reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Přihlašování na fórum

Karel Polívka (1485)|31.1.2011 01:03
[quote=vivid.sk;432006]To by vobec nebol problem ak by forum nekontrolovalo IP adresu a browser ($HTTP_USER_AGENT), pretoze nie je problem sa raz za cas prihlasit (a ulozena cookie si ma bude pamatat). Ale neustale sa prihasovat aj 5x denne (doma, praca, ine IP adresy) nie je vobec prijemne. Nie kazdy sa totiz prihlasuje stale z jedneho PC a z jednej IP adresy.

Preto nechapem, ked ine typy for tuto kontrolu maju vypnutu (alebo maju moznost to vypnut v uzivatelskych nastaveniach), tak preco prave toto forum ma s tym problemy (argument o zvysenej bezpecnosti sa mi na forum tohto typu zda dost bezpredmetne. Forum nie je internetbanking)

Dufam vsak, ze tieto veci budu vyriesene novou verziou bulletinu.[/quote]
Tohle ale není jen naším nastavením fóra, resp. softwaru vBulletin. Problematické je společné přihlašování napříč našimi magazíny (náš software, naše procesy, naše kódy, naši vývojáří...) a zároveň fóry (vBulletin = software cizí firmy, cizí vývojáří, cizí kódy...), přičemž problémové stavy se nám nepodařilo vyvolat uměle, když jsme to řešili už kdysi, a tedy lokalizovat, co způsobuje problém. Nemáme kapacity, které by se mohly vyhradit na dlouhodobé zkoumání něčeho takového.

Když se společné přihlašování dělalo zcela na začátku, problémy s tím nebyly, ale vývojáři vBulletinu po nějaké době zpřísnili způsob definice session (práci s cookies), díky čemuž se i naše propojené přihlašování muselo upravit, aby vůbec fungovalo a od té doby dochází někomu k náhodným nekonzistencím mezi magazíny a fóry - pak dojde k situaci, kterou vyřeší ono odhlášení (smazání "vadných" cookies) a opětovné přihlášení (vytvoření nových cookies) - tento proces jako takový není chyba, ale řešení chybného stavu, ke kterému mělo docházet jen zcela výjimečně.

Navíc každá aktualizace prohlížeče může změnit způsob práce prohlížeče s cookies a na světě mohou být nové problémy.

Dále to rozebírat nebudu, napsal jsem k tomu už na fóru SHW i TVF hodně, akorát bych se opakoval. Na programu teď bude zrušení společného přihlašování magazínů a fór, do každého prostředí se bude třeba přihlásit sólo.
Karel Polívka (1485)|31.1.2011 01:22
[quote=StD;431997]...jo a ještě tady nepadlo ohlášení závady "Database error..." To na mě i na jiné párkrát vyskočilo místo toho "Musíte být přihlášen..." Až se to zase stane, udělám Screenshot.[/quote]
Database error s problémy s přihlašováním obecně nesouvisí. Tato hláška se objeví, když je něco špatně s databází, resp. není výkonán dotaz do databáze - nemusí jít o nic zásadního (občas k tomu dojde a každá taková chyba se objeví v našem logu, takže to není třeba reportovat) - v uplynulých dnech jsme řešili přetížení databázového stroje, takže to bylo častější, ale už by to mělo být lepší.
[quote=Kozouš;432137]Také pravidelně absolvuji kolečko odhlásit-přihlásit, ovšem všiml jsem se že mi to dělá převážně po aktualizaci jakéhokoliv doplňku do FF - může to mít nějakou souvislost?[/quote]
Ano, bývá to tak.
meeee (1110)|31.1.2011 07:34
Při aktualizaci browseru je to jasný, tam to neřeším.

