Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456
Zobrazené výsledky: 76 až 81 z 81

Téma: Herní PC sestava

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2015

nazdar...co sa tyka vypalovacky...nemyslim ze to je nejaky problem....proste tam hod nejaku ktoru maju na sklade hotovo. Nemyslim ze to je nejaka super podstatna cast toho PC
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

Občasný diskutér Avatar uživatele Martin93
    Registrace
    Jun 2014

Ok, díky chlapci!

Teď ještě jeden dotaz, s instalací Windows 10 a ovladači, které mi přijdou, budu mít asi problémy. Vážně, jsem jen občasný uživatel PC a hraji na tom jen jednou za čas hry, jinak jsem pořád v práci, nebo něco dělám, tudíž v PC se opravdu nevyznám. Co ale vím, je, že si nechci nechat předinstalovat OS s ovladači u CZC, kteří mi budou PC sestavovat, ale chci si to udělat kompletně sám. Windows 10 by neměl být takový problém nainstalovat, ale s těmi ovladači budu mít asi problém. Návody k tomu prý dříve posílali, ale teď už to nedělají a mám si k tomu, jak jinak, raději přizvat odborníka. To já nikoho takového kolem sebe nemám. Je to vážně tak těžké? Ovladače by se měly instalovat rovnou stylem, další, další, další, dokončit, ne? A Windowsy už snad nějak zvládnu proklikat taky.

Já vím, že jsem retard, ale zase je alespoň p*del, nebo ne?

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2015

Absolutne sa toho neboj...nakolko ku kazdemu komponentu dostanes disk s ovladacmi. to znamena ze nahodis W10 a hned na to das dalsie CD, install, dalsie CD install. robota na pol hodku. Plus je dobre ked to vsetko nainstalujes to este aktualizovat. Nic zlozite. BTW - ked sa v tom nevyznas preco nenechas CZC nech ti to spravia?

Občasný diskutér Avatar uživatele Martin93
    Registrace
    Jun 2014

Nevím, zase přijde určitě doba, kdy si to budu chtít sám přeinstalovat a nebudu si kvůli tomu přeci pokaždé platit 500,- za servis. A já jen doufám, že k tomu dostanu ovladače, ale tak měl bych, však? Pochybuji, že se dnes stahují ovladače na zákl. desku či grafickou kartu automaticky po instalaci Windows. Nevím, s ovladači by to snad neměl být problém, akorát ty W10 by pro můj chorý mozek mohly být oříšek. Díval jsem se na videa na youtube a všude je jen jak instalovat W10, ale ne ovladače. Uvidím, v nejhorším to po*eru a budu to reklamovat.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2007

tech ovladacu bych se moc nebal - vetsina veci pojede po ciste instalaci alespon do te miry ze novejsi ovladace budes moc stahnout z internetu - resil bych hlavne ovladace na grafiku a mozna nejaky balik k desce, ale opravdu se ve vetsine pripadu obejdes bez CD.

Edit: ono v zasade cim mas novejsi system, tim vic (aktualniho hardware) to bude podporovat bez manualniho dodani ovladacu, takze s win10 to bude min veci, nez kdybys tam zkousel dat XPecka

Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456

Podobná témata

1. Herní pc sestava do 30 000 Kč
    Od BiGFather v sekci Chci doporučit sestavu/notebook
    Reakcí: 67
    Poslední příspěvek: 22-08-2017, 08:35
  2. Herní sestava
    Od iraska v sekci PC - archiv
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 26-11-2009, 09:05
  3. PC sestava - herní