reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Vtipy, videa a zábavné obrázky

Intri (3490)|15.11.2007 14:01
Tak z tohoto jsem nemohl... http://www.novinky.cz/ekonomika/cez-zvysil-zisk-o-59-procent_126867_4rtm3.html Čistý zisk desítky miliard, 54,2 TWh výkonu elektráren ( daleko víc, než kolik dokáže celá republika spotřebovat ) a ti pitomci ještě zdražují elektřinu... Tohle už na mě bylo moc, z toho jsem fakt málem vybuchl smíchy ( i když je to spíš k pláči ).
tequilla (1015)|15.11.2007 14:24
No ona to je bohuzel firma jako malo jinejch tady v CR, pohybuje se kazdorocne v dost vysokych cernych cislech. Na zdrazovani elektriny a zvyseni zisku samozrejme tlaci akcionari (se statem v cele), protoze se jednoduse chovaji trzne. S nedostatkem energie v evrope a vysokymi cenami za ni od nas na zapad samozrejme souvisi i to zdrazovani - jednoduse receno, kdybys mel sam firmu a vyrabel nedostatkovy a velmi potrebny produkt, taky bys hrabal do kapsicky, co by to slo, nebo ne? A jeste bys byl nespokojenej, ze nemuzes prodavat uplne vsechny svy produkty mimo CR a nevydelavat daleko vic :D.
No ale abychom zustali u tech vtipu: Dneska vecer kaslu na divadlo a pustim se do psani CV. Treba me tam u toho CEZu vezmou :D:D:D.
Intri (3490)|15.11.2007 14:32
:D:D:D ROFL, tak teď jsi mě dostal :D:D:D ( na to musím používat i ty grafické smajlíky :D ).

Jj, máš pravdu, taky bych si hrabal do své kapsy, od toho člověk zakládá firmu. Já to chování chápu, ale to enznamená, že ho schvaluju nebo že je morální. Kde jsou ty časy, kdy morálka měla takovou hodnotu, že když jsi dal slovo, že neutečeš při procházce z vězení, slovo jsi dodržel a do vězení ses opravdu sám dobrovolně vrátil... Ale co, prachy, prachy, maso, sežrat, a zase prachy.:-)

Jinak k tématu:
Vleze malej, tlustej běloch v černošské čtvrti do báru. Na tričku má napsáno "Nesnáším negry!". Jakmile vejde dovnitř, zvedne se dvoumetrový černoch a ptá se: "Co to má znamenat?" B:"První věc, kterou na černoších nesnáším, je to, že jsou negramotní Č: "Cos to říkal?" B: "Druhá věc, kterou na černoších nesnáším, je to, že jsou hluchý." Č: "Tak pojd na férovku."Tak oba vylezou ven a černoch vytáhne kudlu. Běloch v klidu říká:"Poslední věc, kterou na černoších nenávidím, že vždycky vytáhnou kudlu na místech, kde se střílí."
pavel_p (993)|15.11.2007 18:00
Chceme vyjádřit, že dokonale rozumíme vašemu vzteku nad neustálým
zvyšováním cen energií, elektřinu nevyjímaje.

Ale chtěli bychom pouze podotknout, že nemáte na vybranou. Jsme veliká
společnost a Vy budete platit to, co Vám řekneme.

V první polovině letošního roku jsme měli čistý zisk 21 000 000 000,- Kč
(kdo neumí počítat s nulami, tak je to 21 miliard), to je nárůst o 27 %
oproti loňskému roku, kdy už jsme Vás, tak jako tak, dřeli z kůže. A to
některé kurvy díky teplé zimě málo protopily, a kazí nám tak naše ještě
vyšší zisky.

Ve druhé polovině roku plánujeme ještě přidat a mít alespoň dalších 35
miliard zisku. Od toho se totiž odvíjí naše platy, víte. U nás ani
ani ráno nevstávali z postele.
Proto musíme v roce 2008 zdražit o dalších 40 %. Nebojte se ale, v
novinách se bude psát jen o 10%, ale my víme své a umíme na rozdíl od Vás a
novinářů počítat. My máme energii, Vy ji potřebujete. Je to smutné, je to špatné.
Sralo by nás, kdybychom byli na Vašem místě.