Teď poránu na mě vybafla ještě sofistikovanější forma: přijdu do kanclu, spustím browser, vlezu na fórum, dám přihlásit, přihlásím, vlezu na fórum, kde jsem nepřihlášen:runaway a jedu další kolečko odhlásit/přihlásit.
Nic se neaktualizovalo, žádný změny se u mě neprováděly.
moski (3)|16.2.2011 08:30
[quote=Karel Polívka;431993]Příští týden se na to zaměříme, ale už to moc nechci zkoumat a upravovat, chci rozpojit společné přihlašování tak, že společné přihlašování bude pouze v rámci magazínů a pak samostatně v rámci fór. Udělat to jen v rámci magazínů bude snadné (teď už to tak je a je to funkční), ale v rámci fór budou nějaké úpravy potřeba. Při nejhorším i dočasné řešení, že by se do každého fóra přihlašovalo samostatně (společné přihlašování by fungovalo jen v rámci magazínů) by bylo lepší než ty stávající problémy.[/quote]

A neuvažovali jste o sloučení všech tří fór do jednoho "oXy fóra"? Já osobně bych to uvítal.
Kirk1 (850)|4.3.2011 08:53
Myslel som si že už je to ok Ale posledne 3 dni znovu. Tak som v stredu reštartol PC, skúsil aktualizovať prehliadač ... a včera večer znovu a aj teraz ráno:o
NHKG (1136)|4.3.2011 10:06
Ona ta chyba je velmi podivná. V práci mi přeinstalovali systém (XP), ale stejnou verzí, stále stejný prohlížeč (Opera) a chyba najednou zmizela. Předtím jsem mazal cookies a všechen tenhle svinčík a to nepomohlo. Doma mi to blbne furt (Opera + W7). Každopádně pokud by se s tím konečně něco dělalo, tak prosím o přidání možnosti být stále přihlášen na dvou počítačích (práce a doma). Doma se v poslední době přes týden kvůli nutnosti neustálého odhlašování a přihlašování radši ani nepřihlašuju.
najx (3)|11.3.2011 09:54
zdravim, mam problem s prihlasenim na forum tvfreak. po zadani mena a hesla sa mi zobrazi okno o prihlaseni na svethardware a digimanie ale po presmerovani na forum tvfreak nie som prihlaseny mam tam iba registraciu a prihlasenie a nedostanem sa k svojim spravam. na otatnych forach som ale normalne prihlaseny. pomoze niekto? dik.
husky14 (4214)|11.3.2011 10:00
No konkrétně dneska se dostat na 4um bylo umění. V magazínu přihlášenej a při přechodu na 4um nic. Několikrát smazaný cookies, zkoušenou ve FF a IE, pořád stejný.

Odhlásit/Přihlásit a 4um pořád ani ťuk :rolleyes:
StD (1963)|11.3.2011 10:02
@Husky14 - viz KaPo zde, post #146.
EditorPO (2819)|11.3.2011 15:19
ja už to prihlásiť / odhlásiť neriešim :D chvilku si poklikám a potom to šlape, minimálne v ten deň
speedsnail (4876)|11.3.2011 19:09
Tak dnes přihlášení Mission Impossible.. pomohl až "anonymizer" přes firefox. Do té doby stejná anabáze jako Husky, čili magazín přihlášeno, přesun do fóra, nepřihlášeno..
HiLow (1000)|11.3.2011 19:16
No ono to na podesáté, nebo na podvacáté jde. Ale nesmí se člověk přihlašovat z homepage SHW, ale z fóra.
Kirk1 (850)|11.3.2011 20:24
[quote=speedsnail;440811]Tak dnes přihlášení Mission Impossible.. pomohl až "anonymizer" přes firefox. Do té doby stejná anabáze jako Husky, čili magazín přihlášeno, přesun do fóra, nepřihlášeno..[/quote]

[quote=HiLow;440814]No ono to na podesáté, nebo na podvacáté jde. Ale nesmí se člověk přihlašovat z homepage SHW, ale z fóra.[/quote]
Detto

HiLow pomohla až tvoja rada:thumb
HiLow (1000)|11.3.2011 20:45
[quote=Kirk1;440826]Detto

HiLow pomohla až tvoja rada:thumb[/quote]

Díky, já sám radu hledal, ale jako nepřihlášený jsem ji nemohl najít. Tak jsem rád, že má zkušenost někomu pomohla.
astec (1823)|11.3.2011 22:29
[quote=HiLow;440814]No ono to na podesáté, nebo na podvacáté jde. Ale nesmí se člověk přihlašovat z homepage SHW, ale z fóra.[/quote]

Konečně jsem se přihlásil. Díky
speedsnail (4876)|12.3.2011 10:55
[quote=HiLow;440814]No ono to na podesáté, nebo na podvacáté jde. Ale nesmí se člověk přihlašovat z homepage SHW, ale z fóra.[/quote]

Jak to myslíte s tím "přihlašováním z fora a né z homepage SHW.." ?? Já když ve foru kliknu na přihlásit (mam tam dva odkazy vpravo nahoře) tak mě oba přesměrují do magazínu SHW k přihlášení. A pak po přechodu na forum jsem zas nepřihlášený, jak jsme tu už řešili..

