Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 10 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 141

Téma: Vodni chlazeni GTX 1070

Michal56

Dekuji za trpelivost. Objednavka odeslana. Snad do 14 dnu to prijde, jako dopravu jsem musel bohužel volit CP
    Odpovídat lze po přihlášení

Michal65

Zasilka vcera dorazila v poradku. Heatkiller 4 je skutecne nadhernej kus chlazeni. Nemam tu kartu radsi podlozit? Vaha ukazala 1150g. Radiator se ma necim proplachnout pred prvnim pouzitim? Dekuji

Moderátor Avatar uživatele Alphacool Support
    Registrace
    Mar 2008

Pokud máte možnost kartu podložit tak je to samozřejmě dobrý nápad. Nejlepší nápad je koupit backplate...

Radiátor je vhodné propláchnout horkou vodou, jinak není potřeba nic dalšího.

Michal65

Vse uspesne namontovano. Teploty po 45 min testu Valey na extreme v 1440p teplota se stále neumnela rozhodnout a ustálila se na 49-50C, vytizeni grafiky téměř celou dobu 99%. Vic jsem zatím nevidel. Uz ted premyslim, co zlepsit Je to jako tunning auta, jednou clovek zacne a uz to jede. To cerpadlo je ve verzi se dvouma sroubama na vrsku nádržky. Nalil jsem kapalinu po cca spodek te trubičky, co jde od te jedne zatky. Je to spravne? Nebo spis min-vic kapaliny? Backplate jsem na vase strance k tomu bloku nenasel, můžete mne nasmerovat? Na netu jsem videl video, kde chlapek hadice tvaroval horkovzdušnou pistoli. Něco do hadice nacpal (mozna papir, latka), narhal, ohnul do požadovaného tvaru a ihned schladil ve vode. Které pruhledne hadice se daji takto tvarovat? Docela rad bych to také potvaroval, at ma formu¨

Registrace
    Mar 2008

Moment, jaká trubička v expanzce ? Jaké dvě zátky ? Můžete vyfotit jak to vypadá ? protože ta pumpa s expanzkou má vypadat přesně takhle http://www.jscomputers.cz/produkt/Ma...MC-DCP450.html takže jestli máte něco jiného tak bych opravdu rád věděl co...možná výrobce udělal nějakou novou revizi a nám o tom nic neřekli jako obvykle

Backplate jsme přidali do nabídky zde http://www.jscomputers.cz/produkt/Wa...1070-1080.html

Akrylátové/PETG trubice máme v nabídce zde http://www.jscomputers.cz/Produkty/V...053002007.html ale není to moc jednoduchá záležitost...a samozřejmě k tomu jsou potřeba jiné fitinky, tyto http://www.jscomputers.cz/Produkty/V...053003017.html

Michal65

No ja dostal tohle http://imgur.com/a/lEfRp Snad je tam kapaliny dost. Ale tak chladi to dobře, tak snad jo

Registrace
    Mar 2008

Tak to vypadá na nějakou novou verzi

Každopádně klidně tam můžete dát kapaliny i víc... ale vliv na chlazení to žádný nemá. Spíš pak déle vydržíte bez dolévání kapaliny

Michal65

Kapalinu dolita. Puvodne jsem uvazoval, ze rovnou backplate, ale ještě pockam, pac zvazuji prestavbu PC. Po novem roce mají prijit procesory ZEN. At uz budou stat za to, nebo ne, tak jako tak zvazuji upgrade desky a procaku. Akorát se uvidi, zda to bude AMD nebo ZEN. Při te prilezitosti mne napadlo, udelat vodni okruh i na CPU. Jenze jak jsem psal na zacatku, ma skrin umoznuje pouze 120mm radiator. Takze mam opet par dotazu Je mi jasne, ze skrin musim vymenit, jenze tu nastava problém, nevim, jakou vůbec vybrat. Nejsem z tech, co musí mit ultratichou, hi end nasvicenou skrin. Spis funkcni, praktickou, prostornou. Muzete nejakou poradit? Snazil jsem se hledat, ale bud to malo pozici na radiator vepředu, coz nechci, nebo chyby poizce pro mechaniku, kterou ja porad pouzivam.Z toho plyne ještě druha otázka, radiator. Ma představa je skrin, která muze mit radiator nahore 240mm a vzadu na "odtah" 120mm. Ofuk kazdopadne Noctua. V pripade procesoru nejsem extra overlocker, který zene procak na mezni hodnoty, spokojim se spis s průměrnými hodnotami nad default. U GK jo, tam ji popohanim, co to jde, to mne i bavi Stacil by radiator 240mm + 120mm, co mam ted ke grafice na chlazeni CPU + GPU? Pumpa to zrejme zvladne bez problemu.