Připojujeme malou fotografii, která by Vám měla pomoci pochopit, jak se
cítíme, když pročítáme to množství stížností na naši společnost a na naše
legální okrádání Vás zákazníků.

P.S.

Teď jsme zvědaví, co Vám pošlou plynárny ....


Váš přítel RWE
-----------
Víte, proč Čunek nechal vystěhovat Romy ze Vsetína?
Protože ho předbíhali ve frontě na sociální dávky.
----------
Vysvětlení.
Pane Grossi, odkud berete peníze?
Z nočního stolku.
A kdo Vám je tam dává?
Moje žena.
A ta je bere odkud?
Já jí je dávám.
A Vy máte ty peníze odkud?
Vždyť říkám, že z nočního stolku.
Black tgfh (143)|15.11.2007 23:04
Se čtyřmi jeptiškami se zřítí letadlo.
Přijdou k nebeské bráně, kde na ně čeká svatý Petr.
Dříve, než je pustí do nebe, ptá se první jeptišky,
jestli se někdy dotkla pánského údu.
Jeptiška odpoví, že jej pouze viděla.
Svaty Petr ji nařídí, aby si v nádobě se svěcenou vodou
vypláchla oči.
Ptá se druhé jeptišky, jestli se někdy dotkla pánského
údu.
Jeptiška odpoví, že ano, ale pouze rukou.
Sv. Petr jí nařídí, aby si omyla ruku ve svěcené vodě a
pustí ji dál.
V tom se čtvrtá jeptiška tlačí před třetí a na Petrův
dotaz,kam se žene,říká:
"Já bych si s dovolením
vykloktala dříve, než si v tom sestra Marie umyje prdel."
Pavel Boček (4169)|15.11.2007 23:42
Pavel Boček (4169)|17.11.2007 15:28
Franta má domluvené první rande, a moc neví, co si počít, tak si nechá poradit od tatínka. "Pamatuj - na prvním rande můžeš mluvit jen o třech věcech. O rodině, o jídle, a o filosofii."
O hodinu později Franta sedí vedle slečny na lavečce v parku, a přemýšlí, co by tak řekl, aby rozproudil debatu. Pamětliv tatínkovy rady, začne: "Máš ráda bramboráky?" Ona se na něj jen krátce podívá, a suše odpoví: "Ne, nemám ráda bramboráky."
Trapné ticho se prohlubuje. Franta zkusí druhé téma: "Máš bratra?" Ona už s odvrácenou tváří znuděně odpovídá: "Ne, nemám bratra."
Hustá atmosféra by se už dala krájet, Franta podniká poslední, zoufalý pokus, zbývá už jen filosofie... "Kdybys měla bratra, měla bys ráda bramboráky?"
tgfh (2985)|18.11.2007 22:41
Pokud nevíte jakou počítačovou skříň pro babičku, volte tuto:
a8nr (176)|18.11.2007 23:21
[QUOTE=tgfh;64332]Pokud nevíte jakou počítačovou skříň pro babičku, volte tuto:[/QUOTE]
To vypadá, jako by tam byla integrovaná vodárna. :)
a8nr (176)|18.11.2007 23:23
Chybové hlásenia:

400 Bad Request - Aspoň dones kyticu, keď už niečo chceš!

401 Unauthorized - Vydatá!

402 Payment Required - Večera pri sviečkach...

403 Forbidden - Dáš tú ruku preč!?

404 Not Found - Išla som von s kamoškami.

405 Method Not Allowed - Nie, zozadu nie!

406 Method Not Acceptable - Mal by si byť tvrdší...

407 Proxy Authorization Required - Musím sa spýtať mamy.

408 Request Timeout - Kruci, vieš ako dlho už si nezavolal!?

409 Conflict - A čo je toto za ženskú?

410 Document Removed - Tak to bude rozvod!

411 Lenght Required - TOTO má byť tá veľká vec?

412 Precondition Failed - Ehm, ty nemáš kondóm?

413 Request Entity Too Large - Tak TOTO sa tam nevojde!

415 Unsupported Media Type - V štvorke? Nemám záujem!

500 Internal Server Error - Mám svoje dni...

501 Not Implemented - Tak toto som ešte nikdy nerobila...

502 Bad Gateway - Kruci, je to nejaké slané...

503 Service Unavailable - Bolí ma hlava.

504 Gateway Timeout - A to ako malo byť všetko?...
Intri (3490)|6.12.2007 15:09
Nákupy v Tescu jsou ty nejvýhodnější:

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Pavel Boček (4169)|6.12.2007 22:02
:) :thumb:thumb:thumb
boboco (1987)|7.12.2007 19:44
Mě ten Windows nemá rád:-( Ještě že cesta není příliš blátivá....

