reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Sins of a Solar Empire & Datadisky

cool.user (2822)|2.1.2009 18:02
[QUOTE=CommanderZ;201475]Jestli nechas soupere postavit 20 Kostur, tak si zaslouzis prohrat.[/QUOTE]
Jenze tobe se to snadno rekne kdyz hrajes na mapach kde je 10-20 planet, jenze my hrajeme vetsinou na strednich a velkych mapach s 40-100 planetami.

[QUOTE=Ihales;201495]ale ted to vypada ze se z toho stava regulerni zbran[/QUOTE]

Na tecovskem canonu se nic IMHO nemenilo
Ihales (207)|2.1.2009 18:16
[QUOTE=cool.user;201509]
Na tecovskem canonu se nic IMHO nemenilo[/QUOTE]

tak to budeme muset cekat na dalsi patch...
BTW: Coole nevis jak to bude s tou cz verzi sose, pujde s ni hrat multiplayer, pujde aktualizovat, popripade pujdou vypnout ty cesky titulky? Info jsem hledal, ale nenasel jsem a objednavka pres stardock je pro me vzdalena, protoze by asi neprijali moji kartu...
cool.user (2822)|2.1.2009 18:23
[QUOTE=Ihales;201522]tak to budeme muset cekat na dalsi patch...
BTW: Coole nevis jak to bude s tou cz verzi sose, pujde s ni hrat multiplayer, pujde aktualizovat, popripade pujdou vypnout ty cesky titulky? Info jsem hledal, ale nenasel jsem a objednavka pres stardock je pro me vzdalena, protoze by asi neprijali moji kartu...[/QUOTE]

Podle toho co psali an diskuzi na xzone sem to pochopil tak ze plnohodnotnej cdkey dostanes. Imho, pokud budes chtit hrat v eng, tak staci vlozit cdkey do impulsu a on ti stahne eng verzi, pokud chces cz, tak staci nainstalovat tu z CD. Teda je to jen ma domenka.
Ihales (207)|2.1.2009 18:44
diky za super zpravu (taky jsem si precetl forum na xzone a vypadato ze budou moct hrat hraci s cz i eng verzi dohromady - rozdil bude jen v otitulkovani)
mstejska (2912)|2.1.2009 18:53
[QUOTE=Ihales;201538]diky za super zpravu (taky jsem si precetl forum na xzone a vypadato ze budou moct hrat hraci s cz i eng verzi dohromady - rozdil bude jen v otitulkovani)[/QUOTE]

Pristi tyden to budu vedet:thumb
Hned po vanocich jsem ji tam objednal. Tak dam vedet
cool.user (2822)|2.1.2009 18:54
[QUOTE=Ihales;201538]diky za super zpravu (taky jsem si precetl forum na xzone a vypadato ze budou moct hrat hraci s cz i eng verzi dohromady - rozdil bude jen v otitulkovani)[/QUOTE]

hele, znova opakuju, je to jen ma domenka takze za tohle nerucim, ale verim ze to bude presne takhle.
Ihales (207)|3.1.2009 15:39
ale asi si stejne pak stahnu z impulsu(pokud to pujde) eng verzi, protoze buhvi jestli ty aktualizaca pro ceskou verzi nebudou vychazet s pulrocnim zpozdenim
Intri (3490)|3.1.2009 15:46
[QUOTE=Ihales;201522]tak to budeme muset cekat na dalsi patch...[/QUOTE]

Nezapomeň ale, že TECovský kanon neničí nic jiného, než planety. Toho, co je na orbitu, se ani nedotkne. Vyhrát s Novalithy je skoro nemožné, protože vždycky je k dispozici nějaký kolonizátor, který může planetu zkolonizovat v podstatě ihned znovu. Je sice fakt, že TECovský kanón nechává radiaci, ale to po chvíli vyprchá.
Morgoth (3)|3.1.2009 22:03
Ahoj, zdavím všechny tady. Na rovinu říkám, že s touto hrou nemám žádné zkušenosti a to je právě to, proč tu jsem. Ještě jsem si jí ani nekoupil, ale zaujala mě. viděl jsem o ní info na gama page a pak si o ní našel dost na netu, ale ještě bych se na pár věcí rád zeptal, protože informace různí.

