reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Trackmania Forever

karo1 (150)|4.3.2009 19:32
Pridavam novu trat Dakar 01
Kirk1 (850)|4.3.2009 20:14
[quote=Deee-aN;225621]Takže pánové! Dávám vám k testování další trať. Přemýšlel jsem, jak to nazvat a pak jsem si řekl, že když už jsme server SHW, tak by se některé tratě mohly věnovat členům fóra. No a u koho nejlíp začít? :notsure;):idea

P.S.: třeba pak budeme moct uploadovat přímo .gbx soubory...[/quote]
Asi prva ne ktorej by som asi nechcel nic menit :D ale asi nahodou sa mi podarilo najst cut na obr. neviem ci to pochopis mas ist podla sipiek dozadu a do lava ale ja som isiel hned do lava a skocil som as tam :D a usetril som asi 2s
(cervena ako som isiel a biela ako by som mal ist)
1.jpg 2.jpg
Kirk1 (850)|4.3.2009 20:15
[quote=karo1;226109]Pridavam novu trat Dakar 01[/quote]
Na tak dlhu trat iba 3 CP je naozaj malo pozri moj vysledny cas a ako som isiel je na druhom obr. :D:D:D
3.jpg 4.jpg
Deee-aN (3834)|4.3.2009 20:28
[quote=karo1;226109]Pridavam novu trat Dakar 01[/quote]
Pěkný. Takový nekomplikovaný, ale dost dlouhý s největší zradou až na konci (ta vzducholoď), dále viz Kirk.
[quote=Kirk1;226122]Asi prva ne ktorej by som asi nechcel nic menit :D ale asi nahodou sa mi podarilo najst cut na obr. neviem ci to pochopis mas ist podla sipiek dozadu a do lava ale ja som isiel hned do lava a skocil som as tam :D a usetril som asi 2s
(cervena ako som isiel a biela ako by som mal ist)[/quote]
Jj, vím o tom!:) Ty světelný rampy tam původně nebyly, ale tenhle problém jsem si uvědomil, tak jsem je tam dal a říkal si, že si toho třeba nikdo nevšimne :mistake. No, něco s tím budu muset nakonec vymyslet. Ale tak aby mi to nenarušilo design. Co jsem to zkoušel zatarasit, vždycky to vypadalo hnusně.
Deee-aN (3834)|4.3.2009 20:47
Teď to cutněte ;):p:D!
Kirk1 (850)|6.3.2009 07:30
[quote=Deee-aN;226132]Teď to cutněte ;):p:D![/quote]
Je to asi ok.:D
Ale Deee-aN vcera som bol na sereveri a ta nova opravena Twister 3 je akasi podelana skus si ju prejst 1, obe kamerz su prilis dlho (najma ta druha)
2, po tej druhej kamere tam je blug ako prejdes cey to uzke miesto skoci ti tam na 1s akobz "restart auta" skusal som to asi 20x a stale (myslel som ye to robi server) kukni ju lepsie:D
Deee-aN (3834)|6.3.2009 08:00
A tahle https://www.svethardware.cz/forum/showpost.php?p=224620&postcount=96 je cajk? Zkusím projet tu na serveru, až na ní natrefím.
Nikdo žádné další poznatky ka KáPo's Dream? Jestli ne tak je v příloze "WHQL".