Intri (3490)|7.12.2007 19:55
Eh? Jak moc hluboko v adresářové struktuře byla ta daná složka? Chyba mě napadla jen v souvislosti s nedostatkem paměti pro rekurzi ( ale o tom silně pochybuju, když tu složku zobrazil ), nebo příliš dlouhý řetězec té cesty.
P@pi (1519)|7.12.2007 20:07
[SIZE="1"]OT: mně to dělalo v bezdrátové síti a tam o hloubku adresářů asi nešlo[/SIZE]
Wlcek (379)|7.12.2007 20:21
[SIZE="1"]Mě se to taky stalo při kopirovani mezi dvěma PC, ale i v ramci jendoho PC. Prostě Microsoft už nevěděl, čim by nam tu praci ještě zpřijemnil ;-)[/SIZE]
Intri (3490)|8.12.2007 00:27
Tenhle je klasika, ale dokonalá.:-)

FAJN-TOM (63)|15.12.2007 23:21
možná to tu už bylo, nepočítal jsem to tu celé:)
ja_taky.jpg 88-veverkajdekalit.jpg
tequilla (1015)|18.12.2007 14:00
Prave mi prisel vybornej mejl...asi ziju nejak rychleji, kdyz uz mam rok 2007 :).

Vážená paní, vážený pane,

u příležitosti blížícího se konce roku 2005 bychom
Vám rádi poděkovali za dosavadní spolupráci
a zároveň vyjádřili přání, abyste Vy i Vaše
společnost slavili v nadcházejícím roce jen
samé úspěchy.

Společnost GTS Novera je i nadále připravena dodávat
Vám telekomunikační služby té nejvyšší kvality a být
k dispozici, kdykoliv budete potřebovat z naší strany
asistenci. Jsme přesvědčeni, že námi poskytované
služby přispějí k dalšímu rozvoji Vašeho podnikání.

S přáním příjemného prožití vánočních svátků

Váš telekomunikační operátor

Pavel Boček (4169)|20.12.2007 22:57
Sem zase čekal kdy to přijde a tentokráte to pohotově zachytil :D I když s mým připojením to není problém...níže je screen z BOINCu. Vidíte tu rychlost ? Je to rychlý hóóódně móc... ... ...málo :D
BOINC_rychlost_stahovani.JPG
Pavel Boček (4169)|2.1.2008 23:04
A teď udělám radost ještě zarytým Linuxářům a vůbec odpůrcům Win [SIZE="1"](jsou i Linuxáři, kteří nic proti Win nemají, ale tak to zase nepitvejte, smějte se a dávejte karmu kamarádovi :thumb:):p:D:turtle:slug:idea[/SIZE]



hej to je fakt svkělé na plochu :thumb
speedsnail (4876)|3.1.2008 01:37
Textový vtipy už se moc nenosej, ale třeba to někoho pobaví.

Did you hear about the dyslexic devil worshipper?
He ended up selling his soul to Santa.

Why do Scotsmen wear kilts? Because the sound of zippers scares the sheep away.
boboco (1987)|10.1.2008 17:37
Boboco je z toho zmaten:confused:
1) nevěřím, že to měli pod proudem:D:D:D
2) nebo se koupou v destilce:D:D:D

a8nr (176)|10.1.2008 23:46
[QUOTE=boboco;79838]Boboco je z toho zmaten:confused:
1) nevěřím, že to měli pod proudem:D:D:D
2) nebo se koupou v destilce:D:D:D
[/QUOTE]

http://elektrika.cz/data/clanky/umi-prodluzovak-plavat-co-myslite
Osobně bych to nezkoušel, ale imho se to dá přežít.
Intri (3490)|10.1.2008 23:54
Přežít se to dá, ale obvykle to bývá největší otázka fyzické kondice toho člověka. Většinou k přežití stačí mít silné srdce. Mozek by takové napětí poškodit nemělo.
robky (3195)|11.1.2008 01:49


