reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Jakou používáte myš?

P@pi (1519)|3.11.2006 22:09
Boční tlačítka jsou příšerný... pak je hledam na každej myši :D :D.

Používám na nich zpět a vpřed, je to super nápad :thumb.

Myš MX310 a jsem maximálně spokojen.
Kerry (69)|4.11.2006 16:29
[QUOTE=Smeli]Konečně Diamondbacka :thumb :thumb :thumb[/QUOTE]
Vítej v klubu. Mám ho už od Září a jsem hodně spokojenej. Jak jsi na tom ty?
Nojgic (7)|5.11.2006 13:13
Já mám A4 Tech Laser Game Mouse x-750F, je to super myska, i kdyz vetsina nada na leskly vzhled a povrch ale me se libi a neklouze..ma az 2500DPI a je uplne presn. Myslim ze v jeji cenove kategorii je nejlepsi.dal jsem za ni neco okolo 550,- Kč..
Smeli (2302)|5.11.2006 13:20
[QUOTE=Kerry]Vítej v klubu. Mám ho už od Září a jsem hodně spokojenej. Jak jsi na tom ty?[/QUOTE]

Přecházel jsem ze Superriora od geniusů a je to jako srovnávat favorit s octávkou :) Jen mně mrzí, že jelikož držím myš dlouho v ruce - potí se - maže se nápis Diamondback
eraser (0)|5.11.2006 19:23
V práci mám Logitech Click! a nemôžem si pomôcť, no je divná, ergonómia ide stranou, keď s ňou pracujem dlhší čas, tak mi odstáva a tŕpne na ruke malíček.
tequilla (1015)|6.11.2006 09:15
[QUOTE=Smeli]Přecházel jsem ze Superriora od geniusů a je to jako srovnávat favorit s octávkou :) Jen mně mrzí, že jelikož držím myš dlouho v ruce - potí se - maže se nápis Diamondback[/QUOTE]

Po trech dnech se to maze skutecne rychle, me to trvalo tri tydny :D Ale je to nastesti jedina vec, kterou muzu svymu Diamondbacku vytknout.
Keymaster (65)|6.11.2006 19:21
nápis na diamondbacku je prostě temporary ;)

mě teda ještě naskočily pupínky na tý gumě na boku... podivné ;)
Aisicek (54)|6.11.2006 21:22
[quote=eraser]V práci mám Logitech Click! a nemôžem si pomôcť, no je divná, ergonómia ide stranou, keď s ňou pracujem dlhší čas, tak mi odstáva a tŕpne na ruke malíček.[/quote]
Mam presne ten isty problem s tou istou mysou v praci. Malicek mi len tak visi a nema sa kde opriet. To je asi najhorsia mys od Logitechu. Oproti tomu doma G5 je uzasna. Radost s nou pracovat.
eraser (0)|11.11.2006 20:24
Ja mám doma staručkú MX300, ktorá má podobný tvar, no takéto neduhy som pri jej používaní nespozoroval.