1) Dá se koupit s nějakou formou češtiny? Na internetu nacházím buď, že je anglicky, nebo v původním znění, ale našel sjem i odkazy, kde hlásali české titulky. Já moc na jazyky nejsem, (tím omluvte i mé chyby) ale zase jsem dobrej v matice. :)

2) jak je to teď s cenou? nacházím ceny od 269 do 1299 to je celkem markantní rozdíl. Abych si zbytečně nekoupil jen datadisk.

3) Kolik má hra datadisků? A jak se jmenují?

Děkuji všem, co mi odpoví. snad se sem zařadím jako spokojený hráč. :)
cool.user (2822)|3.1.2009 22:09
[QUOTE=Morgoth;202136][SIZE="1"]Ahoj, zdavím všechny tady. Na rovinu říkám, že s touto hrou nemám žádné zkušenosti a to je právě to, proč tu jsem. Ještě jsem si jí ani nekoupil, ale zaujala mě. viděl jsem o ní info na gama page a pak si o ní našel dost na netu, ale ještě bych se na pár věcí rád zeptal, protože informace různí.

1) Dá se koupit s nějakou formou češtiny? Na internetu nacházím buď, že je anglicky, nebo v původním znění, ale našel sjem i odkazy, kde hlásali české titulky. Já moc na jazyky nejsem, (tím omluvte i mé chyby) ale zase jsem dobrej v matice. :)

2) jak je to teď s cenou? nacházím ceny od 269 do 1299 to je celkem markantní rozdíl. Abych si zbytečně nekoupil jen datadisk.

3) Kolik má hra datadisků? A jak se jmenují?

Děkuji všem, co mi odpoví. snad se sem zařadím jako spokojený hráč. :)[/SIZE][/QUOTE]

1) Topcd oficialne koncem prosince zacalo distribuovat ceskou verzi (teda pocestenou). K dostani na xzone.cz

2) 299,- je oficialni cena ceskeho distributora. 1299 je vetsinou cenou kusu dovezenych ze zahranici imho.

3) Oficialne zatim zadny. Navic hra nebude mit klasicke datadisky ale jen microrozsireni. V soucasne dobe je prvni z tehle microdatadisku ve fazi verejneho betatestingu a jmenuje se "sins of solar empire: entrenchment"
Morgoth (3)|3.1.2009 22:21
Mnohokrát děkuji! Informace jsou příznivé a českou verzi si pořídím hned, jak budu mít stolní počítač zase v provozu. (teď jsem na dost starém notebooku a asi by mi to tu nešlo)
Ihales (207)|4.1.2009 16:39
[QUOTE=Intri;201923]Nezapomeň ale, že TECovský kanon neničí nic jiného, než planety. Toho, co je na orbitu, se ani nedotkne. Vyhrát s Novalithy je skoro nemožné, protože vždycky je k dispozici nějaký kolonizátor, který může planetu zkolonizovat v podstatě ihned znovu. Je sice fakt, že TECovský kanón nechává radiaci, ale to po chvíli vyprchá.[/QUOTE]

to mas pravdu ale nezapomen ze kdyz branis planetu a nekdo by ti zrusil planetu-> nefunguje zadna budova na orbitu - hlavne obrana(krom hangaru kde stihacky funguji normalne) tak to celkem nepotesi.
A asi me namitnes ze tam muzes mit kolonizatora, ale nejsem si jist jestli budovy nezacnou fungovat az po te co udelas vylepseni planety. A ikdyby fungovaly hned tak dalsi vystrel a planeta je dole a kolonizace se dlouho nabiji. takze tak
BTW: mozna by to slo upravit tak ze max jeden kanon...
vyjadrete se pls
Ihales (207)|4.1.2009 16:47
a jeste pro morgotha:
tato hra neni jako jine - kampan v zakladni hre nenajdes, ale to nevadi protoze hra je super hlavne v multaku. Mozna v dataci nejaka bude, ale to fakt netusim-> nutnost datadisku je pouze pokud bys chtel nejaky novy budovy a protoze datace budou vydavat mini tak doufam ze pak vyjde nejaky souhrn treba po 2 nebo po trech i u nas. ovsem pokud ti jde o modifikace tak tahle hra obsahuje ruzne mody, ktere jsou v drtive vetsine zdarma ke stazeni na strankach vyrobce(pokud mas originalku, ale jsou tam i nejaky pro ktery nemusis mit hru registrovanou)
takze upravy jako SG mod, Star trek,...
Intri (3490)|4.1.2009 16:53
[QUOTE=Ihales;202419]to mas pravdu ale nezapomen ze kdyz branis planetu a nekdo by ti zrusil planetu-> nefunguje zadna budova na orbitu - hlavne obrana(krom hangaru kde stihacky funguji normalne) tak to celkem nepotesi.
A asi me namitnes ze tam muzes mit kolonizatora, ale nejsem si jist jestli budovy nezacnou fungovat az po te co udelas vylepseni planety. A ikdyby fungovaly hned tak dalsi vystrel a planeta je dole a kolonizace se dlouho nabiji. takze tak
BTW: mozna by to slo upravit tak ze max jeden kanon...
vyjadrete se pls[/QUOTE]