Ještě jsem pro jistotu zkusil tu z toho postu 96 a z nějakého důvodu se kamery nezaply vůbec :runaway. Takže jsem přidal do přílohy verzi s funkčními kamerami (aspoň mě fungují bez problémů) a ještě by stálo za úvahu se dohodnout jestli je tam vůbec dávat. Někomu kamery na wallridech vadí... (mě ne ;))
Deee-aN (3834)|6.3.2009 23:54
Vzhledem k tomu, že se vyskytly jisté pochybnosti o účelnosti použití interních kamer přidaných do několika map (Twister 001-3), dávám hlasovat o to, jestli je tam nechat nebo odstranit. V případě, že bude poměr vyrovnaný, nebo bude málo hlasujících, kamery odstraním. Předtím nikomu nechyběly, pouze jsem si myslel, že zlepší mj. požitek ze hraní.
Kirk1 (850)|7.3.2009 00:00
[quote=Deee-aN;226493]A tahle https://www.svethardware.cz/forum/showpost.php?p=224620&postcount=96 je cajk? Zkusím projet tu na serveru, až na ní natrefím.
Nikdo žádné další poznatky ka KáPo's Dream? Jestli ne tak je v příloze "WHQL".

Ještě jsem pro jistotu zkusil tu z toho postu 96 a z nějakého důvodu se kamery nezaply vůbec :runaway. Takže jsem přidal do přílohy verzi s funkčními kamerami (aspoň mě fungují bez problémů) a ještě by stálo za úvahu se dohodnout jestli je tam vůbec dávat. Někomu kamery na wallridech vadí... (mě ne ;))[/quote]

Dee-aN sorry nebol to Twister 03 ale 01 (podla mna staci skratit cas kamery je prilis dlha a po nej ked pojdes cez ten maly uzky modry priechod tak tam skoci obraz Twistera 01 si skus omrknut akurat som sem skocil zo servera mohol si este chvilu ostat.)
Deee-aN (3834)|7.3.2009 00:13
Takže jsem to zkouknul a byla tam opravdu chyba. Je opravená, ale s nasazením počkám na výsledky hlasování, abych furt nehonil EditoraPO jak nadmutou kozu.:)
ICE_D (2754)|7.3.2009 11:02
kamery ve voze na Twisterech - odstranit :)
CommanderZ (512)|7.3.2009 11:10
[QUOTE=ice_d;226792]kamery ve voze na Twisterech - odstranit :)[/QUOTE]

100% souhlas.
EditorPO (2819)|7.3.2009 12:36
[quote=Deee-aN;226741]Takže jsem to zkouknul a byla tam opravdu chyba. Je opravená, ale s nasazením počkám na výsledky hlasování, abych furt nehonil EditoraPO jak nadmutou kozu.:)[/quote]
Ne ze bych sa rad citil kozou, ale mne to nerobi problem menit aj 2x do dna :D. Hlavne aby ste boli spokojni.
Deee-aN (3834)|7.3.2009 12:46
[quote=EditorPO;226815]Ne ze bych sa rad citil kozou...[/quote]
Nadmutou! Nadmutou! :D:D:D:D:D
Co ty na ty kamery?
EditorPO (2819)|7.3.2009 16:05
Vo vseobecnosti mam rad ine trate, bez skakania, sikmej plochy a loopingov, kde viem kadial pojde cesta, takze ma nejake kamery v Twisteroch nemozu rozhadzat. 003 som pred chvilou urobil za 0:54, co je na mna dobry vykon :D. Ale prisposobim sa vacsine. Méééé :p
CommanderZ (512)|7.3.2009 16:24
Dalsi trat - tentokrat je vice zavodne ladena.
ICE_D (2754)|7.3.2009 18:25
[QUOTE=CommanderZ;226869]Dalsi trat - tentokrat je vice zavodne ladena.[/QUOTE]

Vypada to fajnove od pohledu. TARMAC RULEZZZ :D:D:D
Deee-aN (3834)|7.3.2009 20:08
[quote=CommanderZ;226869]Dalsi trat - tentokrat je vice zavodne ladena.[/quote]
Tak se mi to podařilo dojet :eek:. Docela legrace udržet se na trati. Tímhle a délkou mi to připomíná CruzersRace. Máš tam takové to proskakování skrz díru v trati. To mám v té teď rozdělané taky a hned několikrát. Tenhle prvek se mi líbí :thumb.