To musel byť krásny shutdown:D
Intri (3490)|11.1.2008 13:33
Jeden textový. Delší, ale dobrý:

Muž jede po silnici a poblíž jednoho kláštera se mu auto porouchá. Jde do kláštera, zaklepe na dveře a říká: “Rozbilo se mi auto. Myslíte, že bych tu mohl přespat?” Mniši ho vlídně přijmou, dají mu večeři, dokonce mu spraví auto. Ve chvíli, když se muž snaží usnout, zaslechne podivné zvuky. Druhý den ráno se ptá mnichů, co to bylo za zvuk, ale oni řeknou: “Nemůžeme ti to říct, nejsi mnich.” Muž je zklamaný, ale přesto jim poděkuje a jede dál svou cestou.
O několi let později stejnému muži auto vypoví službu poblíž stejného kláštera. Mniši ho přijmou, dají mu večeři, dokonce mu spraví i auto. V noci slyší stejné podivné zvuky, které slyšel před lety. Druhý den ráno se ptá co to bylo, ale mniši odpoví “nemůžeme ti to říct, nejsi mnich.”
Muž řekne “Dobře, dobře. Umírám zvědavostí. Jestli jediný způsob, jak zjistit co to bylo za zvuk, je stát se mnichem, jak se jím můžu stát?”
Mniši odpoví: “Musíš projet celý svět a říct nám, kolik je stébel trávy a přesný počet zrnek písku. Až to zjistíš, staneš se mnichem.”
Muž si usmyslí, že to udělá. O čtyřicetpět let později se vrací a klepe na dveře kláštera: “Projel jsem celý svět a zjistil jsem co jste chtěli. Na světě je 145 236 284 232 stébel trávy a 231 286 267 999 139 382 zrnek písku.”
“Blahopřejeme” odpoví mniši. “Teď jsi mnich. Nyní ti ukážeme cestu k tomu zvuku.” Mniši vedou muže k dřevěným dveřím. “Ten zvuk je za těmito dveřmi.” řekne hlavní kněz
Muž se natáhne po klice, ale dveře jsou zamčené. “Fakt legrační. Dal byste mi klíč?”
Mniši mu dají klíč a on otevře dveře. Za dřevěnými dveřmi jsou další dveře, vyrobené z kamene. Muž požádá o klíč ke kamenným dveřím. Mniši mu dají klíč, otevře je a objeví rubínové dveře. Požádá mnichy o další klíč. Za těmi dveřmi jsou další dveře, tentokrát jsou vyrobeny ze safíru. Tak to jde dál a dál, dokud muž neprojde dveřmi ze smaragdu, stříbra, topazu, ametystu …..konečně mniši řeknou: “toto jsou poslední dveře.” Muž odemkne dveře, vezme za kliku a za dveřmi v ůžasu nachází zdroj toho podivného zvuku…..
Ale nesmím ti říct, co to bylo, protože NEJSI mnich.
elpsycho (1602)|22.1.2008 23:41
Bohužel jsem si neuložil a ani si nepamatuju vysvětlení k stornu objednávky.

Onehdy jsem si u nich objednal HIS X1950XT za cca. 800Kč (snad 15 eshopů tehdy mělo podobnou cenu kvůli copy/paste rozmnožené chybě dodavatele) a přišlo mi tohle:

[quote]Dobrý den,
Informujeme Vás o stornu objednávky 607028339 na zboží:

1 x VGA HIS Excalibur X1950XT, 256MB GDDR3, DL-DVI, HDCP


Zboží již není možné dodat - jednalo se o promo kousek, který dodavatel ihned vyprodal. Děkuji za pochopení a jsem s pozdravem.

Jakékoliv Vaše dotazy jsme připraveni odpovědět na níže uvedené e-mailové adrese, případně telefonicky.