Zatím jediná šance jak se přihlásím je pořád ten anonymizér
robky (3195)|12.3.2011 11:38
[quote=speedsnail;440879]Jak to myslíte s tím "přihlašováním z fora a né z homepage SHW.." ?? Já když ve foru kliknu na přihlásit (mam tam dva odkazy vpravo nahoře) tak mě oba přesměrují do magazínu SHW k přihlášení. A pak po přechodu na forum jsem zas nepřihlášený, jak jsme tu už řešili..

Zatím jediná šance jak se přihlásím je pořád ten anonymizér[/quote]

Zdá sa, že prihlasovanie je už oddelené ....

Jednoducho pri prihlásení z fóra



sa dostaneš nie na homepage shw, ale sem


Do fór (shw,tvfreak a digi) som prihlásený, ak chcem byť prihlásený aj na homepage (shw,tvfreak a digi) - musím sa tam aj prihlásiť(stačí samo iba raz;)) ..... skúšal som to niekoľkokrát a funguje to zatiaľ v pohode:thumb
speedsnail (4876)|12.3.2011 11:45
Tak po dalším promazání cookies a vyzkoušení možného i nemožného (dík HiLow a Robky) to snad konečně funguje.. doufám že to vydrží :)
StD (1963)|12.3.2011 11:53
[quote=speedsnail;440885]Tak po dalším promazání cookies a vyzkoušení možného i nemožného (dík HiLow a Robky) to snad konečně funguje.. doufám že to vydrží :)[/quote]
Jj, mazat třeba - já včera ráno taky pro jistotu vymazal i obsah OffLine - od té doby jsem přihlášený a zatím mě to ještě nevykoplo (ťuk ťuk na dřevo). :thumb
Karel Polívka (1485)|12.3.2011 14:30
Viz oznámení v horní části fóra, které se zobrazuje nepřihlášeným.
16cmfan (2153)|12.3.2011 15:32
Taktiež hlásim korektné fungovanie, od včera mi to už fachčí (cca od 1400) - Opera 11.01 - Build 1190 a ide všetko vpohode:thumb žiaden problém :) (ale musím priznať, že som už závislý na SHWF :) )
robky (3195)|12.4.2011 17:17
Mal by som jednu pripomienku - resp. návrh:

V magazínoch (shw, tv aj digi) som prihlásený aj keď s pc (v mojom prípade netbook) zmením ISP (práca-domov) ...
Do fór sa však po každej zmene ISP musím prihlasovať znova a znova ....

Nešlo by aj prihlasovanie do fór zmeniť/nastaviť tak, ako je to u magazínov?
HiLow (1000)|12.4.2011 23:36
Taky se připojuji k návrhu Robkyho, když už se změnil způsob přihlašovaní, proč ho nedovést k dokonalosti.
Georginek (2957)|12.4.2011 23:55
Jo, ze bych mohl bejt pripojenej na 3 kompech zaroven se stejnou IP. Doma/notas/prace
Pavel Boček (4169)|24.4.2011 19:44
Dožiju se ještě toho, aby tenhle bordel normálně fungoval?!
Ivo Mašek (507)|24.4.2011 21:03
..... jak je možné, že mě to normálně funguje (a to určitě nejsem sám) ? V čem to jenom může být ............ ? :o
speedsnail (4876)|24.4.2011 21:35
Tak rozhodně tu bylo období, kdy to korektně nefungovalo. Nicméně od posledních úprav (to už bude tak 2 měsíce zpátky) stížnosti ustaly a zdá se, že to funguje většině bez problémů. Promazání cookies a další rady viz minulá stránka nepomohly?
NHKG (1136)|24.4.2011 22:50
Funguje to jakž takž, ale nutnost stálého přihlašování zůstala. Většinou se musím přihlásit 2x za den (1x v práci a 1x doma), občas i vícekrát a to minimálně na 2 místní fóra na které chodím pravidelně.
Každopádně toto fórum má stále nejhorší systém přihlašování ze všech serverů na které se přihlašuju. Myslel jsem si, že psát to dokola nemá smysl, obzvlášť když Kápo před pár měsíci psal, že se na tom pracuje, ale de to pomalu a od té doby jsem si žádných pozitivních změn kromě rozbití vazeb v přihlašování na jednotlivé příbuzné stránky a fóra nevšiml, tak jsem si myslel, že se na tom stále pracuje...
Karel Polívka (1485)|25.4.2011 13:28
[quote=Pavel Boček;447741]Dožiju se ještě toho, aby tenhle bordel normálně fungoval?![/quote]
Po přečtení tohoto výkřiku mám doporučení: nechoďte sem, nebudete to pak muset řešit a pochybuji, že by to někdo vnímal jako ztrátu pro toto diskuzní fórum a jeho komunitu.

