Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 7 z 7 PrvníPrvní ... 567
Zobrazené výsledky: 91 až 91 z 91

Téma: Pokec o PC za 250tis a serveru za 250tis

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Většina komerčních serveroven je zároveň zálohována ještě dieselovými agregáty pro případ, že by vypadl proud, ale to už je vedlejší Neříkám, že to mají všechny natož pak zadarmo

1. vy tam máte něco od ibm? vy se s tímhle chcete srovnávat s ibm? najednou nekompatibilita nevadí? co ta klimoška (zase jsem dostal jen poloviční, zato opět velmi erudovanou a jasnou odpověď)?
    2. ???
    3. 2u váš server + 2u na expanzku s radiátorem je proti 4u nějaký rozdíl?
    4. nemá smysl řešit
    5. to samé, akorát dokola
    6. já jsem něco říkal o třech normálních hápéčkách? od příspěvku, kde jste uvedl licenci esx jsem na tohle téma ani nepípl
    7. super, takže server jel 4 měsíce, a cenu jste platil za pronájem 2u nebo 2u a "kousek"? nebo je ta spodní pozice levnější než jiná?
    8. jistě, zcela zdarma. jako kdybyste napsal, že jde o závěsný rack tak byste mě měl z krku
    9. jasné, papsty taky jako na potvoru nebyly

BTW také vám vedou k serveru trubky jako v případě ibm? (nechci napovídat, ale něco mi říká, že i intel takhle chladí servery, ale fakt ne 2u ) http://news.cnet.com/2300-11128_3-10...?tag=mncol;txt

edit: a jinak mě nezajímá co má nebo nemá ibm, ptám se vás a otázka se týká vašeho serveru

edit2: ceny pronájmu (první odkaz z googla): http://www.master.cz/konfigurator/?p...SINGLEPLUS&g=h

edit3:
    Citace Původně odesláno od Alphacool Support Zobrazit příspěvek
    A svítící se tam daly z toho důvodu, že máme vyzkoušené, že tyhle SilenX pokud se přestanou točit, přestanou i svítit. Tzn je to jednoduchá optická kontrola zabírající cca jednu vteřinu zkontrolovat, zda se ventilátory točí - podle hluku to nepoznáte, pokud jste někdy v nějakém serverhousingu byl, tak určtě víte proč...
    Aha, tak teď tomu rozumím. Ty ventilátory svítí takže abych se přesvědčil pohledem zda se točí tak mám koukat na červené ledky nebo na jejich točící se vrtuli? Pokud totiž na to druhé tak je budu muset mít postavené tak, abych viděl na lopatky - čili 12cm místo 8.9cm (místo 2U už jsme na 5U - vem čert fakt, že to jaksi nehraje s vaší teorií a přáním zákazníka mít vše ve 2U skříni) a to se vyplatí. Na tohle milý pane nemusím chodit vůbec nikam... Nenapadlo vás, že tu samou službu odvede třeba obyčejný hlídací panýlek za ani ne polovinu ceny? Samozřejmě to samé mají i obyčejné desky v biosu, ale je pravda, že bych si okukováním racku moc nepomohl (kolik lidí jste takhle viděl "hlídat" server?)

Tower: 1.250,-
    2x Tower: 1.950,-
    2U: 1.950,-
    4U: 2.580,-

Jasný, je to jenom nějakých 600-700,- měsíčně dolu a dalších 10 litrů na kejsu...
    Naposledy upraveno uživatelem Richmond: 25-10-2011 v 16:37
    Odpovídat lze po přihlášení

Strana 7 z 7 PrvníPrvní ... 567

Podobná témata

1. Chyba serveru 500
    Od Benda00 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 09-03-2012, 16:55
  2. Battlefield Heroes - Obecny pokec
    Od cool.user v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 200
    Poslední příspěvek: 27-09-2009, 21:06