Kolega má výbornú myšku od Logitech-u, neviem presne názov, no je vypuklá a ergonomická, ruka na nu sadne jak uliata.
aldafallout (194)|27.11.2006 13:53
mam ted MX518 a G5
Frog (510)|1.12.2006 15:49
[QUOTE=aldafallout]mam ted MX518 a G5[/QUOTE]
jedna lepšia než druhá, ja mam zase dvojicu
Microsoft Wireless Laser Mouse 6000 (desktop) a Microsoft Wheel Mouse Optical (notebook). Ale tymto logitecham sa to nevyrovna :(
first.indian (683)|1.12.2006 16:07
[QUOTE=Frog]jedna lepšia než druhá, ja mam zase dvojicu
Microsoft Wireless Laser Mouse 6000 (desktop) a Microsoft Wheel Mouse Optical (notebook). Ale tymto logitecham sa to nevyrovna :([/QUOTE]
To je hodne subjektivni... Nekomu sedne Logitech nekomu zase Microsoft... Ja zkousel G5 i MX518 a hodil bych je z okna asi casem :D Microsoft Intellimouse Explorer 3.0A mi padne do ruky jako by byla delana na miru ;) Ted jsem si koupil novou klavesnici a zase Microsoft nezklamal ;) Uz mam ale nutkani vymenit i mys a ted to vypada ze Microsoft Habu je to prave :) Ale jeste pockam. Sice ma moje myska uz asi 4,5 roku ale porad je jako nova :)
mech13 (5526)|1.12.2006 17:50
[QUOTE=first.indian]To je hodne subjektivni... Nekomu sedne Logitech nekomu zase Microsoft...[/QUOTE]
ja bych svou wheel mouse optical nedal z ruky:) sice uz ma 4 roky nebo jak dlouho, ale tak spokojene sem byl naposledy snad jenom po prechodu z takove te obycejne microsofti COM na intelimouse:D ani mys za 1600 me nepresvedcila abych ji vymenil
uz zacinam uvazovat o tom ze ju rozeberu a vyberu bordel... kdyz sem nedavno rypnul spendlikem do spary tak sem se zdesil... a to vypada porad jak nova:notsure
first.indian (683)|1.12.2006 17:53
[QUOTE=mech13]uz zacinam uvazovat o tom ze ju rozeberu a vyberu bordel... kdyz sem nedavno rypnul spendlikem do spary tak sem se zdesil... a to vypada porad jak nova:notsure[/QUOTE]
:D to jsme na tom stejne :D mne se uz zadrhavalo kolecko tak jsem ji musel poprve sahnout na "střeva" a trochu ji ocistit a zase "zašít" :D operace se zdarila a myska pracuje zase jako nova :cool:
HEAD (235)|1.12.2006 19:27
Jelikoz jsem hraval cs mam mx518:)
aldafallout (194)|6.12.2006 11:04
[QUOTE=first.indian]To je hodne subjektivni... Nekomu sedne Logitech nekomu zase Microsoft... Ja zkousel G5 i MX518 a hodil bych je z okna asi casem :D Microsoft Intellimouse Explorer 3.0A mi padne do ruky jako by byla delana na miru ;) Ted jsem si koupil novou klavesnici a zase Microsoft nezklamal ;) Uz mam ale nutkani vymenit i mys a ted to vypada ze Microsoft Habu je to prave :) Ale jeste pockam. Sice ma moje myska uz asi 4,5 roku ale porad je jako nova :)[/QUOTE]
Jeden cas jsem mel moznost vyzkouset si snad vsechno z periferii Logitech, takze jsem si na ne zvykl a ted bych je nedal z ruky.
Petr S. (1220)|8.12.2006 16:26
No, já měl nejdřív kuličkovku (ale to už je docela dávno :-D ). To byla Geniuska a teď mám optiku Samsung OMS3PB a jsem s ní plně spokojen :-D Za těch pár stokorun je výborná :-)
BlackFrog (563)|8.12.2006 16:29
ja bych byl spokojen i s tou nejlevnejsi mysi (z hlediska ergonomie) protoze malokdy drzim mys pevne, obvykle si s ni hraju jak kocka s mysi:)
mech13 (5526)|19.12.2006 00:11
spolubydla si koupil logitech VX revolution...
na muj vkus dost mala, ale kdo ma mensi tlapku tak muze dobre sedet, jinak se drzi dobre.
paradni na blbnnuti je prepinani scroolu bez zarazky: da se s nim paradne vyhrat:) rekord mam v excelu cca 22000 odscroolovanech radku na jedno zatoceni:stupid :mistake :D
ale ten scrool se strasne mizerne macka a je utrpeni s nim otvirat a zavirat zalozky v prohlizeci.
taky ma paradne vyresene odkladaci prostor na usb sticker.
a je uplne naprd protoze nejezdi po CDcku a neda se chytnout za ocasek a omlatit o stul:rolleyes:

