Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 56

Téma: Ochutnal bych Samsung 22"

Starousedlík SHW Avatar uživatele cool.user
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od XpointCZ Zobrazit příspěvek
    No to ja bych se na to dival z postele primo na strop..ale u te 220 to nejde :/..no tak se spokojim se stopkou na stole ..jo a copak 220HD? Ta je o 2000kc drazsi, pac tam je i tunner TV a je to 2 in 1..nebo i naky extra vyhody oproti 220 ?
    Tak jasne, jenze ty se na to divas z pohledu cloveka ktery ma crt, jenze lcd samo sebou nese i par nevyhod.

1) lcd je mnooohem lehci, pokud mas vratkej stul je mnohem lehci rozkmitat fyzicky relativne lehke LCD nez tezkou kravu v podobe CRT.

2) Lcd maj vseobecne mnohem horsi pozorovaci uhly nez nez CRT. Ono to nevadi kdyz se na lcd divas z prima, ale kdyz lezis v posteli a mas hlavu o rekneme o 50-100cm niz nez normalne a drzak LCD ti nedovoli naklopeni k tobe tak nastava problem.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od Intri Zobrazit příspěvek
    Ne e, má poloviční dynamický kontrast, jinak je s T220 shodný ( ten jsem shodou okolností měl taky doma, mamka ho koupila omylem másto T220 - vůbec jí nepřišel rozdíl v ceně divný, ale to je zase na jiné povídání :-) ).
    heh to je hezky )..hlavne , ze to myslela dobre )..no a copak ted mas tedy doma za lcd?

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od cool.user Zobrazit příspěvek
    Tak jasne, jenze ty se na to divas z pohledu cloveka ktery ma crt, jenze lcd samo sebou nese i par nevyhod.

1) lcd je mnooohem lehci, pokud mas vratkej stul je mnohem lehci rozkmitat fyzicky relativne lehke LCD nez tezkou kravu v podobe CRT.

2) Lcd maj vseobecne mnohem horsi pozorovaci uhly nez nez CRT. Ono to nevadi kdyz se na lcd divas z prima, ale kdyz lezis v posteli a mas hlavu o rekneme o 50-100cm niz nez normalne a drzak LCD ti nedovoli naklopeni k tobe tak nastava problem.
    1) Tak tu kvidlam se stolem a vypada to stabilne..i kdyz to asi dela ta 50 kg crt na tom stole )..ne vazne stul drzi pomerne pevne..je to vetsi stabilni pracovni stul..

2) S monitorem se mazlim jen na stole (zadna postel apod.)..za celou dobu se monitor ze stolu nehnul a ani s nim nehybam..takze nakou extra ergonomiku nepotrbuji..a i na monitor koukam stale z prima

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Tak jsem ve finale malicko rozcarovam z tech Samsungu ..navic koukam tady na svetharware na recenzce odbornika http://www.svethardware.cz/info.jsp?...25716B0054478C a finalni vysledky u typu mych favoritu Samsungu kolem 50 %

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

heh to je hezky )..hlavne , ze to myslela dobre )..no a copak ted mas tedy doma za lcd?
    Já mám LG L1710B, model starý více než 4 roky.:-) Ale pořád slouží dobře, jen jas mu asi dost klesl. Těžko se to ale soudí, nový kus neseženu a když do toho člověk čumí skoro každý den, prostě si rozdílu nevšimne. Ale kdybych volil nový, asi by to vyhrála T240ka od Samsungu nebo nějaký jiný, podobný od LG, který by měl zrovna tu vesu ( bez ní by to totiž u mě na stole mohlo být problematické, mám tu málo místa - připevnění na zeď by to vyřešilo ).

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Tak vazne nevim..byl jsem nadsenej z tech Samsungu..ale vidim, ze elegantni disain neni vsechno ..jeden ma spatny podsviceni..druhej prehnaneni moc cerveny..220 ma ulepenej ramecek a vidim se v nem ..asi zlaty CRT ..

Registrace
    May 2006

Tak vazne nevim..byl jsem nadsenej z tech Samsungu..ale vidim, ze elegantni disain neni vsechno ..jeden ma spatny podsviceni..druhej prehnaneni moc cerveny..220 ma ulepenej ramecek a vidim se v nem ..asi zlaty CRT ..
    Rozhodne tim nidko z nas nechtel rict ze LCD je na nic, jen jde o to ze hodne lidi od levnych TN LCD ocekava naprosty zazraky, coz je samozrejme nesmysl a stejne jako kazda druha technologie, maj i soucasne levne LCD jiste nevyhody.

Mimochodem, ja osobne bych vzal 2253BW nebo 2243BW

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Rozhodne tim nidko z nas nechtel rict ze LCD je na nic, jen jde o to ze hodne lidi od levnych TN LCD ocekava naprosty zazraky, coz je samozrejme nesmysl a stejne jako kazda druha technologie, maj i soucasne levne LCD jiste nevyhody.

