Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 73

Téma: 19" Hp L1965

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Díval ses jestli máš v menu Video input control zapnutý Enable Auto-switching.
    Naposledy upraveno uživatelem Arturix: 23-12-2006 v 23:03
    Odpovídat lze po přihlášení

ekr ekr je offline
    Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Citace Původně odesláno od Arturix
    Díval ses jestli máš v menu Video nput control zapnutý Enable Auto-switching.
    a má být jak nastavené ano nebo ne. A jak na to druhé menu jak se tam dostat a co to tlacitko auto jak na nej.Ještě sem zjistil že mam z nepochopitelnych důvodů nastavený monitor jako 2 zařízení a vystup na telku jako 1,a nejde to přehodit zpátky ,mně picne a to sem včera dělal formát.Mám nainstalované tyto prg. clear type na vyhlazení písma a HP display assistant tak jestli v tom neni problém.už nevím .
    Naposledy upraveno uživatelem ekr: 23-12-2006 v 20:58

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Auto-switching by mělo být na ON. S tim auto ti neporadím. Já sem si zkalibroval monitor pomocí toho HP Display assistent.

Občasný diskutér Avatar uživatele Cujo11
    Registrace
    Jun 2006

jaky je tento monitor na hrani? je lepsi treba ten asus s 2ms?

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Lepší než Asus asi nebude. Ale HP na hry stačí, ikdyž občas pokud budeš hledat v obraze duchy, tak je v rychlých hrách můžeš vidět.

Občasný diskutér Avatar uživatele Cujo11
    Registrace
    Jun 2006

a mate s tim asusem nekdo zkusenosti?
    staci kdyz mi reknete ze barvy a uhly ma slusne a odezva lepsi nez tento hp

BoN BoN je offline
    Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Mám HP 1955 a už jsem ho 3x reklamoval a budu zas. Ten nový pískal a to co mi poslali ze servisu byla hrůza (pískání, tmavé skvrny v obrazovce, vadné subpixely, sama se vypíná obrazovka hned po zapnutí atd). Navíc se dost liší kus od kusu - některé svítí víc, některé míň. Nechávám si vrátit peníze a pak budu uvažovat jestli risknout zase HP s 1965 nebo radši jiný výrobce (Acer AL1923, Benq 91GP nebo Belinea 1980 nebo jiný).
    Vy co máte 19" LCD s MVA/PVA (třeba ten Acer nebo HP 1965), jaký máte tvar pixelů po podívání se lupou? U toho HP 1955 starší typ má tvar >>> - ten nemá ty světlé rohy, má lepší úhly a barvy ale pomalejší odezvu, novější mají tvar ||| a ty mají kritizované světlé rohy (černá je z úhlu hodně světlá) a horší úhly pohledu. Zajímalo by mě kterou z těch obrazovek má konkurence nebo nový 1965?

uff uff je offline
    Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Tohle LCD je muj nejvetsi favorit na koupi.
    Jelikoz jsem vahavej strelec, tak jsem cekal, az se objevi na prad.de jeho specifikace a pisou tam, ze je to panel typu S-MVA.
    Tak nevim, verit zastoupeni HP nebo renomovanym strankam prad.de????

Nováček Avatar uživatele igor654
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od uff
    Tohle LCD je muj nejvetsi favorit na koupi.
    Jelikoz jsem vahavej strelec, tak jsem cekal, az se objevi na prad.de jeho specifikace a pisou tam, ze je to panel typu S-MVA.
    Tak nevim, verit zastoupeni HP nebo renomovanym strankam prad.de????
    Pokud správně tuším, tak mezi S-PVA a S-MVA není prakticky žádný rozdíl jen ten, že každý typ dělá jiná firma, a taky mám dojem, že HP používá panely od Samsungu který vyrábí právě S-PVA. Osobně čekám na recenzi tady na SHW, tak snad už se brzo objeví.

TRW TRW je offline
    Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Citace Původně odesláno od igor654
    Pokud správně tuším, tak mezi S-PVA a S-MVA není prakticky žádný rozdíl jen ten, že každý typ dělá jiná firma, a taky mám dojem, že HP používá panely od Samsungu který vyrábí právě S-PVA. Osobně čekám na recenzi tady na SHW, tak snad už se brzo objeví.
    Panel má být opravdu z dílny Samsungu, takže by to podle všech předpokladů mělo být S-PVA.