takze pro mensi tlapky a nemackace scroolu dobra volba
BlackFrog (563)|19.12.2006 22:55
[QUOTE=mech13]spolubydla si koupil logitech VX revolution...
na muj vkus dost mala, ale kdo ma mensi tlapku tak muze dobre sedet, jinak se drzi dobre.
paradni na blbnnuti je prepinani scroolu bez zarazky: da se s nim paradne vyhrat:) rekord mam v excelu cca 22000 odscroolovanech radku na jedno zatoceni:stupid :mistake :D
ale ten scrool se strasne mizerne macka a je utrpeni s nim otvirat a zavirat zalozky v prohlizeci.
taky ma paradne vyresene odkladaci prostor na usb sticker.
a je uplne naprd protoze nejezdi po CDcku a neda se chytnout za ocasek a omlatit o stul:rolleyes:

takze pro mensi tlapky a nemackace scroolu dobra volba[/QUOTE]
[OT] Ty si delas rekordy kolik ujedes radku na jedno zatoceni v excelu???:D:D:D[/OT]
mech13 (5526)|19.12.2006 23:48
[QUOTE=BlackFrog][OT] Ty si delas rekordy kolik ujedes radku na jedno zatoceni v excelu???:D:D:D[/OT][/QUOTE]
[OT]nemeli sme co delat a jak si s tim vyhrat:D s maji MS wheel mouse se za 70 radku dostanu jen tezko:( ale tech 22000 byl poradny pokus:cool: [/OT]
Cujo11 (54)|2.1.2007 17:59
MS IE3.0 v zaloze MS IE1.1 :)) <3 microsoft :P
okounek (106)|11.3.2007 20:18
Já používám sice levnou myš ale nemůžu si stěžovat nemusím mít pod ní ani podložku a snímá všechno dobře,MG LOGITECH S96 WHITE Opti - 3-tl., rol.kolečko, PS2, OEM
Hps (107)|23.4.2007 15:05
[QUOTE=Nojgic]Já mám A4 Tech Laser Game Mouse x-750F, je to super myska, i kdyz vetsina nada na leskly vzhled a povrch ale me se libi a neklouze..ma az 2500DPI a je uplne presn. Myslim ze v jeji cenove kategorii je nejlepsi.dal jsem za ni neco okolo 550,- Kč..[/QUOTE]
Mám ji taky a dal jsem za ni ani ne 500Kč. Je to super myš, jako jediný zápor vidím že se na ní hodně zanechávají otisky - musí se častěji čistit. O tom jaká je to super myška svědčí i to, že si ji sám KP vybral jako ikonu pro Periferie, a to prosím přímo na titulní straně.:) Takové pocty se dostane málokteré myši.:D
_Marduk_ (30)|23.4.2007 17:15
logitech mx 518

predtym nejaka lacna 200sk optika genius
okleger (83)|23.4.2007 20:30
používám Samsung Optical Wheel Mouse na PS2. Zatím slluží jakš takš, ale má někdy svoje chvíle, zkrátka prachsprostě mi při pohybu ukazatel myši někam ustřelí:-)
Gorduza (22)|15.6.2007 11:03
Tak ja pouzivam mysku Razer Krait, za ty prachy je to luxusni myska, padne do ruky jak ulita a neni vubec tezka, jen jsem udelal chybu s vyberem podlozky, ted bych si koupil jinou. Momentalne mam latkovou qiip a ted bych si poridil asi nejakou od Razeru, ale taky nejakou latkovou, plastovy a hlinikovy jsou takovy neskladny. Zkusim si k tej mysce poridit jinaci skatezz, protoze tyhle co ma jsou strasne tvrdy, takze drhnou o tu latkovou podlozku, nechaji se koupit takovy bambulovity, takze uz by se to melo odstranit, no uvidime. ;-) JInak si ji nemuzu vynachvalit a rozhodne ji vymenim, az se rozbije, coz bude doufam nikdy, jsem na ni dost opatrnej a cizi ruce mi na ni nesmeji sahnout. :-)
SpeedFilip (213)|15.6.2007 15:56
Tak ja som hrdým majitelom cinskej optickej bezdrotovej mysi s koliskou na nabijanie. Znacka je P-Active. Som spokojny, mys ma dobru citlivost, dosah a za 1 a pol roka som este nemusel menit baterky
miskoboss (31)|7.9.2007 19:55
tak ja jsem nahradil Razer diamondback za logitech G5
nejaky cas trvalo, nez jsem si na mysku zvykl, hlavne v nastaveni citlivosti by nejvetsi problem, tak aby to sedlo jak razer