Co se týče problémů kolem přihlašování, vyjadřoval jsem se k tomu před 2 dny na TVF v tomto příspěvku. Od té doby se nic nezměnilo.

Ve zkratce - od rozdělení společného přihlašování (magazíny + fóra) klesly stížnosti na naprosté minimum (v podstatě až na pár výjimek žádné nejsou). Ponteciální problémy s IE8 řešit už nebudeme. Pokud máte IE8 a máte nějaké problémy s přihlašováním, používejte jiný prohlížeč, nebo upgradujte na IE9 (už je zařazený v důležitých aktualizacích OS Windows 7).
Karel Polívka (1485)|25.4.2011 13:30
[quote=NHKG;447767]Funguje to jakž takž, ale nutnost stálého přihlašování zůstala. Většinou se musím přihlásit 2x za den (1x v práci a 1x doma), občas i vícekrát a to minimálně na 2 místní fóra na které chodím pravidelně.
Každopádně toto fórum má stále nejhorší systém přihlašování ze všech serverů na které se přihlašuju. Myslel jsem si, že psát to dokola nemá smysl, obzvlášť když Kápo před pár měsíci psal, že se na tom pracuje, ale de to pomalu a od té doby jsem si žádných pozitivních změn kromě rozbití vazeb v přihlašování na jednotlivé příbuzné stránky a fóra nevšiml, tak jsem si myslel, že se na tom stále pracuje...[/quote]
Viz můj předchozí příspěvek.

Buďte prosím konkrétní, z toho Vašeho příspěvku nepoznám nic. Jaký používáte prohlížeč? Co je špatně, aneb jak se problém s přihlašováním projevuje?
NHKG (1136)|25.4.2011 13:43
[quote=Karel Polívka;447801]Viz můj předchozí příspěvek.

Buďte prosím konkrétní, z toho Vašeho příspěvku nepoznám nic. Jaký používáte prohlížeč? Co je špatně, aneb jak se problém s přihlašováním projevuje?[/quote]

- Nemožnost být přihlášený na 2 počítačích (viz Robky 12.4.2011)
- Občasné náhodné odhlašování ( párkrát za týden)
- Nešlo by přihlašování na fórum udělat přímo ve fóru tak, aby se nemusel zbytečně načítat magazín a navíc pak ještě vyskakuje okno, které mi oznamuje, že sem byl přihlášen i na obou dalších partnerských fórech, i když to není pravda. Toto všechno zbytečně prodlužuje přihlášení. Ideální by bylo, kdyby přímo na fóru byly prázdné políčka pro jméno a heslo, kde po jejich vyplnění a potvrzení by pak už nevyskakovalo nic a rovnou by se načetlo zpátky fórum (ale už přihlášený).

Mimochodem odhlášení na jednom fóru mě odhlásí na všech, ale toto mi nevadí...

EDIT: Opera a W7/XP
Karel Polívka (1485)|25.4.2011 13:58
[quote=NHKG;447803]- Nemožnost být přihlášený na 2 počítačích (viz Robky 12.4.2011)
[/quote]
To není chyba, ale vlastnost. Konstatoval jsem to už několikrát.

[quote=NHKG;447803]
- Občasné náhodné odhlašování ( párkrát za týden)
[/quote]
Momentálně je platnost cookies fór nastavena na 5 dní (24x5=120 hodin). Pokud se ale přihlašujete z více počítačů (viz předchozí bod), dojde samozřejmě k odhlášení ze všech ostatních počítačů, kde jste byl přihlášený předtím bez ohledu na čas/platnost cookies.