Na recenzi už se čeká nějak dlouho, na to že už měla být podle slibů do konce roku 06 hotová. Kdyby recenze vyšla, tak už sem mohl mít toto LCD doma a zbytečně nečekat. Pokud by dopadl špatně, tak už jsem se mohl dávno rozhlížet po jiném. Škoda že už aspoň nevyšla recenze na prad.de

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od TRW
    Panel má být opravdu z dílny Samsungu, takže by to podle všech předpokladů mělo být S-PVA.

Na recenzi už se čeká nějak dlouho, na to že už měla být podle slibů do konce roku 06 hotová. Kdyby recenze vyšla, tak už sem mohl mít toto LCD doma a zbytečně nečekat. Pokud by dopadl špatně, tak už jsem se mohl dávno rozhlížet po jiném. Škoda že už aspoň nevyšla recenze na prad.de
    Můžete mě prosím nasměrovat, kde konkrétně bylo námi slíbeno, že bude recenze na SHW publikována do konce roku 2006?

TRW TRW je offline
    Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Citace Původně odesláno od Karel Polívka
    Můžete mě prosím nasměrovat, kde konkrétně bylo námi slíbeno, že bude recenze na SHW publikována do konce roku 2006?
    Tak to přijměte moji omluvu, špatně sem si odpověď Vašeho kolegy přečetl. Stejně mě ale udivuje, jak můžete publikovat testy na LCD monitory, které si většina z nás stejně nikdy nekoupí a působí zde spíše jako záplata na volné místo. Většina lidí si v této diskuzi (a myslím si že nejenom tady) přála recenzi na HP LP1965 ještě před vánoci, aby věděli, zda je tento model opravdu tak dobrý, jak udavají informace od výrobce. Chápu, že jste už měli do vánoc naplánované jiné recenze, ale nechápu přoč třeba publikujete recenzi na HP LP3065, když jste třeba mohli tuto recenzi posunout na jiné datum a vydat dříve recenzi na HP LP1965. Většina lidí si tuto recenzi žádá a stále na ni čeká, aby se mohla bez výčitek svědomí pustit do koupi tohoto monitoru. Mezi nimi jsem samozřejmě i já. Dále mě také znepokojila informace o zdražování cen LCD monitorů s DVI výstupem, díky novele celního zákona. Je také možné, že než vydáte tuto dlouho očekávanou recenzi, tak bude monitor zdražen a Vaše recenze vyjde na prázdno.
    Naposledy upraveno uživatelem TRW: 04-01-2007 v 22:02

uff uff je offline
    Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Skoda, ze ji nikdo neslibil...
    Take netrpelive cekam a recenze na obr displeje jsou mi sumafuk...

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

... Většina lidí si v této diskuzi (a myslím si že nejenom tady) přála recenzi na HP LP1965 ještě před vánoci, aby věděli, zda je tento model opravdu tak dobrý, jak udavají informace od výrobce. Chápu, že jste už měli do vánoc naplánované jiné recenze, ale nechápu přoč třeba publikujete recenzi na HP LP3065, když jste třeba mohli tuto recenzi posunout na jiné datum a vydat dříve recenzi na HP LP1965. Většina lidí si tuto recenzi žádá a stále na ni čeká, aby se mohla bez výčitek svědomí pustit do koupi tohoto monitoru. Mezi nimi jsem samozřejmě i já. Dále mě také znepokojila informace o zdražování cen LCD monitorů s DVI výstupem, díky novele celního zákona. Je také možné, že než vydáte tuto dlouho očekávanou recenzi, tak bude monitor zdražen a Vaše recenze vyjde na prázdno.
    Tvá kritika opravdu není na místě, já naprosto chápu, že recenze pro Tebe bude klíčová při rozhodování o koupi, ale víš, ono není mnohdy jednoduché dostat jen tak k dispozici monitor, který vybalíš z krabice, rozšroubuješ, rozděláš, kompletně otestuješ, smontuješ a pak zas nějakému hodnému distributorovi / velkosladu vrátíš, poté, co sis ho otestoval...

