě nějaký ty filmy a občas i telka(při těchno činostech spotřebuju hodně jídla...Ale míry mam +- 175cm/63kg,takže je to zatím v pohodě.Na víked se rozloučim s pc a odjíždím za mladou...příjemná změna...několika hodinové procházky po krásách okolí,občas nějaká disko,ale jinak doma v teplíčku...

No a v létě je to podobně,protože je na mě moc horko...No a pokud neni,tak si chodim zakopat a zaběhat s míčem...někdy vezmu i kolo a jedu vyčistit hlavu...o večerech sekám trávu,to je totiž jediná činost,která mě z prací na zahradě baví(tady je muj stroj).A taky ještě kutim u dědy,s dědou...tady jeden náš výtvor -> https://www.svethardware.cz/forum/vbimghost.php?do=displayimg&imgid=1411

No a to je asi tak všechno co mě teď napadlo,ale možná že mě ještě něco napadne...
mastermind (18)|17.1.2008 08:45
Moje práce... v podstatě kancelář

Jinak stavění PC, CAD/CAM systémy, občas hry

No a zájmy mimo PC...

Přítelkyně
Hudba - převážně metal (Vader, Satyricon...)
Lyžuju - rychle a rád :)
Cyklistika
Auto
Hory, lesy, turistika
Kulinaření :)
Jo a taky čtu knížky i komixy (Kulhánek, Žamboch, Kopřiva..)

Jinak 197cm / 127kg (bez výrazné nadváhy :))
Janyk1 (997)|20.1.2008 00:05
Fotbal, fyzika, ekonomie, TV
speedsnail (4876)|20.1.2008 05:01
Hm docela dlouho sem premyslel jak pojmout tenhle prispevek, aby clovek nenudil podrobnostma a zaroven vubec neco napsal..

Rád se motám kolem všeho co se dá řídit. Jezdil sem 3 roky na motorce a hned jak budou love tak se k tomu vrátim, brigádně jezdim s kamionem.
Pak je tu hudba, hraju na klavir - hlavně jazz a romantiku (tim nemyslim slaďáky ale období - List,Schumann atd), k poslechu trance, rad si zablbnu na discu když je kde (v Praze bída, zlatá vesnice).
Co se sportu týče tak plavání, kolo, judo, ale poslední 2 roky to celkově stojí za prd.. Na střední sem byl spíš střízlík, no ted je to trošku lepší a motám se kolem 87kg (180cm).
Asi 8 let jsem vegetarián.
ICE_D (2754)|20.1.2008 23:34
[QUOTE=...No...Name...;79360]o večerech sekám trávu,to je totiž jediná činost,která mě z prací na zahradě baví([URL="https://www.svethardware.cz/forum/vbimghost.php?do=displayimg&imgid=1410"][/QUOTE]

Taky by me bavilo sekat travu mit na to takovejhle superstroj :D

[QUOTE=mastermind;81809]Jinak 197cm / 127kg (bez výrazné nadváhy :))[/QUOTE]

No jesi nemas nadvahu, tak musis vypadat jak Rambo pri takovymhle pomeru vyska/vaha :D Jaktoze nemas ve vyctu zajmu posilovnu? ;)
stavik (54)|23.1.2008 01:35
Akvaristika, pivecko, rodina, kdysi cyklistika (zlenivel jsem)
adolfik (236)|23.3.2008 16:14
rád čtu (brak i umělecký), hrabu se v elektro, tancuju a pěstuju masožravý kytky :)
Pavel Boček (4169)|23.3.2008 19:32
[QUOTE=adolfik;103704]rád čtu (brak i umělecký), hrabu se v elektro, tancuju a pěstuju masožravý kytky :)[/QUOTE]