[quote=NHKG;447803]
- Nešlo by přihlašování na fórum udělat přímo ve fóru tak, aby se nemusel zbytečně načítat magazín a navíc pak ještě vyskakuje okno, které mi oznamuje, že sem byl přihlášen i na obou dalších partnerských fórech, i když to není pravda. Toto všechno zbytečně prodlužuje přihlášení. Ideální by bylo, kdyby přímo na fóru byly prázdné políčka pro jméno a heslo, kde po jejich vyplnění a potvrzení by pak už nevyskakovalo nic a rovnou by se načetlo zpátky fórum (ale už přihlášený).
[/quote]
Jde o formulář - to, v jakém je layoutu, je jedno a ano, tohle je v plánu - tedy aby se přihlašovací formulář do fóra nezobrazoval v kompletním layoutu magazínu (ale není to urgentní, na funkčnosti to nic nezmění). U okna oznamujícího přihlášení na ostatních serverech není pravda, že by nebylo pravdivé - akorát se vztahuje na konkrétní prostředí - tzn. pokud mě to přihlásí na fóru SHW, zároveň mě to přihlásí na fórech TVF a DM, nikoli v magazínech. Pokud mě to přihlásí v magazínu SHW, zároveň mě to přihlásí v magazínech TVF a DM. Přidání podmínky pro dvojí oznámení, které bude přesné a nikoli obecné jako teď, je rovněž na programu. Okno jako takové ale musí být s nějakou potvrzovací informací zachováno, aby bylo zřejmé, že požadovaný proces přihlášení proběhl.

[quote=NHKG;447803]
Mimochodem odhlášení na jednom fóru mě odhlásí na všech, ale toto mi nevadí...
[/quote]
To není chyba, ale vlastnost stejně jako přihlášení proběhne do všech fór. Pokud do nějakého neproběhne, je třeba pro něj v prohlížeči smazat cookies.
robky (3195)|25.4.2011 14:06
[quote=NHKG;447803]- Nemožnost být přihlášený na 2 počítačích (viz Robky 12.4.2011)
- Občasné náhodné odhlašování ( párkrát za týden)[/quote]

ad.1: ee, tak som to nemyslel ... mal som na mysli nemožnosť byť prihlásený na fóre na jednom pc pri zmene ISP (pritom v magazínoch som trvale prihlásený aj pri zmene ISP)
ad.2: mám taký dojem, že toto sa deje systematicky - teda neviem to určite, ale už dvakrát ma samovoľne z fóra odhlásilo (bolo to tento a predchádzajúci piatok, žiaľ presný čas som nezaznamenal)
Karel Polívka (1485)|25.4.2011 14:12
[quote=robky;447813]ad.2: mám taký dojem, že toto sa deje systematicky - teda neviem to určite, ale už dvakrát ma samovoľne z fóra odhlásilo (bolo to tento a predchádzajúci piatok, žiaľ presný čas som nezaznamenal)[/quote]
Nemohla proběhnout nějaká aktualizace prohlížeče? Nesleduji to, ale v poslední době mám pocit, že k aktualizacím na nové subverze (Firefox, Opera) dochází čím dál častěji. Možná to je ale jen proto, že mám kvůli testování nainstalované všechny hlavní (+ IE, Chrome), a tak mi to jen připadá :-).

Nechci nějak strašit, ale další možnost je taky ta, že Vaše přihlašovací údaje zná někdo jiný a občas se pomocí nich přihlašuje.
NHKG (1136)|25.4.2011 14:20
[quote=Karel Polívka;447810]To není chyba, ale vlastnost. Konstatoval jsem to už několikrát.[/quote]
A doopravdy nešla by tato otravná vlastnost změnit?