To jo, ale vyhrát hru jen s těmi kanóny by tak vyžadovalo mít vlastně až 4x tolik kanónů, co má soupeř planet ( a to za předpokladu, že soupeř nebude mít na žádné z planet Sheild Generator ). V nepatchované verzi hry jsem potřeboval na zničení jedné planety 3 výstřely, nevím, jak silný je kanón po patchích, ale když si vezmu, že bych potřeboval ty tři na jednu planetu + jeden na odstranění nově založené kolonie... Nic moc plán, pokusit se vyhladit soupeře kanóny.:-)
Ihales (207)|4.1.2009 16:56
jasny ale tady jde o princip ze odstranis obranu planety, jinak mas pravdu
Morgoth (3)|4.1.2009 18:44
[QUOTE=Ihales;202426]a jeste pro morgotha:
tato hra neni jako jine - kampan v zakladni hre nenajdes, ale to nevadi protoze hra je super hlavne v multaku. Mozna v dataci nejaka bude, ale to fakt netusim-> nutnost datadisku je pouze pokud bys chtel nejaky novy budovy a protoze datace budou vydavat mini tak doufam ze pak vyjde nejaky souhrn treba po 2 nebo po trech i u nas. ovsem pokud ti jde o modifikace tak tahle hra obsahuje ruzne mody, ktere jsou v drtive vetsine zdarma ke stazeni na strankach vyrobce(pokud mas originalku, ale jsou tam i nejaky pro ktery nemusis mit hru registrovanou)
takze upravy jako SG mod, Star trek,...[/QUOTE]

Díky,

já se na datadisky hlavně ptal kvůli těm rozdílným cenám 1299 X 299, tak aby to za ty tři stovky právě nebyl jen datadisk. Doufám, že v češtině budou i názvy, popisky a vysvětlení a ne jen titulky k videím a monolugům.
CommanderZ (512)|5.1.2009 10:41
[QUOTE]to mas pravdu ale nezapomen ze kdyz branis planetu a nekdo by ti zrusil planetu-> nefunguje zadna budova na orbitu - hlavne obrana(krom hangaru kde stihacky funguji normalne) tak to celkem nepotesi.[/QUOTE]

Phase stabilizery take funguji i na vybombenych planetach. A to, ze tam nemeas funkcni obranu porad neznamena, ze tu planetu nemuzes branit jednotkama.
Ihales (207)|5.1.2009 15:26
to mas pravdu ze muzes branit svou planetu i jednotkama, ale pak rozdil v sile utocnika a obrance tvori jen jednotky. v cem je tedy vyhoda obrance?
podle me v nicem ->proc stavet vubec nejaky obrany budovy, kdyz je lepsi utok? a s touto filozofii nemas sanci uz ani proti tymu dvou normal pocitacovych protivniku, kdyz hrajes sam.(na nejaky vetsi mape kde jednoho nevybombis za 5 min)

Ja sem toho nazoru ze obrane budovy by meli zajistovat to, ze nebudes ztracet planety tak rychle. A kdyz spolihas, ze nejakou nevyhodu dane rasy odstranis kombinaci obranych budov, tak je trochu nefer ze te nepritel muze rozmest jen diky tomu, ze bez prace odstrani "pulku" tve sily pomoci kanonu.

mimochodem kdyz branis znamena to, ze nemas na utok (jsi slabsi nez nepritel(vetsinou)) takze boj jednotek proti jednotkam bud prohrajes nebo se stahnes takze pri absenci obranych budov bys teoreticky nemel sanci zvratit hru.
Salamander (6177)|6.1.2009 15:01
Tak dneska jsem testnul, jak je to s tou cz verzi - v baleni je kod, ktery poslete do topcd a behem par chvil prijde seriove cislo k Soase :)
osobne jsem ho hned zaregistroval na Impulse, vse probehlo v poradku a ted stahuju primo z Impulse en verzi (fujky cestina ve hrach :D)
CommanderZ (512)|6.1.2009 20:10
Tak me napadlo...v jakych jednotkach asi jsou uvadena ta mnozstvi antihmoty v SoaSE?

