Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazené výsledky: 46 až 56 z 56

Téma: Diskuze k anketě na SHW (Jakou vlastníte tiskárnu?)

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

mam nejaky stary inkoustovy HP (930c, 5150, 5470), takova ta klasika.

V kanclu laserovku Konica Minolta Page Pro 1350w, ktera snad jako jedina z tech levnych ma moznost toneru na 6K stranek. Ale taky ma otravny reporter, ktery nejde nastavit tak, aby se pri startu spoustel minimalizovany v tray (suport vyrobce me s timhle problemem poslal do haje) a hodne ji fouka vetrak.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Doma mam multifunkcni Brother 8460 pohodova laserovka .. tenkrat s emi naskytla vyhodna koupe kde jsem ji koupil za 2/3 cenu .. V praci mam nekolik 8860DN a 8840 a 8820 D vsechny tiskarny funguji jako sitove co se tyce sitoveho tisku nikdy zadny problem .. U tech MFC pokud je to kancl kde neni extremni zatez tisku je to dobra volba .. Dalsi brothery co jsou ve fimre jsou 7050DN to jsou jiz pouze tiskarny s moznosti vetsi zateze .. bohuzel musim rict ze jsou celkem poruchove .. Pak tu mam dva ricohy a to je jine kafe .. hlavne spotrbka na papir je uzasna je pravda ze kazde to zarizeni stalo cca 60 tisic bez dph ale moznosti a celkove naklady na tisk tuto investici rychle vrati .,. taktez moznosti nastaveni tisku .. ruznych ficurek sortovani papiru duplexu zmensovani zvetsovani skenovani do predem urcenych slozek na serveru .. kvalita a vysledna velikost skenu je proste genialni .. jedna se o SP 8200DN a MP 2000

Pravidelný diskutér Avatar uživatele hippouss
    Registrace
    May 2006

Mam doma Hewlett-Packard DeskJet 6940 a jeste bych chtel rozjet jedno postarsi multifunkcni zarizeni od HP ale jasi nemuzu sehnat ztracenej napajeci zdroj...

Starousedlík SHW
    Registrace
    Oct 2006

Konica Minolta 1350W pripojenou na AP.

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Mal som atramentovu Epsonku ale ta mi pred rokom odisla, potom som presiel na laserku XEROX 3117 (asi najlacnejsi laser na trhu ) a uz by som sa nikdy nevratil na atrament, sem am sice chyba farba, ale inak som spokojny... Keby boli tie farebnejsie laserky lacnejsie a aj tie tonery keby isli dole, tak sa do nejakeho farebneho laseru s radostou pustim

Nováček Avatar uživatele filipek
    Registrace
    Apr 2008

...mne na to moje minimum dokumentov co tlacim doma uplne staci starucka atramentova tlacka Canon S400. Povacsinou si aj tak vytlacim "veci" v praci na laserovke HP LJ4100...

Starousedlík SHW Avatar uživatele Withman
    Registrace
    Jul 2006

Před cca 8mi lety jsme kupovali HP DeskJet 920c, zatím funguje...používají ji rodiče na občasný tisk.

Jinak já osobně HP F2180, hrozná šitka...pomalá, hlučná, hnusná, prostě HP ale zadarmo jsem jí bral

Jinak asi týden mám Canon Pixma IP4000, mooooc dobrá tiskárnička, jako všechny od Canonu. Papá BCI-3eBk a BCI-6 - kupují do ní neoriginály Redac za nákupku 40Kč s DPH. Tisknu na ní fotky (fotopapír PR-101, PP-101), booklety (zatím fotopapír, potom HR-101), text atd....spokojenost, rychlá, poměrně tichá...má i noční mod. Nyní mám objednaný nový podavač na CD/DVD (ted se někde ztratil) a začnu i dělat barevné potisky na CD/DVD. Nízká spotřeba - 2pkl...Epsony se svými 4pk se můžou jít zahrabat.

Jinak ještě mám čest používat Canon Pixma MP600...to samé jako IP4000 + kvalitní skener + novější technologie + spotřeba 1pkl. Nevyhodou je, že CLI-8 a PGI-5 jsou čipované a ty neoriginály v tom nějak nefungují...jedinně po výměně čipu...nemám ozkoušeno...

Jinak ještě k IP4000 i MP600...fotky srovnatelné s fotolabem....dost záleží na fotopapíru. ;-)

P.S.: Plz neberte to jako FLAME, ale prostě Canon je pro mě špička a zbytek je odpad...a je to pravda!

//ovladače u Canonu samozřejmě v CZ, pro všechny systému + kvalitní soft na foto zdarma (v EN)

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Bublinky Canon S820 - momentalne s vadnym kontajnerem s tiskovyma hlavama ale cerna jede ;-)

edit: v rodine je jeste multifunkcni Epson a Canon i4500
    Naposledy upraveno uživatelem Richmond: 19-07-2008 v 12:57

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jul 2006

Žádnou ...
    měl jsem Canon BJC-1000, která nějak náhle odešla a hroznou Epson C42, teď je efektivnější jednou za čas něco málo opsat než 3x čistit hlavy kvůli tisku tří stránek za měsíc a vytisknout na jednu náplň 30 stran A4. Vzhledem k tomu, že už nepotřebuju pár let tisknou věci do školy mi tužka stačí a sem tam něco vytisknu v práci.

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

HP PSC 1315 all in one - dnes už ji fakt jen vlastním, už 2 měsíce blbne, tiskne nesmysly (nezvládá tisknout grafy a rovnice = v tisku se tam místo toho objeví vždy jen nějaký odkaz na www s nesrozumitelným textem) a jednu stránku tiskne tak 1 hodinu. Nevím co s tím. Ze servisní podpory HP mi poslali nějaké rady, ale k ničemu to nevedlo.
    Asi budu muset koupit nový stroj, chci opět multifunkční - poradíte mi někdo co si pořídit, důležité jsou pro mě provozní náklady na tisk čb. stránky a cenu celého zařízení si představuji někde v rozumných mezích (1500 - 4000 Kč); tisk tak 2000 stránek ročně.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Withman
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od arar Zobrazit příspěvek
    HP PSC 1315 all in one - dnes už ji fakt jen vlastním, už 2 měsíce blbne, tiskne nesmysly (nezvládá tisknout grafy a rovnice = v tisku se tam místo toho objeví vždy jen nějaký odkaz na www s nesrozumitelným textem) a jednu stránku tiskne tak 1 hodinu. Nevím co s tím. Ze servisní podpory HP mi poslali nějaké rady, ale k ničemu to nevedlo.
    Asi budu muset koupit nový stroj, chci opět multifunkční - poradíte mi někdo co si pořídit, důležité jsou pro mě provozní náklady na tisk čb. stránky a cenu celého zařízení si představuji někde v rozumných mezích (1500 - 4000 Kč); tisk tak 2000 stránek ročně.
    Canon MP520 či vyšší model MP610...informací o těchto tiskárnách je v tomto vlákně dostatek.

Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234

Podobná témata

1. Tiskárny: Jakou novou tiskarnu?
    Od Georginek v sekci Periferie
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 22-02-2010, 21:50
  2. Jakou vlastníte tiskárnu?
    Od Karel Polívka v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 42
    Poslední příspěvek: 16-01-2009, 17:11
  3. Diskuze k anketě na SHW (Jakou máte grafickou kartu?)
    Od Karel Polívka v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 03-12-2007, 13:15
  4. Tiskárny: Jakou prostou tiskárnu??
    Od okleger v sekci Periferie
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 26-04-2007, 09:32
  5. Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 30-03-2007, 11:52