PS: v příloze Twistery bez kamer
CommanderZ (512)|7.3.2009 21:17
[QUOTE=Deee-aN;226910]Tak se mi to podařilo dojet :eek:. Docela legrace udržet se na trati. Tímhle a délkou mi to připomíná CruzersRace. Máš tam takové to proskakování skrz díru v trati. To mám v té teď rozdělané taky a hned několikrát. Tenhle prvek se mi líbí :thumb.

PS: v příloze Twistery bez kamer[/QUOTE]

Ono je to tezky dojet? :eek: Vzdyt jediny co je treba je nedrzet porad plyn az na podlaze, pak nemas problem.
Deee-aN (3834)|7.3.2009 22:07
[quote=CommanderZ;226933]Ono je to tezky dojet? :eek: Vzdyt jediny co je treba je nedrzet porad plyn az na podlaze, pak nemas problem.[/quote]
No samozřejmě. Ale nejdřív se jí musíš naučit, abys věděl, kde přibrzdit. A nebo to jet celý 50km/h ;):D. Nezapomínej, že tys jí stavěl a víš přesně kde co je. Když k tomu příjde člověk načisto, musí to několikrát projet, aby věděl co a jak a dosáhl co nejlepšího času (o což v téhle hře jde).

BTW, já se taky kolikrát divím, že lidi nemůžou najít cíl na mojí "jednoduché" trati...;)
EditorPO (2819)|7.3.2009 22:33
[quote=CommanderZ;226933]Ono je to tezky dojet? :eek: Vzdyt jediny co je treba je nedrzet porad plyn az na podlaze, pak nemas problem.[/quote]
No, ja mam problem pri prvom skoku, ako je vlavo ta vleka plosina. Neviem kam ist. Shit.
CommanderZ (512)|7.3.2009 22:52
[QUOTE=EditorPO;226958]No, ja mam problem pri prvom skoku, ako je vlavo ta vleka plosina. Neviem kam ist. Shit.[/QUOTE]

Mas tam vsude sipky - na plosinu. A na ty uz te povedou dalsi sipky.
Kirk1 (850)|8.3.2009 18:06
[quote=CommanderZ;226869]Dalsi trat - tentokrat je vice zavodne ladena.[/quote]
No suhlas s Deee-aNem dost tazko sa udrzat na trati a pokial by som si neprecital posty 172 a 173 tak takisto bludim ako EditorPO :D:D:D

Pani no nemyslel som si to ale trochu ste ma naockovali (vazne som si nemyslel ze k tomu nedojde :)) a opat som sa zahrabal do minulosti a trochu upravil jednu trat (kurnik je to navykove :D ale zozerie to prilis vela casu :runaway )
Tak som zvedavy co na nu poviete :D:D:D Dee-aN ju asi spozna :D
Deee-aN (3834)|8.3.2009 19:10
Poznal...;). Koukám, žes' jí dovybavil stavbami.:thumb V tomhle případě bych určitě přidal do loopů kamery, tam proti nim IMHO nemůže nikdo nic namítat...:notsure. A rozhodně se rozšoupni se šipkami. Třeba po tom prvním doubleloopu (vymyslel jsem to slovo já, nebo už existuje :notsure:D) a kruhovém CP asi málokdo napoprvé trefí ten další CP.
Jde o to (i u Commanderovy a dalších - i mých - tratí), že většina lidí nakonec cíl najde. Ale většinu z nich nebaví zabít většinu z vymezeného času hledáním cesty. Zvlášť, když se jedná o trať přes minutu. Tam už pak končí zábava a nastupuje frustrace následovaná odchodem jinam.
Věřím tomu, že to neberete jako kritizování, to bych si nedovolil. Vím, že zbastlit trať je makačka. IMHO můžeme společně vytvářet dobré tratě.:)