Jen tak cvicne jsem si spocital, kolika megatunam TNT je ekvivalentni 150 gramu antihmoty:

[code]
In[1]:= N[
(9*10^16) (* mnozstvi energie v AM na jeden kilogram v joulech *)
*0.150 (* monzstvi AM, tj. 150 g = 0.150 kg *)
/(10^15*4.184) (* 1 megatuna TNT = tolik joulu *)
]
Out[1]= 3.22658[/code]

Mimochodem...ta bomba v Hirosime mela neco mezi 10 a 20 kilotunami (tj. cca 200tinu). Tak mi ty vybuchy lodi zpetne pripadaji nejak male :P

Jestli ty mnozstvi jsou v kilogramech nebo nedeboze tunach, tak ma kazda kapitalka palebnou silu hvezdy smrti :D
mstejska (2912)|6.1.2009 21:04
[QUOTE=Salamander;203175]Tak dneska jsem testnul, jak je to s tou cz verzi - v baleni je kod, ktery poslete do topcd a behem par chvil prijde seriove cislo k Soase :)
osobne jsem ho hned zaregistroval na Impulse, vse probehlo v poradku a ted stahuju primo z Impulse en verzi (fujky cestina ve hrach :D)[/QUOTE]

To jsem rad, ja jeste cekam na hru z xzone. objednaval jsem ji 29. tak uz by tady mela byt.
Ihales (207)|6.1.2009 21:43
no ja hru kupoval zaroven se salamandrem(on asi 60 sekund po me) a registroval jsem asi 30minut po nem. do ted mi neprisel serial :-( (pry ma prijit max do 24hod takze dam kdyztak vedet)
takze jsem nestahoval z impulsu(ale k tomu pozdeji)
instalace hry umoznuje nabidku uvodniho videa v cestine(nezkousel jsem)

instaluje se ve verzi 1.11(pokud nezustala verze z me puvodni instalace o cemz pochybuji - tvrde smazani slozky, instalace ceske verze sla do jine slozky)

preklad se tyka otitulkovani vsech textu (dabing diky bohu neni), ale uz jsem prisel na vizualni chyby ikdyz pramale (u vyzkumu kde se pise kolik je zapotrebi vyzkumnych stanic se nekde cislo a krat pise jakoby do sebe, ale citelnost je zachovana)

a nyni k moznostem upgradace podle zdroju z oficialnich for(nemeli by to byt kecy) je to tak ze ceskou verzi si muzete normalne aktualizovat pres impuls, ALE verze bude nasledne anglicka. Top Cd vsak vzkazuje ze uz dela na prekladu patche

Secteno podtrzeno: skvela volba pro kohokoli kdo je slabsi s anglictinou a vzhledem k tomu, ze by vse melo fungovat normalne tak momentalne nejlevnejsi varianta originalni verze
marcus_de_tycho (2)|7.1.2009 15:13
Ahoj. Dneska jsem si koupil SoaSE (po dvou měsících čekání na levnou CZ verzi). Klíč mi přišel půl hodiny po odeslání požadavku. Takže support mají bleskový (taky jsem do předmětu napsal doslova "Sins of a Solar Empire intenet key").

A také mi potvrdili, že na překladu patch 1.12 pracují a nabídl jsem jim testing (jsem extérní tester od konkurence ;). Dále jsme debatovali nad datadisky, ale tam se nic neví, jak to s nima bude.

