reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

jaké máte kromě počítačů další zájmy?

Syntex (11)|13.2.2009 18:38
Mojim druhým koníčkem hned po CNC jsou RC letadla :) pak v třetí řadě je PC a ve čtvrté řadě holky/alkohol :D

Občas i fotografuju a dělám grafické návrhy pro webové stránky.

Jo a ještě airsoft, se kterým jsem už bohužel skončil :) Ale pasivně se věnuju furt :)
sapin II (232)|1.3.2009 14:54
to vam vsem"spagetam"(nic ve zlim) vazne zavidim ja mam 176 cm 78 kg
Ihales (207)|4.3.2009 21:49
taky se pripojim
drive judo a sportovni strelba(vzduchovka a malorazka) ted uz vsak ne.
nyni se venuji rekreacne cyklistice, cviceni se psem(bigl jeden neunavnej) a delam obranare u nas na cvicaku. Jinak hry, filmy, serialy a knihy s fantasy a sci-fi tematikou.
no a mimochodem 180cm 65kg
wanrouter (126)|7.5.2009 12:41
No, momentalne nemam zakaznikov, tak tiez napisem :)))

Pisem pre rozne noviny, mam vlastny blog... chodim robit reportaze, naposledy som bol v Cernobyle.

Som clenom VW Klubu - servis, auta a podobne, obcas nejake zrazy, preteky :)

O.i. sa zaujimam o fyziku, pravo, politiku a nejake tie filozoficke temy :notsure
Zoidik (1405)|7.5.2009 12:57
Tak ja se tady taky vyjádřím... před nějakou dobou to bylo karate v trvání asi osmi let... více méně rekreačně aby byl nějakej pohyb a nedal mi každej lehce na budku :D no a ted to jsou hlavně výlety s přáteli za zábavou, nová přítelkyně a aktivity spojené se spojení s ní....

A mimochodem, nejsem takové "párátko" :D :D :D jako Ihales / neber to osobně / 183cm/100kg, takže jsem kus chlapa, ale brzo se začně pracovat na redukci té hmotnosti....
jrx (1880)|7.5.2009 13:01
Tak já se taky svěřím. :) Krom počítačů a žen je mým hlavním zájmem aviatika. Hřmot proudového motoru je pro mě doslova balzám na uši. :D Zatím se létání věnuju pouze virtuálně a to prostřednictvím mfs, ale časem bych chtěl určitě usednou do skutečného kokpitu :) Jsem prostě nadšený fanda letadýlek, ale kromě toho se také trochu zajímám o grafiku, zvláště 3D, i když jsem takový grafik-samouk :turtle
slowak1982 (134)|7.5.2009 14:24
Hlavní zájem je sport, hraju florbal za Vítkovice, na střední a začátku vysoké jsem k tomu ještě dělal závodně silniční cyklistiku. Rozměry 180/85. Baví mě ještě film - hlavně noir a horory, seriály, politika. Nově máme doma zakrslého králíčka, tak se věnujeme jemu.

Btw super téma, kde se člověk dozví plno zajímavých věcí o ostatních :thumb
jeninicicek (205)|7.5.2009 14:37
Hudba, hudba, hudba, nijak profesionalně, ale i tak mi to dosud vzalo a bere dost času, loni jsem absolvoval 2. cyklus klavíru a klarinetu a ted orchestr (1=3), rád píšu noty, upravuju je atd.atd. Jinak počítače, škola, kamarádi, však to znáte, ne?
desuk (4)|20.6.2009 13:54
Jujda kromě PC? No jen ta hudba nebo filmy. Ale to taky neplatí protože to sleduji a poslouchám na PC :-D
Ale když tak přemýšlím tak ještě občas zajdu do přírody nebo jdu posedět s kamošem na pivko
16cmfan (2153)|18.9.2009 14:03
Tak sport:

Downhill na tomhle:


a mám rád tohle:

a zásadne se držím tohohle:

Desať dobrých rád, keď sa vyskytnú nečakané symptómy

Symptóm: Studené a mokré nohy
Chyba: Držíte pohár pod zlým uhlom
Akcia: Otočte pohár tak, aby smeroval otvoreným koncom smerom k stropu

Symptóm: Teplé a mokré nohy
Chyba: Nedostatočná kontrola močového mechúra
Akcia: Postavte sa k najbližšiemu psovi a vynadajte majiteľovi za zlú výchovu

Symptóm: Pivo nezvyčajne bledé a bez chuti
Chyba: Prázdny pohár
Akcia: Zožeňte si niekoho, kto vám kúpi nové pivo

Symptóm: Protiľahlá stena pokrytá žiariacimi svetlami
Chyba: Spadli ste dozadu
Akcia: Nechajte sa vytiahnuť späť k baru

Symptóm: Ústa plné cigaretových špakov
Chyba: Spadli ste dopredu
Akcia: Viď predchádzajúca

Symptóm: Pivo bez chuti, predná strana košele mokrá
Chyba: Ústa nie sú otvorené alebo pohár priložený k nesprávnej časti tváre
Akcia: Odíďte na toaletu a trénujte pred zrkadlom

Symptóm: Podlaha rozmazaná
Chyba: Pozeráte sa skrz dno prázdneho pohára
Akcia: Zožeňte niekoho, kto vám kúpi nové pivo

Symptóm: Podlaha sa pohybuje
Chyba: Vynášajú vás
Akcia: Uistite sa, že vás nesú do iného baru

Symptóm: Miestnosť vypadá nezvyčajne tmavá
Chyba: Bar je už zatvorený
Akcia: Zistite si u barmana svoju adresu

Symptóm: Taxík má nezvyčajné farby a nápisy
Chyba: Prekročená osobná miera konzumácie
Akcia: Zakryte si ústa
Takže, všetci pivári: Pivu Zdar!
Suprak (408)|18.9.2009 14:42
Motorsport.
Sommer (384)|18.9.2009 16:35
Kromě počítačů? :) Samo, že se něco najde...posilka a thai-box a i když to nejde moc dohromady, tak pivko :cool:
Georginek (2957)|9.5.2010 21:59
Jejej, krasnej topic
Krom pocitacu je to MODELARSTVI, ma Evicka, muj milacek staricky Lvicek, elektronika obecne a kutilstvi vseho druhu, sport (fotbal,hokej,motorsport) a aktivne lyze a golf. Kdy ja uz se konecne dockam toho titulu. Letos nam to uteklo o fous sakra. :D pivo :D
Evicka.jpg letadla (1).JPG peugeot.JPG peugeot (1).JPG peugeot (2).JPG teplice.JPG
Zoidik (1405)|10.5.2010 06:55
Tu ženskou bych si taky nechal líbit jako koníček :angel
MartyMcFly (222)|13.7.2011 08:49
[quote=Zoidik;374101]Tu ženskou bych si taky nechal líbit jako koníček :angel[/quote]

Já též :angel
Fox_25 (613)|28.7.2012 02:00
Klasická hudba, audiofilie přeléčená diy, subaru Libero, Foto, mikroskop, scifi seriály, atd.

Ženská jako koníček? Snad na koníčka, ale to je otázka dlouhých večerů. Přítelkyně je spíš doplnění mého já a opačně.
xmarek (1676)|28.9.2020 14:00
Můj zájem je docela prostý. Letecká technika, vývoj audio, video, do toho další a další technologie. A hlavně? Pochopení podstaty: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] toho co se kolem mě děje. Tj. návod jak žít v klidu, bez stresu s holkou na koleni a portským na stole.
Příjde Vám to málo? No problém, ale je to Váš SEN.

Jo a problémy? Ne, ty neřeším. Ostatně i případný ... Admin už bude vědět. :D Hezký den přeji.