To mi někoho přípomíná :notsure

Bohužel jedna masožravka chcípla po odkvetení a druhou sežraly mšice :cry Kaktusům se ještě celkem daří...jinak jako správný Fallouťák čtu vojenskou literaturu a pak Sci-Fi (Herbert, Pratchett) a Fantasy (Sapkowski)...
adolfik (236)|23.3.2008 20:15
No já jsem se zrovna k masožravkám dostal přímo přes Fallout 2. A zrovna na potvoru moje první byla ta, co je v tý hře. Škoda, že taky nemá vrhací ostny :D ;) Bych ji posadil přímo na stůl naši třídní učitelce :D (baba jedna :shut)
Sieben (513)|23.3.2008 20:33
čtu - braky, paperbacky, kvalitní literaturu...
dělal sem hist.šerm, teďka dělám Kung-Fu, horolezení...aaa nějaký další věci
lukeli (48)|1.4.2008 18:52
také se vetřu :-)
tak rád lezu po stěně a jezdím na kole a nebo autem, potom plažovej volejbal a sem tam bazén... jinak v zime moc rad jezdim na snowbordu...
No a zájem o pc je velká.. a nesmím zapomenout na meho mazlíka dvounoheho ;-)
Petr S. (1220)|1.4.2008 18:58
Svoje další zájmu jsem tu už kdysi psal, ale momentálně je musím rozšířit :) Jednak si občas i přečtu nějakou knížečku a pak mě taky v poslední době jeden super človíček strááášlivě motivoval a já se rozhodl začít se pořádně učit angličtinu a docela mě to teď i chytlo. Momentálně mám jediný cíl. Za půl roku se domluvit v Irsku :D
Gianelle (20)|9.4.2008 20:58
Takže: Auta, především tuning, sportovní vozy a blbnutí se zlatíčkem (Octavia 1.8 20V), hudba (zbožňuju trance, ale snesu snad cokoliv kromně metalu a dechovky), sport (lyžování, cyklistika, krýglistika, florec), fotografie, literární pseudotvorba, vaření, všemožné kutilství a výroba šperků.
BlackFrog (563)|9.4.2008 22:26
[QUOTE=Gianelle;110376]Takže: Auta, především tuning, sportovní vozy a blbnutí se zlatíčkem (Octavia 1.8 20V), hudba (zbožňuju trance, ale snesu snad cokoliv kromně metalu a dechovky), sport (lyžování, cyklistika, krýglistika, florec), fotografie, literární pseudotvorba, vaření, všemožné kutilství a výroba šperků.[/QUOTE]

co je "krýglistika" prosimtě? :)
cool.user (2822)|9.4.2008 22:54
[QUOTE=BlackFrog;110416]co je "krýglistika" prosimtě? :)[/QUOTE]
No, pokud je to odvozene od slova krygl tak je to imho docela jasne, ale osobne bych kryglistiku a cyklistiku moc nespojoval :D
BlackFrog (563)|9.4.2008 23:02
tak sem si musel ten váš krýgl vygooglit, takže krýglistika je obyčejné posilování s tekutým půlkilovým závažím? :)
Gianelle (20)|12.4.2008 11:43
[QUOTE=BlackFrog;110440]tak sem si musel ten váš krýgl vygooglit, takže krýglistika je obyčejné posilování s tekutým půlkilovým závažím? :)[/QUOTE]

Přesně :-D Samozřejmě s cyklistikou lze tento sport spojovat teprve až po uzamčení kola v garáži :-D
Sikil79 (429)|10.8.2008 14:00
posezení s přáteli u piva, vaření, metal, bowling, šipky, fotografování, seřizování CNC soustruhu:)

200cm 122kg
koubis (101)|13.8.2008 01:05
Počítače jsou mým prioritním zájmem, ovšem před nimi jsou pochopitelně přátelé.
Jinak nějakým způsobem se věnuju hudbě (jeden čas jsem hrál i v kapele, asi rok) - baskytara, kytara. Pak elektrotechnika (což vlastně od počítačů nemá tak daleko) a učitě procházka v přírodě, dobře se najíst, dobře se napít, dobře se vyspat a další tělesný potřeby :-)
Ale samozřejmě není nad to, si uvařit kafe, sednout před televizi, pustit si olympiádu a vykouřit krabičku cigaret s blaženým pocitem, že se můžu válet, a ne, jako oni :-)

Abych netrhal partu (183/78)
Sieben (513)|13.8.2008 09:45
tak ještě updatuju: teď se přidalo focení
jinak samozřejmě sporty(squash,badminton, in-line, lyžování,SNB...turistika)

170cm/70kg
Aigor (201)|13.8.2008 15:17
Kdysi to byla matika, fyzika, geometrie, chemie, hvězdy a bilologie (tedy ne ve škole, bavily mě tyhle obory jaksi navíc)

Na střední mě to většinou přešlo, nebyl čas, byly holky a tak :-)

Teď k PC už jenom focení a možná trošku astronomie a teoretická fyzika - i když už jenom okrajově.