Včera jsem prohledával fŕa po internetu, kde je nějaké solidní fórum o SoaSE s triky a návody a našel prakticky jen tohle (když nepočítám poznámky na fóru Egosoftu skryté mezi X3 Reunion - je tam i stará amatérská čeština). Neznáte nějaké další fórum?
mstejska (2912)|7.1.2009 15:16
Tohle mi poslal Cool http://sinsofasolarempire.wikia.com/wiki/Main_Page
jeste jednou diky.
Ihales (207)|7.1.2009 16:22
serial prisel v pohode druhy den rano(po 15:00 asi uz nepracuji - odesilal jsem 14:47)
marcus_de_tycho (2)|8.1.2009 13:33
Tak jsem včera brouzdal oficiálním fórem. Musím řici, že je tam hromada naštvaných lidí stěžujících si na hromady problémů (a podle jejich popisu docela oprávněně).

Zjistil jsem, že mi nefunguje vyhledávání pomocí toho políčka Serch. Naštěstí Google pomocí "site:forums.sinsofasolarempire.com" vyhledal hned několik záznamů s mým klíčovým slovem.

Zajímalo mne, jak je to se soundtrackem. Ano, jsou tam ogg soubory, ale chtěl jsem vyšší kvalitu. Jednak jsem našel kompletní seznam skladeb soundtracku, jednak jsem objevil zajímavou informaci pro majitele české verze - můžeme si za 5 dolarů plus poštové (v případě jednoho kusu krvavých 20 dolarů - zkusím napsat, za kolik by bylo poštovné u dvou kusů pro dva hráče) koupit upgrade na krabicovou verzi. Sami si to zkuste na tomto linku. StarDock posílá výhradně americkou sběratelku, takže zakoupením české verze + upgrade docela ušetříte proti přímé koupi sběratelské edice, která mimo jiné obsahuje AudioCD se soundtrackem.
mstejska (2912)|9.1.2009 11:51
[QUOTE=cool.user;204351]Jo, jenze chybela cesta mezi dvema spacejunkama :D[/QUOTE]

Tak to asi nechapu. To musis definovat i moznost preskocit mezi tema slunci?
Jeste jsem mapy netvoril.
cool.user (2822)|9.1.2009 11:57
[QUOTE=mstejska;204352]Tak to asi nechapu. To musis definovat i moznost preskocit mezi tema slunci?
Jeste jsem mapy netvoril.[/QUOTE]

V editoru map musis definovat uplne vsechny cesty a ja proste na jednu zapomel :D
mstejska (2912)|9.1.2009 12:00
[QUOTE=cool.user;204354]V editoru map musis definovat uplne vsechny cesty a ja proste na jednu zapomel :D[/QUOTE]

Tak doufam, ze si te vychutnali. Ze to nebyla zadna smrst, ale poradna Xenocida:) A ze to bolelo.:D
cool.user (2822)|6.2.2009 17:09
Jelikoz jsme se setkali s mensim (vetsim) lagovanim pri MP na slabsich sestavach, vytvoril jsem mod ktery odstranuje carrier cruisry vsech tri ras.

Stahovat muzete zde:
[ATTACH]9437[/ATTACH]
Intri (3490)|6.2.2009 17:21
Bacha, tenhle mod je nehratelný a obsahuje agresivní viry. Projevují se úpravou hlavního menu hry a odstraněním křižníků z ní.:-P
cool.user (2822)|6.2.2009 17:24
[QUOTE=Intri;215948]Bacha, tenhle mod je nehratelný a obsahuje agresivní viry. Projevují se úpravou hlavního menu hry a odstraněním křižníků z ní.:-P[/QUOTE]

Chces po cuni za oteckovani? :D

Tenhle mod je samozrejme hratelny, v textovych souborech viry byt nemuzou a nejsou a odstranuje naj cruiser carriery :p
Intri (3490)|6.2.2009 17:26
Jak jsi vůbec pokročil s tou tvoji superkapitálkou? Máš už nějaký funkční mod?
cool.user (2822)|6.2.2009 17:31
[QUOTE=Intri;215954]Jak jsi vůbec pokročil s tou tvoji superkapitálkou? Máš už nějaký funkční mod?[/QUOTE]

No, zakladni balanc +/- hotovej, ted uz si jen pohrat se schopnostma a upravit i dalsi rasy. Predpokladam ze do konce mesice by to mohlo byt hotove.
cool.user (2822)|28.2.2009 14:36
Par dni zpatky oficialen vysel prvni microdatadisk pridavajici hlavne defensivni struktury s nazvem Entrenchment. Distribuovan bude nejspise pouze pomoci impulsu a soucasna cena je 9,95 usd.
Marrtty (2)|24.3.2009 19:53
Zdar,
ted jsem narazil na takovou "botu". Pri instalaci Impulse to po mne vyzaduje instalaci IE7. Stalo se to i Vam?!?
CommanderZ (512)|24.3.2009 20:17
No on ma v sobe zobrazovac z IE, on vlastne cely ten program je jen trochu naskinovane IE.