PS: v příloze je náhled, jak by mohly vypadat ty kamery.
Kirk1 (850)|8.3.2009 19:55
[quote=Deee-aN;227235]Poznal...;). Koukám, žes' jí dovybavil stavbami.:thumb V tomhle případě bych určitě přidal do loopů kamery, tam proti nim IMHO nemůže nikdo nic namítat...:notsure. A rozhodně se rozšoupni se šipkami. Třeba po tom prvním doubleloopu (vymyslel jsem to slovo já, nebo už existuje :notsure:D) a kruhovém CP asi málokdo napoprvé trefí ten další CP.
Jde o to (i u Commanderovy a dalších - i mých - tratí), že většina lidí nakonec cíl najde. Ale většinu z nich nebaví zabít většinu z vymezeného času hledáním cesty. Zvlášť, když se jedná o trať přes minutu. Tam už pak končí zábava a nastupuje frustrace následovaná odchodem jinam.
Věřím tomu, že to neberete jako kritizování, to bych si nedovolil. Vím, že zbastlit trať je makačka. IMHO můžeme společně vytvářet dobré tratě.:)

PS: v příloze je náhled, jak by mohly vypadat ty kamery.[/quote]
Deee-aN kamery su super mozno zaciatok na kazdej o 1s skor a bola by to parada (vies trosku si zvyknut na prepnutu kameru) sipky by som tam dal odkraja ale akosi ich nemozem najst :notsure asi som slepy :hmm alebo nevidim :runaway (v ktorej založke su???)
Deee-aN (3834)|8.3.2009 20:33
Jo jasně, posunout se dají. Ten konec té první po kruhovém CP je dobrý?
Na šipky přidávám takový malý tutor. (snad to bude pochopitelné)

PS: přidávám odkaz na tutoriál na kamery. Není to úplně přesné, takže když budete mít dotazy, pište.
Screenshot 2009-03-08_20-15-37 up.png Screenshot 2009-03-08_20-15-44up.png Screenshot 2009-03-08_20-15-53 up.png Screenshot 2009-03-08_20-17-44 up.png
Kirk1 (850)|8.3.2009 21:44
[quote=Deee-aN;227276]Jo jasně, posunout se dají. Ten konec té první po kruhovém CP je dobrý?
Na šipky přidávám takový malý tutor. (snad to bude pochopitelné)

PS: přidávám odkaz na tutoriál na kamery. Není to úplně přesné, takže když budete mít dotazy, pište.[/quote]
Sipky su tam (ach kua :mistake robil som to na tej bez tych kamier :mistake:stupid) a o tych kamerach este nastudujem.
A ta kamera po tom kruhovom CP mne vyhovuje lebo aj ja som si ju tam tak prepinal.
CommanderZ (512)|8.3.2009 22:29
Peknej tut. Si rikam, jestli by nestalo za to tam udelat ten ukazkovy prujezd trati :)

EDIT:
[QUOTE]No suhlas s Deee-aNem dost tazko sa udrzat na trati[/QUOTE]