S omluvou a pozdravem

tým internetového obchodního domu Patro

Ivan Mlýnek
[/quote]:)
BlackFrog (563)|26.1.2008 23:23
jsou věci, u kterých člověk neví jestli se smát nebo brečet...

takže lidi, jakou používáte 3D kartu a jakou grafickou kartu?:D a jakou kapacitu má váš hardware? :D a poradíte mi který USBčko je vstup a který výstup? :(

EDIT: Radši sem udělal screen, aby to náhodou nevypadalo že sem to třeba psal já :D
popisPC.jpg
Intri (3490)|27.1.2008 01:19
Na podnikovém večírku vidí muž svou bývalou milenku s novým přítelem. Přijde k ní a jedovatě povídá příteli: "Tak co, jak se jezdí na ojetém?" Přítel se usměje a říká: "V pohodě, až na prvních 5 cm je netknutá."
boboco (1987)|27.1.2008 19:36
[QUOTE=BlackFrog;84672]jsou věci, u kterých člověk neví jestli se smát nebo brečet...

takže lidi, jakou používáte 3D kartu a jakou grafickou kartu?:D a jakou kapacitu má váš hardware? :D a poradíte mi který USBčko je vstup a který výstup? :(

EDIT: Radši sem udělal screen, aby to náhodou nevypadalo že sem to třeba psal já :D[/QUOTE]

Upraven popis PC v našem slovníku:o :turtle :D:D:D
tequilla (1015)|27.1.2008 19:52
[QUOTE=BlackFrog;84672]jsou věci, u kterých člověk neví jestli se smát nebo brečet...[/QUOTE]

A tuto skvelou definici jsi nasel po zadani dotazu "Tereza Kerndlová"? (viz. obrazek) :D:D:D
BlackFrog (563)|27.1.2008 20:30
[QUOTE=tequilla;84917]A tuto skvelou definici jsi nasel po zadani dotazu "Tereza Kerndlová"? (viz. obrazek) :D:D:D[/QUOTE]

ja se bal ze si toho nekdo vsimne :D Ne, to sem jen cetl ze pojede na nejakou tu soutez eurosong a zajimalo me jak vypada :D :turtle
EDIT: nastesti patrim mezi ty kteri umi googlit ;)

[QUOTE=boboco;84910]Upraven popis PC v našem slovníku:o :turtle :D:D:D[/QUOTE]

No, nestraš :D
...No...Name... (586)|27.1.2008 20:59
[QUOTE=BlackFrog;84928]ja se bal ze si toho nekdo vsimne :D Ne, to sem jen cetl ze pojede na nejakou tu soutez eurosong a zajimalo me jak vypada :D :turtle[/QUOTE]
Takže už víš že vypadá fakt dost dobře?Když tam zpívala,tak na sobě měla docela dost krátkou sukni...teda spíš jen takovej pruh látky...aby se neřeklo...Takže lidi vybrali dobře...
BlackFrog (563)|27.1.2008 21:10
[QUOTE=...No...Name...;84947]Takže už víš že vypadá fakt dost dobře?Když tam zpívala,tak na sobě měla docela dost krátkou sukni...teda spíš jen takovej pruh látky...aby se neřeklo...Takže lidi vybrali dobře...[/QUOTE]

jj, už vim. opravdu neni ošklivá no :D
BlackFrog (563)|27.1.2008 21:20
no co je moc to je moc :D eště ten pantofel tam :D
Intri (3490)|28.1.2008 18:06
Benzín je dneska hrozně drahý...
Benzinpreis.gif
Pabler (425)|29.1.2008 23:49
neviem ci uz bolo, ale osobne som nemohol :D
http://zvraceny.cz/index.php?action=show&show=305
samozrejme spojitost s IT akurat ze sa tam spomenul mobilny telefon ;) ale nachytavka pekna ...
...No...Name... (586)|30.1.2008 19:22
Chcete být EMO?Tady jsou závazná pravidla...

http://nevadatande.blog.cz/0709/emo-pravidla

Nic proti nikomu nemám,ať je každý jaký chce...ale tyhle emécký lidi mě prostě dostávaji...O tvůrkyních těchto blogů radši ani nemluvím...

//snad mě chápete...
...No...Name... (586)|30.1.2008 22:10
Neodpustim se to a pochlubím se naším učitelem základů elektrotechniky...Pokud je tu nějaký jihočech který chodil na ISSCOP,Hluboká nad Vltavou,tak řeknu že je to pan učitel Petr Danihelka.Je to jeden z nejlepších učitelů co na škole máme...Trochu ostrej,ale hodně naučí...

Jo a protože se už asi divíte co to sem píšu,tak tady je pár jeho hlášek... Dáňa je prostě borec...