Mimochodem, ja osobne bych vzal 2253BW nebo 2243BW
    Tak ja uz jsem se skoro rozhodl pro 220 ) a ty na me s timhle ..a prozradis i proc by sis radsi vybral 2253BW nebo 2254BW ?? jaky v tom vidis vyhody? cena?

Registrace
    May 2006

Tak ja uz jsem se skoro rozhodl pro 220 ) a ty na me s timhle ..a prozradis i proc by sis radsi vybral 2253BW nebo 2254BW ?? jaky v tom vidis vyhody? cena?
    Hlavne kvuli vesa a v pripade 2243BW i kvuli pivotu. Ja vim, ja vim, ty to nevyuzijes, ale ja to beru tak ze vesa je vec kterou muzes a nemusis vyuzivat za predpokladu ze ji monitor podporuje, ovsem pokud ji nepodporuje tak ses odsouzen pouze na moznost nevyuzit a tecka.

Proste kdyz dnes vybiram LCD tak proste MUSI mit DVI a MELO by byt i vesa kompatibilni, zbytek parametru je +/- jedno, protoze mezi temito levnymi sunty neni zas az tak velkej rozdil.

Vlastne kdybych dneska znova vybiral ciste pro sebe tak bych do pozadavku zahrnul i usb hub, ale to uz je spis jen ma rozmazlenost
    Naposledy upraveno uživatelem cool.user: 02-12-2008 v 02:57

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Zase je pravda, ze monitor je na delsi dobu..a kdo vi za par let jestli se ta vesna nehodi..a ty by ses taky spis priklanel k ty 2243 ?? Me jde hlavne o to, aby to melo docela slusny barvy a podsviceni..

Registrace
    May 2006

Zase je pravda, ze monitor je na delsi dobu..a kdo vi za par let jestli se ta vesna nehodi..a ty by ses taky spis priklanel k ty 2243 ?? Me jde hlavne o to, aby to melo docela slusny barvy a podsviceni..
    Ano, klidne bych ti ju doporucil a kdyby mi ju nekdo nechal pred dverma, klidne bych se ji ujal . A abych te nastval tak ti reknu ze vubec spatne nevypada ani HP L2245wg (osobne mam zalusk na jeji 24" sestru), ale je to celkem novinka a hlavne se mi nedari nikde zjistit jestli ma leskly nebo matny povrch.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

heh..jácha..ted jsem se docela rozesmal..pac me tuklo jestli mi grafika vubec pochopi takovej monitor..sice ma DVI vystup, ale je to levna ATI Radeonka HD 2400, 256mb..

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Ano, klidne bych ti ju doporucil a kdyby mi ju nekdo nechal pred dverma, klidne bych se ji ujal . A abych te nastval tak ti reknu ze vubec spatne nevypada ani HP L2245wg (osobne mam zalusk na jeji 24" sestru), ale je to celkem novinka a hlavne se mi nedari nikde zjistit jestli ma leskly nebo matny povrch.
    heh..to mi bylo hned jasny, ze tam budou naky USB vystupy apod. ..sice hezkej typ, ale zere to 65 W a od novyho roku ČEZ zdrazuje )..tohle ja si nemuzu dovolit )

Registrace
    May 2006

heh..jácha..ted jsem se docela rozesmal..pac me tuklo jestli mi grafika vubec pochopi takovej monitor..sice ma DVI vystup, ale je to levna ATI Radeonka HD 2400, 256mb..
    2400pro nema problem s rozlisenim 1680*1050, teda ve hrach bude jeji vykon ubohy, ale to je vlastne i v jinych rozliseni.

heh..to mi bylo hned jasny, ze tam budou naky USB vystupy apod. ..sice hezkej typ, ale zere to 65 W a od novyho roku ČEZ zdrazuje )..tohle ja si nemuzu dovolit )
    Tyto hodnoty sou tdp, to jest pri maximalnim jasu a vsemu ostatnim. V rezimu text budou imho ty cisla velice podobny.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Jeste bych se zeptal jak je to s tema barvama?? http://www.digitalversus.com/duels.p...5&p2=1857&ph=5 je lepsi, kdyz jsou co nejvyssi? nebo mensi? nebo stredne? a co po kalibraci? (btw. co je vlastne kalibrace barev? Tu udela kazdy uzivatel po zapojeni lcd, ktere je defoultne nastaveno z tovarny?)

Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. LCD: "Samsung F2380 vs LG W2220P-BF"
    Od DreeDex v sekci Monitory
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 02-04-2010, 14:10
  2. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 20-08-2009, 22:21
  3. Diagnostika: S.M.A.R.T "Spin Up Time" problem s PATA HDD Samsung
    Od fahrus v sekci Storage (úložná zařízení)
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 19-07-2008, 10:14
  4. LCD: Poradte 22" Samsung 225BW nebo 20" S-PVA
    Od Gouki v sekci Monitory
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 01-11-2007, 11:42
  5. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 18-11-2006, 17:56