[quote=Karel Polívka;447810] U okna oznamujícího přihlášení na ostatních serverech není pravda, že by nebylo pravdivé - akorát se vztahuje na konkrétní prostředí - tzn. pokud mě to přihlásí na fóru SHW, zároveň mě to přihlásí na fórech TVF a DM, nikoli v magazínech.[/quote]
Mě to ani po promázání všeho možnéhona fórech nefunguje a na každé se musím přihlásit zvlášť. Takže se musím denně přihlašovat až 6x, což s tím, že to jde minimálně přes 3 stránky je hodně otravné! Ale pánbůh zapúlať za to, že teď při přihlašování neotravují reklamy, obzvláště ty, co nejdou přeskočit a při přihlášení na druhé fórum to už na tom prvním neodhlásí.
Za ideál považuju přihlašování na magazíny, prakticky to neodhlašuje, svázání magazínů funguje a když už se musím přihlásit, stačí na to jeden klik (automatické přihlášení v Opeře).
robky (3195)|25.4.2011 14:32
[quote=Karel Polívka;447816]Nemohla proběhnout nějaká aktualizace prohlížeče? Nesleduji to, ale v poslední době mám pocit, že k aktualizacím na nové subverze (Firefox, Opera) dochází čím dál častěji. Možná to je ale jen proto, že mám kvůli testování nainstalované všechny hlavní (+ IE, Chrome), a tak mi to jen připadá :-).

Nechci nějak strašit, ale další možnost je taky ta, že Vaše přihlašovací údaje zná někdo jiný a občas se pomocí nich přihlašuje.[/quote]

Myslím, že aktualizáciu prehliadača môžem vylúčiť :notsure, mám nastavené na manuálnu (opera) ...

Ak by sa (čo nepredpokladám, pretože prihlasovacie údaje si starostlivo uchovávam iba v hlave) niekto aj prihlásil pod mojím nickom, videl by som ako neprihlásený svoj nick v zozname prihlásených. Takto únik prihlasovacích údajov imho môžem vylúčiť, pretože v čase samovoľného odhlásenia nebol užívateľ robky prihlásený ...
Karel Polívka (1485)|25.4.2011 14:44
[quote=robky;447818]Myslím, že aktualizáciu prehliadača môžem vylúčiť :notsure, mám nastavené na manuálnu (opera) ...

Ak by sa (čo nepredpokladám, pretože prihlasovacie údaje si starostlivo uchovávam iba v hlave) niekto aj prihlásil pod mojím nickom, videl by som ako neprihlásený svoj nick v zozname prihlásených. Takto únik prihlasovacích údajov imho môžem vylúčiť, pretože v čase samovoľného odhlásenia nebol užívateľ robky prihlásený ...[/quote]
V tom případě to pls sledujte a kdyby došlo k odhlášení, přičemž byste se v uplynulých 5 dnech k danému účtu nepřihlašoval z jiného počítače a neprovedl jste upgrade prohlížeče, dejte sem o tom pls vědět.

O jaký jde vlastně prohlížeč?
Pavel Boček (4169)|28.4.2011 03:12
[quote=Karel Polívka;447800]Po přečtení tohoto výkřiku mám doporučení: nechoďte sem, nebudete to pak muset řešit a pochybuji, že by to někdo vnímal jako ztrátu pro toto diskuzní fórum a jeho komunitu.

Co se týče problémů kolem přihlašování, vyjadřoval jsem se k tomu před 2 dny na TVF v tomto příspěvku. Od té doby se nic nezměnilo.

Ve zkratce - od rozdělení společného přihlašování (magazíny + fóra) klesly stížnosti na naprosté minimum (v podstatě až na pár výjimek žádné nejsou). Ponteciální problémy s IE8 řešit už nebudeme. Pokud máte IE8 a máte nějaké problémy s přihlašováním, používejte jiný prohlížeč, nebo upgradujte na IE9 (už je zařazený v důležitých aktualizacích OS Windows 7).[/quote]

Opera 11.10, Linux x86-64 (byl bych asi padlý na hlavu používat IE proboha). Přihlašoval jsem se asi šestkrát, cookies promazány třikrát.