Myslim, ze moje pristi trat bude uplne rovna abyste nevylitavali a bez skoku a rozdvojek abyste se tam neztraceli :)
Kirk1 (850)|9.3.2009 18:33
[quote=CommanderZ;227326]Peknej tut. Si rikam, jestli by nestalo za to tam udelat ten ukazkovy prujezd trati :)[/quote]
Diki, no to by bolo super aj ked neviem ako :) (ale idem to prestudovat o tej kamere mozno tam nieco najdem :) )
[quote=CommanderZ;227326]Myslim, ze moje pristi trat bude uplne rovna abyste nevylitavali a bez skoku a rozdvojek abyste se tam neztraceli :)[/quote]
Ono to obcas nie je na skodu ale vies napr. 1 skok (tam co je v strede cesty stlp) ten sa mi paci chce to pri nom rozmyslat a si nan pripraveny ale hned ten druhy je necakany a do lavotocivej zakruty a aj ked som isiel cca 170-200km/h (tak asi zhruba :D ) tak som preletel az kdesi prec:D:D:D a musim uznat je to narocna trat (najma tie diery v ceste kde mas iba obmedzeny priestor na trafenie jedno miesto je kdesi pri konci)
Deee-aN (3834)|9.3.2009 19:56
Chlapi, zkoukněte mi, prosím vás, tohle. Pořád se mi to nějak nezdá...:runaway. Kdyby vás něco napadlo, bylo by to fajn. Takových těch srandiček kolem (nebojte, nemůžete je přehlédnout ;)) si nevšímejte, jen zkouším různé věci.
CommanderZ (512)|9.3.2009 20:52
[QUOTE]Ono to obcas nie je na skodu ale vies napr. 1 skok (tam co je v strede cesty stlp) ten sa mi paci chce to pri nom rozmyslat a si nan pripraveny ale hned ten druhy je necakany a do lavotocivej zakruty a aj ked som isiel cca 170-200km/h (tak asi zhruba ) tak som preletel az kdesi prec a musim uznat je to narocna trat (najma tie diery v ceste kde mas iba obmedzeny priestor na trafenie jedno miesto je kdesi pri konci)[/QUOTE]

Ja se to snazil vybalancovat aby to bylo tak na urovni zhruba cervenych original Nadeo trati - az na par mist se da s primerenou opatrnosti projet, na tech problemovych mistech sice parkrat vylitnes, ale jakmile si je zapamatujes, tak jses vpoho a muzes se soustredit na cas. Kolik z original trati projedes napoprve? A ty povazujes trat, kterou projedes bezpecne na poprve za zabavnou?
Kirk1 (850)|9.3.2009 21:06
[quote=CommanderZ;227639]Kolik z original trati projedes napoprve? A ty povazujes trat, kterou projedes bezpecne na poprve za zabavnou?[/quote]
Tak to mas pravdu. :thumb (Vies ale ked to je take miesto kde ta to laka trosicka pridat :D a si potom v ... :D:D:D)

No a tak toto je final a myslim si ze na dost dlho aj posledny final (aj ked nehovorim ze sa tam daju robit neinaksie veci :D ale toho casu kolko to zoberie:runaway )

Deee-aN ten tutor je super ale pochopit mi dalo dost zabrat:D

Tak tu je (uz som sa pri nej zacal chovat tak, ako sa aj vola :D)
Kirk1 (850)|9.3.2009 21:18
[quote=Deee-aN;227611]Chlapi, zkoukněte mi, prosím vás, tohle. Pořád se mi to nějak nezdá...:runaway. Kdyby vás něco napadlo, bylo by to fajn. Takových těch srandiček kolem (nebojte, nemůžete je přehlédnout ;)) si nevšímejte, jen zkouším různé věci.[/quote]
Tak Deee-aNe teraz si mi pomastil brusko takyto nejaky podobny styl sa mi paci (na tu trat predtym mozes zabudnut :D) skladam klobuk :thumb
EditorPO (2819)|9.3.2009 21:48
bb2 a nervy su fajn, keby bol server plny takychto trati, tak je tam naval :D
Deee-aN (3834)|9.3.2009 22:21
[quote=Kirk1;227648]Tak Deee-aNe teraz si mi pomastil brusko takyto nejaky podobny styl sa mi paci (na tu trat predtym mozes zabudnut :D) skladam klobuk :thumb[/quote]
...trať předtím?...:notsure

PS: "nervy" zkouknu hned, jak to půjde...;)
[quote=EditorPO;227663]bb2 a nervy su fajn, keby bol server plny takychto trati, tak je tam naval :D[/quote]
Takže myslíte, že bbb2 je cajk? Zruším ty vibrace (mám?), místo "plnýho kotle" dám asi "Full throttle", aby tomu rozuměli i cizinci a hlavně to bude chtít nějaký název....

