Strana 6 z 10 PrvníPrvní ... 45678 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 76 až 90 z 141

Téma: Vodni chlazeni GTX 1070

Moderátor Avatar uživatele Alphacool Support
    Registrace
    Mar 2008

Citace Původně odesláno od ;589858
    Napada mne uz pak pouze jedine, ze tece napatrne radiator nekde mezi zebrovanim a pres vetraky to neni videt. Unik je zrejme malej a tak se to stihne odparit.
    Toto je něco, co mě taky napadlo jako jediná reálná varianta.

Já bych na prvním místě naplnil expanzku, udělal si na expanzce třeba omyvatelným fixem značku s hladinou a pak bych to nechal třeba dva týdny fungovat...a za dva týdny bych porovnal hladinu kapaliny s původní značkou...podle toho se můžete odrazit k tomu, kolik toho vlastně ubývá a kde hledat...
    Odpovídat lze po přihlášení

Michal65

Provedeno, uvidime. Stejne to budu zrejme prekopavat,ty hadice se mi moc nelibi a chci jit do Ryzenu Budou nejake bloky pro AM4 od Watercool?

Registrace
    Mar 2008

Všechny momentálně dodávané Watercool bloky jsou AM4 kompatibilní. Pokud máte starší verzi tak jí lze upgradovat pomocí http://shop.watercool.de/epages/Wate...Products/18022

Neregistrovaný

Mam bohuzel PRO Intel, to na AM4 asi nenahodim, nebo se pletu?

Registrace
    Mar 2008

V tom případě potřebujete toto http://www.jscomputers.cz/produkt/Wa....html?arg1=001

Michal65

Dekuji, dobre vedet, ze ta moznost existuje. Kazdopadne, hadice prekopu asi rovnou, dlouho jsem v tom nevrtal Poradite mi nejake pruhledne hadice? Ohebne a hlavbne, co vydrzi byt skutecne hezky pruhledne vic jak 14 dni Heladal jsem jeste takovou tu vrtulku, nebo jak to odborne nazvat, abych videl, ze voda koluje.

Michal65

Jeste prece neco. Chci tam rovnou dat nejaky vypousteci ventil,kdyz uz se v tom hrabat, tak poradne.

Registrace
    Mar 2008

Nejlepší hadice jsou Primochill. Průtokoměry http://www.jscomputers.cz/Vyhledat?a...bflow%2bsensor a vypouštěcí kohoutek ideálně rozdvojka http://www.jscomputers.cz/Vyhledat?a...252b%2b2F%2b1M plus kousek hadice + kohoutek http://www.jscomputers.cz/Vyhledat?a...2bball%2bvalve

Nováček
    Registrace
    Jun 2017

Dobra, az dorazim domu, jeste skontroluji, co a jak. Takze zapojeni by bylo:vystup pumpa,prutokomer,rozdvojka, vstup bloku GPU, vystup bloku GPU, vstup bloku CPU, vystup bloku CPU, 360 radiator, 120 radiator a vstup pumpy. Fakticky takhle to mam ted bez toho prutokomeru. Nebylo by lepsi z GPU bloku jit na 360 radiator, pak do CPU bloku, nasledne 120 radiator a vstup pumpy? Nejvic totiz hreje ta GTX 1080 a "ohratou" vodu valim rovnou na CPU blok. Ma smysl to poradi menit?

Registrace
    Mar 2008

Nic jako "ohřátá" voda neexistuje. Teplota vody v CPU nebo VGA bloku se zvýší jen o několik desetin stupně Celsia. Tudíž další komponenta v okruhu je jen o několik desetin stupně Celsia vyšší než kdyby se před ní dal radiátor = nemá to smysl.

Nováček
    Registrace
    Jun 2017

Ok, dekuji. Objednavka odeslana

Nováček
    Registrace
    Jun 2017

Ten prutokomer neukazuje zadne otacky, pritom se toci. Ani v BIOSu, ani v AI Suite ani na ROG panelu. Staci ze skrin trochu nahnu a zastavi se, nevim, zda je to normalni... Kabel jsem promeril, je v poradku. Je fakt, ze jsem tam nedal ty plastove valecky. Popravde, nevim k cemu tam jsou.
    Naposledy upraveno uživatelem Michal65: 12-06-2017 v 22:12

Registrace
    Mar 2008

Ne ty válečky nepotřebujete. Co přesně máte za Asus desku ? Nemá nějaký 3-Pin konektor ?

Nováček
    Registrace
    Jun 2017

Z170 PRO GAMING. Nejsem sice doma, ale ta pokud vim, ma vsechny konektrory 4 PIN... To znamena, ze to na te desce nepujde?

Registrace
    Mar 2008

Dal jste to na chassis fan nebo na CPU fan ? Co se dívám, tak CPU fan by měl být jen PWM, ale ty chassis fany by měly být obojetné tzn kompatibilní jak s 4-Pin PWM tak i s 3-Pin Voltage...

Strana 6 z 10 PrvníPrvní ... 45678 ... PosledníPoslední