Taktéž mám doporučení. Jestli není OxyOnline schopno rozchodit ani fórum, ať to radši rovnou zabalí, nevím kdo střízlivý by si od takové společnosti něco pořídil. Na jakémkoli jiném HW fórum v ČR nemám problém, dokonce i trodasovo fórum jakž-takž funguje bez velmi dlouhé údržby co je ve vazbě. Jen tady to nejde. tak bych možná doporučil přestat se pořád vymlouvat, hloupě se neptat na důkazy naprosto zřejmých nefunkčností a raději s tím něco udělat:idea

Na fórum téměř nechodím jak bylo možné si všimnout, využívám jen služeb bazaru. Nicméně bych tady vzpomenul, že okamžitě poté, co jsem si zcela uvědomil co je to tu zač (zejména po Vašich krocích), jsem Vás osobně žádal o smazání účtu. Za několik let se nic nestalo, nedostal jsem ani žádné vyjádření, tak tu prosím příště už nemávejte tím, ať na fórum nechodím, po tomto na to nemáte nejmenší morální nárok a další Vaše podobné výkřiky jsou pro mě stejně trapné jako pravděpodobně cokoli co já řeknu pro Vás.
Ivo Mašek (507)|28.4.2011 06:55
[quote]využívám jen služeb bazaru. Nicméně bych tady vzpomenul, že okamžitě poté, co jsem si zcela uvědomil co je to tu zač (zejména po Vašich krocích), jsem Vás osobně žádal o smazání účtu.[/quote]
Tak si představ, že máš ten účet jako smazaný a nelez do bazaru, když ti to tu tak nevoní. Ale bazar vynáší prachy, že ? ............. i za vadné HDD, cos tu jednou nabízel.
Koukám, že vyčůránci ještě nevymřeli
durib (1141)|28.4.2011 08:51
[quote=Ivo Mašek;448246]i za vadné HDD[/quote]
Na Aukru jsou za takove veci vetsi zisky...
A abych nebyl OT- prihlaseni k magazinum je bez problemu, automaticky atd. Je nejaky problem tohle udelat i pro forum?
Jo a jeste neco- nefunguje mi sledovani tematu (upozorneni emailem na novy prispevek). Tak pred 14 dny to jeste fungovalo a pak jsem uz nedostal ani jedem email. Nevim, jestli to ma souvislost.
Ivo Mašek (507)|28.4.2011 09:00
Mě šlo spíše o princip. Jestli že se mi někde nelíbí, tak tam vůbec nepolezu., a to ani tam, kde nemůžu nic tratit, ale pouze nějaké chechtáky získat. Říká se tomu charakter (tedy jestli to už dneska nepatří do cizích slov). A čekat na to, až mi někdo smaže účet? Na to přece nemusím čekat. Prostě tam nebudu chodit a basta.
Karel Polívka (1485)|28.4.2011 11:02
[quote=Pavel Boček;448244]Opera 11.10, Linux x86-64 (byl bych asi padlý na hlavu používat IE proboha). Přihlašoval jsem se asi šestkrát, cookies promazány třikrát.

Taktéž mám doporučení. Jestli není OxyOnline schopno rozchodit ani fórum, ať to radši rovnou zabalí, nevím kdo střízlivý by si od takové společnosti něco pořídil. Na jakémkoli jiném HW fórum v ČR nemám problém, dokonce i trodasovo fórum jakž-takž funguje bez velmi dlouhé údržby co je ve vazbě. Jen tady to nejde. tak bych možná doporučil přestat se pořád vymlouvat, hloupě se neptat na důkazy naprosto zřejmých nefunkčností a raději s tím něco udělat:idea

Na fórum téměř nechodím jak bylo možné si všimnout, využívám jen služeb bazaru. Nicméně bych tady vzpomenul, že okamžitě poté, co jsem si zcela uvědomil co je to tu zač (zejména po Vašich krocích), jsem Vás osobně žádal o smazání účtu. Za několik let se nic nestalo, nedostal jsem ani žádné vyjádření, tak tu prosím příště už nemávejte tím, ať na fórum nechodím, po tomto na to nemáte nejmenší morální nárok a další Vaše podobné výkřiky jsou pro mě stejně trapné jako pravděpodobně cokoli co já řeknu pro Vás.[/quote]
Jasně, takže fórum jako fórum bez ohledu na jakékoli souvislosti. Můj morální nárok? Co to je za hlody?

Profily ze zásady nemažeme, ale když Vám o to tolik jde, udělám s tím Vaším něco teď, a to Ban, aby Vás to už nelákalo chodit ani do toho našeho bazaru - aspoň se nebudete stále rozčilovat díky naší neschopnosti.

Bábovičky na pískovišti.

Pokud mi budete chtít něco sdělit, e-mailovou adresu na mě máte.