jinak si nemuzu stezovat, je to presny, jezdi to jak ma, zadny zpozdeni a takovy veci

super je nastaveni hmotnosti(to se stejne dela jednou za cas), ale moc dobry jsou tlacitka na zmeneni citlivosti

kdyz jde bracha nebo mati na pocitac, v klidu si to prepnou a je to parada

jian ksoft je taky super
Klingacikx (1545)|7.9.2007 20:54
Ja som za dávnych čias používal guličkovú:eek: od geniusu:D:D no postupom času ma omrzela tak som ju vymenil za BENQ M107 čo bola zlá voľba(tak to v niektorých prípadoch dopadne keď vám radí predajca:cry)
a teraz? spokojne fičím na [FONT=Courier New]A4-TECH [/FONT][FONT=Courier New]X750BF:inlove[FONT=Arial]a som s ňou spokojný:thumb.


:D:slug
[/FONT]
[/FONT]
PersonalComputer (107)|7.9.2007 23:02
Nejdřív jsem měl klasickou geniusku s kuličkou, pak jsem měl geniusku optickou (dva kusy), následoval Trust optika 800DPI původně koupený k notebooku, k notebooku mám jako náhradní myš i Logitech mini nebo jak se jmenuje - má šíleně tenký kábl, nedávno jsem si pořídil dvě razerky-nejdřív deathaddera ale když se mi ho nepovedlo rozchodit tak jsem ho reklamoval a místo toho koupil razer krait za 800Kč, až na to že ta guma na bocích trochu smrdí je fajn, nu a nakonec se mi povedlo sehnat nového deathaddera kde jsem už asi tušil kde je chyba, aktualizoval jsem ho a nyní slouží dokonale. Deathaddera si schovávám k velkému počítači ale stejně asi neodolám novému razer lachesis. Jen tak-pro radost.
Pavel Boček (4169)|8.9.2007 01:21
Samsung SMOP 5000WX :) po letech vyměnila Dexxa Wireles Optical mouse (která už byla dost mimo, nakonec jsem ji umlátil o stůl a hodil z okna...teď je někde zahrabaná a vezmu ji na výstavku HW do školy k příležitosti 100. výročí :D :D :D)
fanynek (2048)|28.9.2007 19:52
Moje krysítko: myš LOGITECH ke kompletu Cordless Desktop LX710 Laser. Perfektní reakce, zpracování a ergonomie. Jen si chrochtám. (Sry, lepší obr. jsem neměl).

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
johny__g (6387)|29.9.2007 13:16
Mám relativně dlouhé (a štíhlé) prsty - asi bych mohl udělat kariéru jako klavírista nebo kapesní zloděj (bohužel, k prvému mi chybí nadání a k druhému morální kvality), takže mám rád velké myši, spíš tedy krysy. Dlouho jsem měl různé Geniusky (již od kuliček, 3-tlačitkové na COM port), teď mám Logitech MX510 a asi mi ještě dlouho vydrží.
ll.stehlik (30)|2.10.2007 18:28
Teď asi rok používám myš Genius Ergo 525 do USB a je perfektní, hlavně ergonomie, ale musím upozornit, že se časem setře logo.:cry
ICEBOSS (3435)|3.10.2007 21:54
tak toho loga Genisux neni zadna skoda... :)

ale me se osoupava i muj Logitech MX700 :(
s.skull (198)|4.10.2007 09:27
mám A4 X-710F... Mělo to být levné dočasné řešení, ale z řešení prozatímního se stalo trvalé:-). Už téměř nehraju a kvůli hraní max cca 14dní v roce novou kupovat nebudu. Jinak mě celkem mile překvapila, za ty peníze...
ll.stehlik (30)|4.10.2007 15:53
[QUOTE=ICEBOSS;52513]tak toho loga Genisux neni zadna skoda... :)

ale me se osoupava i muj Logitech MX700 :([/QUOTE]