Oni takovýto monitor zaprvé již nemohou prodat jako nový, za druhé nikdy nemají předem jistotu jak recenze dopadne... Já například myslím, že je báječné, že se podařilo "ukořistit" 30" HP (omlouvám se, původně jsem uvedl 30" DELL, nevím co mě to napadlo)

a ještě k Tvé stížnosti, někdo výše postavený mi to jistě potvrdí (případně prosím oponujte), ale požadavků na recenze musí chodit mraky, nedá se vždy na všechno zareagovat tak rychle jak by si redakce (a samozřejmě my, čtenáři) přáli... Sám jsem na recenzi tohoto kousku taky zvědav, ale Tobě i mě nezbývá nic jiného, než si ještě chvíli počkat

ještě raději poznámka:

TOTO NENÍ OFICIÁLNÍM VYJÁDŘENÍM REDAKCE SHW

-ale vadí mi, když je redakce SHW neprávem napadána, budu ji bránit zuby nehty
    Naposledy upraveno uživatelem boboco: 06-01-2007 v 16:22

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

...
    "Záplata na volné místo" - tomuto nerozumím. Články něděláme tak, aby jen vyplňovaly volné místo. Věřte mi, že i velké monitory mají své příznivce. Mezi čtenáře SHW patří lidé s různými preferencemi. A když se podívám na čtenost recenze LCD panelu HP LP3065, tak patří rozhodně mezi ty vyšší (posuzováno s ostatními recenzemi LCD panelů na SHW).

Například příspěvek od čtenáře NAJS v diskuzi pod recenzí HP LP3065:
    "Rad bych vedel jestli planujete dalsi recenze 30tek jako napr. od Samsungu, Dell nebo LG. P.S: Po dlouhe dobe sem tady precet recenzi celou."

Tím chci jen říct, že našim cílem je poskytnout zajímavé čtení pro pokud možno co nejširší skupinu našich čtenářů - vzhledem k jejich preferencím (teď se nebavím o odbornosti článků - zde je priorita stále stejná, pokud možno co nejvíce podrobné v rámci únosných mezí). A recenze takto velkých LCD panelů si své čtenáře bezpochyby najdou.

Proč jsme otestovali a publikovali recenzi HP LP3065 dříve, než L1965? Měli jsme o jeho recenzi (nebo spíše recenzi nějakého 30" LCD) zájem už delší dobu (několik měsíců zpět). Kdybychom ji stále odkládali kvůli jiným panelům, které jsou aktuálně hodně žádané a diskutované, nepublikovali bychom jeho recenzi nikdy. Stále je co recenzovat, obzvláště v případě LCD panelů, kde musíme už takto dost vybírat, na který zajímavý panel se zaměříme, a také musíme střídat různé typy, abychom nezpracovávali recenze jen pro určitou skupinu čtenářů.

Pružně reagovat na všechny požadavky našich čtenářů, abychom splnili jejich různorodá očekávání, není reálné, jelikož jich je příliš a navíc z odlišných oblastí (pravdou je, že žádostí na recenze LCD panelů je nejvíce ze všech). A myslím, že se recenzím LCD panelů věnujeme relativně v početné míře (jsou i tací, kteří to vidí tak, že jsou na SHW poslední dobou jen samé LCD panely -rádi by spíše recenze jiného charakteru). Stále je spousta čtenářů, kteří čekají na recenzi toho konkrétního produktu, o jehož koupi se zrovna rozhodují, nebo je daný produkt z nějakého důvodu zajímá. Zavděčit se všem není možné.

Recenze HP L1965 bude publikována do 14 dní.

Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-09-2013, 15:18
  2. Windows XP: Zmena v registrech systemu XP pro funkce "Slozky" a "Prejmenovani"
    Od Subtech v sekci OS Windows
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 16-09-2010, 22:08
  3. Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 26-04-2010, 12:00
  4. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 29-08-2007, 22:09
  5. LCD: Hp L1965 píska ?
    Od JR001 v sekci Monitory
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 24-04-2007, 19:37