BTW, ty Twistery bez kamer už jsou na serveru? Sry, ale nějak se mi nedostává času to sledovat...
EditorPO (2819)|9.3.2009 22:23
Vibracie nechaj, je to zaujimave, clovek je aspon v strehu, ze co sa to deje :).

Napis tam FULL KOTEL :D

Ked davam novu trat, tak to napisem sem do fora, abe sme mali prehlad, tie nove bez kamery som este asi nedaval. Skus to zrachovat a daj sem znovu trate, ktore maju ist na server.
Deee-aN (3834)|9.3.2009 22:32
Že bych ty vibrace (slabší) dal na každé turbo?:notsure
Jinak pro Richmonda: při té rotaci po startu skrz kruhové CP je použitý efekt pohybového rozostření. Ale víc z toho nevytřískám...
Už to vidím:" Scheisse! Was ist das KOTEL?" :D:D:D
V postu 158 je WHQL KáPo's Dream a v postu 169 Twistery bez kamer.
Deee-aN (3834)|10.3.2009 00:00
[quote=Kirk1;227644]
Tak tu je (uz som sa pri nej zacal chovat tak, ako sa aj vola :D)[/quote]
IMHO bezva :thumb.
Já osobně bych jen dodělal pár věcí. Hlavně aspoň na startu po levé straně ti ta klopenka visí ve vzduchu, respektive jsou tam ty "hlavice" sloupů, které na ničem nestojí. Vím, je to detail, ale...:).

BTW, viz screen ;)
Screenshot 2009-03-09_23-55-03.png
EditorPO (2819)|10.3.2009 00:08
KáPo's Dream a Twistery bez kamer su na serveri.
Kirk1 (850)|10.3.2009 17:03
[quote=Deee-aN;227715]IMHO bezva :thumb.
Já osobně bych jen dodělal pár věcí. Hlavně aspoň na startu po levé straně ti ta klopenka visí ve vzduchu, respektive jsou tam ty "hlavice" sloupů, které na ničem nestojí. Vím, je to detail, ale...:).

BTW, viz screen ;)[/quote]
Sorry ale neviem co myslis ale zajtra to kuknem (som na nocnej teda na 36tke :stupid ale co uz :D aspon ze mam pristup na net)
[quote=EditorPO]Napis tam FULL KOTEL :D [/quote]
100% suhlas :D
[quote=EditorPO]Vibracie nechaj, je to zaujimave, clovek je aspon v strehu, ze co sa to deje :).
[/quote]
A ani toto nemen :thumb
Deee-aN (3834)|10.3.2009 20:47
Takže to ještě zkoukněte ;). Je to dost kýčovitý, tak jsem tomu přizpůsobil i název a barevnost ;):D.

Ještě jsem také zkoušel dát na ty úvodní salta interní (nárazníkovou) kameru, ale málem jsem si nablil do klávesnice, tak jsem to zrušil :D.
CommanderZ (512)|10.3.2009 21:01
Mi vadi ze vsechny ty skoky vyjdou jen nekdy a hrac to naprosto nemuze ovlivnit. Dost to odrazuje od hrani. A proc je hned u startu ten checkpoint? Kdyz se do nej respawnes, tak ti ty dva urychlovaky potom nedaji dost velkou rychlost na ten skok - checkpoint by mel byt postaveny tak, abys od nej potom mohl navazat.