Janyk1 (997)|30.1.2008 22:23
Zažil jsem podobný hlášky typu: Já ti nasekám koule!(není zrovna jednoznačné:D) apod. Ale je to docela maso.
a8nr (176)|30.1.2008 22:33
[quote=...No...Name...;85764]Chcete být EMO?Tady jsou závazná pravidla...

http://nevadatande.blog.cz/0709/emo-pravidla

Nic proti nikomu nemám,ať je každý jaký chce...ale tyhle emécký lidi mě prostě dostávaji...O tvůrkyních těchto blogů radši ani nemluvím...

//snad mě chápete...[/quote]
Pravý EMO je jedině mrtvý EMO. :)

Z diskuze na sme.sk: Je to nove nabozenstvo, ktore vyznava Extremne Mastnu Ofinu, odtial ten nazov.
Pavel Boček (4169)|31.1.2008 01:24
Hehe...vidím, že řada fyzikářů je stejná :D Ten náš zase pořád vypráví vtipy, vtípky, historky nebo si z nás ze všech též dělá pr*el :)
Smeli (2302)|31.1.2008 11:40
Lékař k pacientovi: z vašich rentgenových snímků jsme zjistili, že máte nalomený krční obratel. Ale nemusíte se ničeho obávat, už jsme to opravili ve Photoshopu :)
Pabler (425)|31.1.2008 20:05
no aky cheater :D

Janyk1 (997)|3.2.2008 19:47
teď jsem si při výměně žárovky(OSRAM) vybavil jeden vtip:
Přijde děda do elektra: jednu 100W žárovku.
Prodavač: a chcete normální a nebo Osram
Děda: dejte mě normální a já si ju osrám sám.

:D
Klingacikx (1545)|3.2.2008 20:02
hehe:D
Sedia dvaja týpci pred liečebňou a rozprávajú sa:
No čo ako sa máš chlape?
Cítim sa ako malé decko: nemám vlasy, nemám zuby a tuším som sa posral:D
Miko (13)|5.2.2008 11:42
Zde si dovolím uvésti dvě starší osobně zažité události...
historka č.1 - PDA
I přinesl tatík domů nové PDA s int. GPS Mio a začal dožadovati se wifi připojení...
Inu, proč ne. Po chvilce bloumání v novější verzi Windows mobile než jsem znal, jsem našel všechny 3 samostatné části ovládání wifi (rozdělené aby to nebylo tak snadné).
Příjemným zjištěním byla konečně podpora géčka a jal jsem se nastaviti MAC na rootru.
Dalším logickým krokem bylo vyhledání sítě na PDA, což proběhlo v pořádku.
Kámen úrazu však dostavil se při požadavku na WPA klíč.
Pokud je pohled přepnut na širokoúhlý, je při zobrazení klávesnice pole pro klíč přesně pod onou virtuální PDA klávesnicí a člověk vidí kulový.
Přepl jsem tedy na standardní - na výšku.
S nelibostí jsem zjistil, že se heslo samozřejmě nezobrazuje jinak než hvězdičkami a kontrola počtu znaků není možná, neb se po asi 13znacích dále hvězdičky neposouvají.
Po 10ti minutách boje s pokusem vložit generovaný klíč (60+ znaků/čísel velkých/malých) jsem to vzdal a říkal si, že to heslo tam vkopíruji.
Po dalších 5ti minutách boje s 2GB SD kartou, resetu kompu jsem zjistil, že ji prostě v Dell monitoru nenačtu (údajně nejsem první)
Připojil jsem ext. Hama čtečku za pár šupů, nahrál jsem soubor a vložil kartu do PDA.
Zkopíroval jsem si s vítězným úsměvem z karty kód do schránky a otevřel si zadání WPA klíče v nastavení... s krvavýma očima jsem zjistil, že vkládání ze schránky není povoleno.
Jak jsem tedy zadal klíč?
Já diktoval, táta vyťukával... na podruhé se to povedlo.
Banální operace trvala "pouhých" cca 35minut, potřebovala 4 oči, 3 ruce a pevné nervy.


