www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Giada F300: pasivně chlazené mini PC s Haswell

Giada F300: pasivně chlazené mini PC s Haswell
, , aktualita
Společnost Giada rozšiřuje svou nabídku dostupných Mini PC o nový barebone, který využívá procesor Intel Core i5 z generace Haswell, jenž se spokojí s pasivním, a tedy bezhlučným chlazením.
K oblíbeným
reklama
O novém barebone Giada F300 jsme se dozvěděli už v minulém roce, ale to ještě nebyla zveřejněna ani jeho fotografie, pouze renderovaný obrázek. Nyní to vypadá, že F300 již spatřil světlo světa a tak se můžeme podívat i na jeho celé specifikace.

Základem tohoto počítače s industriálním designem je procesor Core i5-4200U “Haswell” taktovaný na 1,8 až 2,7 GHz díky turbu a jeho grafika Intel HD Graphics 4400. Toto PC má také nabídnout dva DisplayPorty 1.2 s podporou audia, přičemž na fotografii je vidět druhá strana nesoucí dva porty USB 3.0, audio konektory včetně S/PDIF komba, IR senzor, sériový port a volná zaslepená místa pro dva další. Díky nabídce obrazových rozhraní můžeme k tomuto PC připojit prý až čtyři displeje s rozlišením až 3200 x 2000.

Vzadu pak bude vedle dvojice DisplayPortů také RJ-45 gigabitového Ethernetu a někde by měla být také čtečka SD karet. Co se týče rozhraní Wi-Fi či Bluetooth, to bude možné využít, ale základní konfigurace nenese potřebný modul. A že jde o barebone, tak tu také není žádná paměť a disk či SSD. Instalovat pak můžeme až 16 GB paměti DDR3L-1600 (SO-DIMM), jeden 2,5" disk či SSD s rozhraním SATA 6 Gbps a dále také tři karty mini PCI Express a také jedna SIM karta. Díky ní můžeme s pomocí vhodného modulu využít mobilní internetové připojení.

Celkové rozměry PC jsou 262 x 175 x 36 mm. Dostupnost a cena oznámena nebyla.

Zdroj: tomshardware
reklama
Nejnovější články
Intel má firmě VLSI zaplatit 2,2 miliardy dolarů za porušení patentů Intel má firmě VLSI zaplatit 2,2 miliardy dolarů za porušení patentů
A výsledná částka může být ještě mnohem vyšší, neboť VLSI žaluje firmu Intel ve více státech, přičemž ten se pochopitelně brání a chystá se odvolat. O co konkrétně v tomto případu ovšem jde a které patenty měly být porušeny?
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál? Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál?
Dobře víme, že rover NASA Perseverance se trefil na předem určené místo přistání v kráteru Jezeru, ovšem kde to přesně je? Na to se můžeme nyní podívat i díky tomu, že si rover i další části sestupového zařízení našla družice TGO. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představilo tři pracovní monitory řady P2 AOC představilo tři pracovní monitory řady P2
AOC uvádí na trh tři nové monitory řady P2. Bude obsahovat dva nové 31,5" modely U32P2 a Q32P2, kde ten první nabídne UHD 4K rozlišení, druhý zas 75Hz frekvenci. Rozlišením 4K bude disponovat i 28%" verze U28P2A.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Včera, aktualita, Jan Vítek