No sry za kritiku, ale asi to proste neni mapa pro me :)
Dejvak (29)|10.3.2009 21:06
Jezdite jeste nekdo on-line? Jakypak je heslo?
Deee-aN (3834)|10.3.2009 21:27
[quote=CommanderZ;228086]Mi vadi ze vsechny ty skoky vyjdou jen nekdy a hrac to naprosto nemuze ovlivnit. Dost to odrazuje od hrani. A proc je hned u startu ten checkpoint? Kdyz se do nej respawnes, tak ti ty dva urychlovaky potom nedaji dost velkou rychlost na ten skok - checkpoint by mel byt postaveny tak, abys od nej potom mohl navazat.
[/quote]
První skok vyjde vždycky a ty další pokaždé, když je dobře najedeš (i kvůli tomu jsou před nimi ty sloupy, aby tě navedly na střed). Mě se stalo jen asi dvakrát, že by skok nevyšel. Trošku složitější je ten poslední, ale proto je tam víc cílů.
Ten první CP mi tam popravdě řečeno zbyl ze začátků stavby a není problém ho odstranit. viz příloha
[quote=Dejvak;228090]Jezdite jeste nekdo on-line? Jakypak je heslo?[/quote]
Žádný...;)
CommanderZ (512)|10.3.2009 22:16
[QUOTE]rvní skok vyjde vždycky a ty další pokaždé, když je dobře najedeš (i kvůli tomu jsou před nimi ty sloupy, aby tě navedly na střed). Mě se stalo jen asi dvakrát, že by skok nevyšel. Trošku složitější je ten poslední, ale proto je tam víc cílů.
Ten první CP mi tam popravdě řečeno zbyl ze začátků stavby a není problém ho odstranit. viz příloha[/QUOTE]

ja myslim ty hned ze zacatku, kde proste drzis spiku dopredu a musis se tam rozeskat, abys proletel tema obrucema akorat. Nebo delam neco spatne?
Deee-aN (3834)|10.3.2009 22:41
Prostě jen dáš plnej kotel (ano, držíš šipku dopředu) dokud nedopadneš do loopu. Ty salta jsou součástí celé legrace. Něco na způsob WARPu na serveru.
miCHi (277)|11.3.2009 19:56
[QUOTE=Deee-aN;228097]První skok vyjde vždycky a ty další pokaždé, když je dobře najedeš (i kvůli tomu jsou před nimi ty sloupy, aby tě navedly na střed). Mě se stalo jen asi dvakrát, že by skok nevyšel. Trošku složitější je ten poslední, ale proto je tam víc cílů.
Ten první CP mi tam popravdě řečeno zbyl ze začátků stavby a není problém ho odstranit. viz příloha

Žádný...;)[/QUOTE]

Hm velice zajímavá mapka (SHW_ Don't Worry, Be Happy 001), velmi zdařilé..zatím čas 1.00.38 ale šlo by zajet určitě i líp..mně se líbí. Bude tato mapa na serveru?
Deee-aN (3834)|11.3.2009 20:22
[quote=kiwick;228445]Hm velice zajímavá mapka (SHW_ Don't Worry, Be Happy 001), velmi zdařilé..zatím čas 1.00.38 ale šlo by zajet určitě i líp..mně se líbí. Bude tato mapa na serveru?[/quote]
Díky!:)
Věřím tomu, že ano...
Kirk1 (850)|11.3.2009 21:34
[quote=Deee-aN;227715]IMHO bezva :thumb.
Já osobně bych jen dodělal pár věcí. Hlavně aspoň na startu po levé straně ti ta klopenka visí ve vzduchu, respektive jsou tam ty "hlavice" sloupů, které na ničem nestojí. Vím, je to detail, ale...:).

BTW, viz screen ;)[/quote]
Opravene tak to este kuknite ci tam nieco netreba dorobit.;)
EDIT: Aha bolo by dobre ju aj uploadnut co?:D
Kirk1 (850)|11.3.2009 22:11
[quote=Deee-aN;228097]Žádný...;)[/quote]
To si myslel ako heslo ???:D lebo naozaj je server zaheslovany:cry
S SHW_ Don't Worry, Be Happy 001 si sa pekne pohral :thumb Deee-aNe daval si tam aj nejake specialne efekty? (Napr. cierno biely a pod alebo mam zasa nieco zle nastavene:D)
[quote=kiwick]..zatím čas 1.00.38 ale šlo by zajet určitě i líp..mně se líbí.[/quote]
Tak ty si riadny makac ja zatial max 1.05.79