historka č.2 - Moucha
Tak si povídám na IRC, čučím na tvtuner, stěžuju si na ICQ, že mě během větrání vlítla do pokoje masařka, když tu náhle...
Ozvalo se zadrhnutí větráčku kdesi v kompíku a velmi nevraživé zabzučení. Moucha, došlo mi....
Chvilku se nic nedělo a říkal jsem si, že přece vyletěla ven, resp. nedostala se dovnitř. Omyl...
Situace se opakovala, mě se rozletěly ruce po klávesnici, povypínal kdeco a ukončil jsem systém.
Po chvilce načumování do skříně s baterkou vylétla sviňa masařka se zjevným problémem se směrem letu ven.
Trest byl stanoven... šla do zimy.
Poučení? pozor, i moucha se již dnes ser* do IT aniž tomu rozumí... nebo že by průmyslová špionáž? :-)
A já šťastný, že se nepřipekla ve zdroji/CPU/GPU apod.
BlackFrog (563)|12.2.2008 22:19
budu hnusnej na kámošku ale.. to se nedá nepodělit se:

----
BlackFrog: 12.2.2008
21:37:16 http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/kodeky/klitecodecpack/?g[hledano]=k-lite&g[oz]=3.7.5&g[up]=Full
21:37:22 stáni nainstaluj:)

kámoška: 12.2.2008
21:38:32 už si nepamatuju anemůžu je najít:-D jo dík snad to pude...

BlackFrog: 12.2.2008
21:38:58 tyhle fungujou... jenže se můžou kousnout s těma starejma ty bys měla nák odinstalovat

kámoška: 12.2.2008
21:42:50 no něco sem smazala tak snad to bylo vono...:-)

BlackFrog: 12.2.2008
21:44:40 jak se to menovalo? a jak si to mazala?:D

kámoška: 12.2.2008
21:45:42 hodila sem to do koše:-D ale ted jak sem sio nainstalovala ty tvoje tak se todle oddinstalovalo:-D divX to byl:-D

BlackFrog: 12.2.2008
21:46:42 to mi ani neřikej.. tohle se nedá házet do koše tim si zavaříš že se ti to totálně sprominutim zkurví:D

kámoška: 12.2.2008
21:47:09 to už je fuk funguje to!!!!!:-D ježiš díky já už byla uplně zoufalá:-D:-D:-D:-D

BlackFrog: 12.2.2008
21:47:17 :) jj

kámoška: 12.2.2008
21:47:18 fakt dík moc sem ti nadosmrti vděčná:-D

BlackFrog: 12.2.2008
21:47:33 ale znáš něco jako přidat a odebrat programy? nebo položku odinstalovat?:D
jj neni zač

kámoška: 12.2.2008
21:48:02 co to je přidat, odebrat programy to neznam:-D já vim ale to oddinstalování tam nebylo....:-)

BlackFrog: 12.2.2008
21:50:36 to bys znát měla..
21:50:37 :)

kámoška: 12.2.2008
21:52:31 kde to je?:-)

BlackFrog: 12.2.2008
21:53:21 v ovládacích panelech:)

kámoška: 12.2.2008
21:53:52 jo něco takovýho sem možná zahlídla ale asi mi to nepřipadalo nějak potřebnýO:-)

BlackFrog: 12.2.2008
21:55:14 neikej tyhle věci který víš že mě vytáčej:d

kámoška: 12.2.2008
21:55:58 promiň:-D samozřejmě sem to považovlaa za velmi důležité ale nepotřebovala sem to eště použít:-D:-D

BlackFrog: 12.2.2008
21:56:37 ok:)
----
kámoška: 12.2.2008
22:08:43 doprčic ale já ani nemam program na vypalování to už krize fakt:-D

BlackFrog: 12.2.2008
22:08:57 nemáš třeba nero?:D
kámoška: 12.2.2008
22:09:37 mam ted sem si ho přetáhla od matinky ale nějak nemůžu anjít instal...:-D

BlackFrog: 12.2.2008
22:10:00 ajéje tady někdo zkopčil složku z program files:D

kámoška se odhlásil/a. 22:10:37 @ 12.2.2008

kámoška se přihlásil/a a je nyní Online 22:10:44 @ 12.2.2008

kámoška: 12.2.2008
22:11:40 z čeho jinýho?:-D
22:13:51 tam je jen unnistal:-D
trodas (1753)|12.2.2008 22:25
Pravdou ale budiz, ze ja treba Nero v6.6.0.13 proste kopiruju a nikdy neinstaluju. Chce s novou instalaci widlows sice zadat znovu seriak, ale tim to konci :)