(185/97)
xmarek (1676)|13.8.2008 16:36
1. Jak byste kvalifikovali svojí práci z hlediska fyzické náročnosti? lehká-úředničina, PC.
obvykle buším hlavou do klávesnice notebooku nebo vzteky hryžu do stolu. :D

2. Kolik hodin denně práci uvedenou v bodu 1 vykonáváte?
8h a více...

3. Kolik hodin denně spíte?
začínám si zvykat spát tak 6 hodin a méně a tělo mi to začíná vracet. :cry

4. Kolikrát denně jíte hlavní jídlo? Jíte pravidelně?
nebýt mé přítelkyně, která mě chrání před tím abych neumřel hlady nevím. Někdy se fakt nutím, někdy jím co se namane. Prostě hrůza. Kdysi jsem i vařil, nechápu. :D

5. Věnujete se nějakému sportu? Jakému a průměrně kolik hod. týdně?
Jednou za čas mě popadne amok a začnu znovu posilovat. Pak se to celé nějak pose.. a zas nic. :D

6. Kolik vypijete tekutin během dne?
Piju obrovské množství kafe a různých sraček co se v práci namane.

Jinak co se týče koníčků tak jsem totální magor. Java, DB, Linux, PC, Notebooky, Hudba a vše co se točí kolem toho. Kdysi i automatizace, ale naštvali mě a poslal jsem to k šípkům.
Anithianis (14)|23.8.2008 13:32
Me zajmy:

- pocitace (predevsim site, kabelaz, hw) a krome nich
- hudba (v podstate vse, hlavne Dark Pop pres Rock k !Metalu! - Rhapsody, Within Temptation)
- gaming (velkou vasni jsou RPG - Morrowind, Baldur's Gate - the best games ever; avsak i ostatni herni zanry)

Drive kynologie, ale to uz je zrejme pase, DJing, piano, kytara, obcas se objevi i kamarad/ka :oP, cetba a film.

Take pripojim parametry: pri vysce 165cm vaha kolem 50kg. Ale narozdil od vetsiny vrstevnic me tyto cisla prilis nezajimaji...
chesterfield (163)|2.9.2008 19:50
No okrem pocitacov - ked si to tak zratam: v robote 9 hodin pred PC, doma takych 4-7 hodin pred PC takze okrem toho uz zostane dost malo casu na zbytok zivota :) Ale snazim sa najst si cas na sport ( fitnes-aktivne ... cyklistika,fotbal-pasivne ), dalej je moj nuteny konicek - spolubyvajuca priatelka:), priatelia tahajuci ma na zle chodnicky(chlast,devky,rock'a'roll), ktorych som musel prave kvoli spolubyvajucej zredukovat na minimum.
Vyska 184cm / Vaha 98kg.
pavel_p (993)|2.9.2008 20:05
Já sem ještě nepříspěl??? Turistika, kolo, sjezdovky, běžky, focení, pivo, rock za jistých okolností programování.
Posiluju pravidelně, ale před čtyřmi lety jsem vynechal :)
losdoctoros (10)|16.11.2008 12:32
Já se proháním na Dirt bajku. Co že to je ? Skákání na kole přes kopečky. Prostě super adrenalin.
petnek (115)|16.11.2008 15:55
Moje zájmy:
  • hardware všeho druhu
  • letectví - proudové motory (jejich konstrukce a technologie)
      [*]stíhací a bombardovací letouny
    [*]geocaching
  • focení - hlavně makro rostlin a zvířat, krajiny
  • vesmír a vše kolem něj
  • distribuované výpočty
  • [*]hudba - občasné mixování
      [*]administrace na jednom serveru zabývajícího se MP3
    [*]esoterika