Ale k dotazu...ja uz mel IE7 naisntalovane, takze nevim. A jestli mas v kompu IE6, tak bysis mel IE7 tak jako tak nainstalovat (v nekterych pripadech se mu proste nevyhnes a IE6 jsou vrata dokoran pro veskerou verbez).
Nicitel (2)|27.3.2009 14:13
Nezahral by si to nekdo pres ironclad online? chtelo by to nejakou ceskou zakladnu tam nebo alspon nejaky stranky v cestine. Ja v anglictine rozumim prd takze i pres to ironclad online nemuzu hrat treba 3v3 jelikoz se s nikym nedomluvim.jinak hra je to paradni. vyher proti zivim hracum zatim 0 ale to casem prijde :).
cool.user (2822)|27.3.2009 14:15
[QUOTE=Nicitel;233777]Nezahral by si to nekdo pres ironclad online? chtelo by to nejakou ceskou zakladnu tam nebo alspon nejaky stranky v cestine. Ja v anglictine rozumim prd takze i pres to ironclad online nemuzu hrat treba 3v3 jelikoz se s nikym nedomluvim.[/QUOTE]

Ahoj, klidne se muzem na nekdy domluvit, ale osobne vic preferujeme (ja salamnder a ihales) spis hamachi, kvul mensim lagum.
Nicitel (2)|27.3.2009 14:19
klidne muzem i hamachi kdyz ho na vistach rozjedu. pouzivate nejnovejsi verzi hry 1.16 ?jak se jmenuje vase adresa na hamachi?
Draken (1578)|25.5.2009 15:57
čus prej má na sins of solar vyjír stargate mod...víte někdo o tom něco?
Salamander (6177)|25.5.2009 15:59
[QUOTE=Draken;252652]čus prej má na sins of solar vyjír stargate mod...víte někdo o tom něco?[/QUOTE]

http://forums.sinsofasolarempire.com/177748
Dufinos (422)|29.5.2009 16:01
Páni... Jsem si myslel, že je to jenom taková "lowcost" hra a nakonec se tady dočítám, že se jedná skoro o kulturu... Koupil jsem si ji společně se Score a docela mě to chytlo (docela dost :D )...

Chtěl jsem se ale zeptat... Když jsem to instaloval a chtěl stáhnou nové patche, tak to po mě chtělo instalační klíč... Jenže ten, co jsem měl u hry "přibalený" je "invalid"... Takže to hraju bez patche... Hrát se to samozřejmě dá, ale na jednu stranu mě trochu zaráží (a na to se chci zeptat taky), že to prakticky nemá žádnou dějovou linii... Prostě si vyberu, za jakou stranu, na jak velké mapě a proti kolika nepřátelům chci hrát a jedu... No a až je vytřískám, tak zase odznovu... Je to normální?
cool.user (2822)|29.5.2009 16:10
[QUOTE=Dufinos;254213]...[/QUOTE]

Ano, je to normalni. Vyvojari se rozhodli ze nebudou zbytecne vyplacavat sve sily a finance na kampan a zameri se hlavne na kvalitni herni system a multiplayer, coz se jim imho povedlo na vybornou.

Co se tyce klice, napsal bych do redakce score.
Dufinos (422)|29.5.2009 18:48
[QUOTE=cool.user;254215]Co se tyce klice, napsal bych do redakce score.[/QUOTE]

OK zkusím si napsat o radu tam ;)
mosi (3)|9.4.2011 17:48
hrajete jeste nekdo po netu? bych si taky chtel zahrat s vama teda pokud nehrajete datadisky
Salamander (6177)|9.4.2011 18:36
[quote=mosi;445359]hrajete jeste nekdo po netu? bych si taky chtel zahrat s vama teda pokud nehrajete datadisky[/quote]

Drive jsme hravali po netu hodne, ale ted uz asi rok nic ... kazdopadne kdybys mel zajem, muzeme se treba nejak domluvit.
mosi (3)|9.4.2011 19:03
jo muzem, mas icq nebo skype?