Registrace
    Mar 2008

Jaký máte rozpočet na case a jaký styl skříní se Vám líbí ?

Michal65

Jsem spis pro klasiku, napr. Fractal Design CORE 3500 - Window se mi docela libi. Tam mi ale ten prostor nahore prisel dost natesno. Do skrine cca 2 az 2.5k. Pripadne, když bude něco opravdu praktického, nerikam, ze striktne nedam o par stovek navíc. Nemusim zrovna zaoblene hrany, x kominaci materialu. Proste prakticka, ucelna, funkcni skrin Nechci priplacet třeba sa extra povrchy, které se většinou poskrabou a videt na nich kazdej dotek. Mozna jsem jen zaujatej vuci radiatoru vepředu, ale prislo mi, ze to většinou taha vzduch dovnitř a to mne prijde nelogicke. Ale pokud se pletu, necham si poradit.

Registrace
    Mar 2008

Přidejte 500 a kupte http://www.jscomputers.cz/produkt/PH...ck_Window.html

Nahoru se vejde 360/420 mm radiátor a přesto Vám zbyde místo pro optickou mechaniku...a kdyby to bylo málo tak můžete dát další 240 mm dopředu a dolů

Michal65

V tomhle pripade tech par stovek opravdu za to stoji. Na tuhle skrin jsem nikdy nenarazil, to bylo tim, ze jsem vždy hledal do 2.5k. Skouknul jsem obrazky, videa a to je skutecne skrin pro mne. Skrin, kde je spusta mista, porad v ni clovek muze něco menit Krasne by to vyresilo i prechodni obdobi, nez vymenim desku, CPU a prejdu i na vodni chlazeni CPU. Soucasny 120mm radiator GK asi nebude problém namontovat nahoru... Spis dilema, jak to zvolit pak. Rad bych vyuzil i soucasny radiator do budoucna. Moznost nahore 240+120+DVD mechanika je mozna? Uchladi mi to GPU+CPU? Zvazovall jsem 280+120, ale to bych zase nevyuzil Noctua vetraky, co mam a znamenalo by to koupit 140mm a otázka, zda by to tam veslo vcetne mechaniky. Predpokladam, ze vetsi prumer-nizsi otáčky-nižší hlucnost a co se radiatoru tyce, zrejme i lepsi chlad. vykon.

Registrace
    Mar 2008

Ano, 240 nahoru a 120 dozadu a optická mechanika se tam vše zároveň bez problémů vejde. Můžete mít nahoře i 280 mm a 120 mm vzadu. Ale pokud už máte 120 mm ventilátory tak je zbytečné je vyhazovat...

Michal65

Tak objednavka vytvorena, objednal jsem skrin. Ostatní budu resit az po novem roce. Volil jsem uhradu bankovnim prevodem. Mam i potvrzeni o zaplaceni, chcete jej zaslat? Do pristiho patku by to mohlo dorazit, doprava je DPD.

Registrace
    Mar 2008

Nemusíte posílat...děkujeme za objednávku

Strana 2 z 10 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. GeForce: Potřebuji poradit s GTX 1070.
    Od Limeth v sekci Grafické karty
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 30-09-2016, 22:28
  2. Vodní chlazení: Vodní chlazení i7 2600k a zotac gtx 680 amp
    Od MrMichy v sekci Chlazení
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 29-07-2013, 18:25
  3. Vodní chlazení pro GTX 570
    Od Raymond v sekci Alphacool - co Vás zajímá
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 05-03-2013, 18:33
  4. Q9650 + GTX 295 (single PCB) - první vodní chlazení