Ani ne, není to škoda, ale když je ošoupanýho půl loga tak je to naprd, ale my, co se nám potí hodně ruce máme prostě smůlu :-(
Intri (3490)|4.10.2007 18:55
Razer Diamondback Plasma - nemůžu si vynachválit.
Smeli (2302)|10.10.2007 14:24
[QUOTE=Intri;52658]Razer Diamondback Plasma - nemůžu si vynachválit.[/QUOTE]

Pokud jde o funkčnost taky ne, je to skvělá myška, ale rozčiluje mě, že oprácování není nijak kvalitní - po smazaném logu Diamondback se mi začala mazat povrchová úprava na tlačítkách a prolézá lesklá, černá... :thumbdown
Intri (3490)|10.10.2007 16:43
No, logo mám v pohodě ( ale nevím, jak dlouho tu myš mám, snad rok ), ale jediné opotřebení se projevuje mírným roztřepením gumových proužků po straně. Jinak je ( samozřejmě kromě špíny na ní :-) ) jako nová.
miskoboss (31)|10.10.2007 19:32
ja jsem tu mysku mel 2 roky a logo jsem nesetrel, taky dost zalezi, jak se k tomu chovate a jak mate jemnou kuzi
kdyz nekdo dela v praci 8 hodin rukama, tak je jasny, ze na te mysce to musi byt videt
ja k poradne praci nepricichl, ruce si vzdycky umyvam
ta guma se me po 2 rokach taky zacala olupovat

na tu mysku jsem si fakt nemohl stezovat
Janyk1 (997)|17.12.2007 18:38
MX Revolutionje dost dobra, ale musite si zvyknou , pak je i dost pohodlna
r34ktor (7477)|17.12.2007 18:57
Logitech MX 310. I po těch pár letech denního používání zatím drží. :cool:
odb (505)|28.12.2007 21:04
Microsoft IM Explorer 3.0 - myš s najlepšou ergonomiou, perfektne mi sadne do ruky (väčšej). Kupil som si nedavno este jednu k druhemu PC a sklamanie. Ergonomia rovnako perfektna ale spracovanie horsie a scrolovacie koliesko des a hrôza (už aj MS šetrí pri výrobe) :( Tu prvu mam uz niekolko rokov a urcite este niekolko vydrzi - tomu hovorim kvalitne urobená myš.

Niesom nejaky extra hrac (MOHAA po internetu to isti) ale chcel by som si vyskusat Razera alebo nieco lepsieho od Logitechu aky je to rozdiel oproti MS
d.a.a.n (14)|1.2.2008 18:11
U stolního PC mám bezdrátovou laserovou myš Logitech MX610 a spokojenost. U noťasu používám nějakou levnou notebookovou myš od Geniusu.
RADUZ (36)|16.4.2008 21:39
Logitech G5. Je super. Měl jsem v ruce i MX 518 ale divné kolečko (je moc vsazené do myši) a hladký povrch mě přivedl ke G5. U G5 je vyšší kolečko a při hraní COD2 je praktičtější a myš celkově lépe padne do ruky. Na myš jsem nalepil steelseries Glide G - "lepítka" přímo pro G5. Jak říkám G5 = nejlepší volba
ICE_D (2754)|16.4.2008 21:42
Genius Netsroll Eye Optical, mam ji od roku 2002, tehdy stala asi 500,- a dodnes vyborne funguje :D
Salamander (6177)|16.4.2008 21:45
Na PC mam Logitech MX1000, na notebooku pouzivam touchpad, ale chystam se poridit Razer Lachesis :inlove
pegy (757)|16.4.2008 22:24
No je to na neuverenie ale na PC Genius GM-04003A XSCROLL/USB za neuveritelnych 110 Sk :D a na Notebooku Microsoft Optical/USB za neuveritelnych 380 SK (kupa pred 1 a pol rokom ) :D:D