www.svethardware.cz
>
>
>
>

Gigabyte představuje herní klávesnici Force K7 Stealth

Gigabyte představuje herní klávesnici Force K7 Stealth
, , aktualita
Společnost Gigabyte si připravila novou herní periferii, a to klávesnici FORCE K7 Stealth Gaming Keyboard, jež má tvarem svého těla připomínat letoun s technologií Stealth. To obvykle znamená použití černých plastů a ostře řezaných hran...
K oblíbeným
reklama
Společnost Gigabyte si připravila novou herní periferii, a to klávesnici FORCE K7 Stealth Gaming Keyboard, jež má tvarem svého těla připomínat letoun s technologií Stealth. To obvykle znamená použití černých plastů a ostře řezaných hran a nejinak je tomu i v tomto případě.

Dále se dočkáme tříbarevného podsvícení pomocí modrých a zelených LED (modré, zelené a modrozelené), nízkoprofilových kláves, přičemž v oblasti kolem WASD má být zajištěn Anti-ghosting, aby se stištěné klávesy navzájem neovlivňovaly a pak tu máme také dvě kolečka na samotné vrchní hraně ovládající intenzitu podsvícení a hlasitost zvuku. To Gigabyte okopíroval od svého dalšího modelu herní klávesnice - Aivia Osmium (recenze).

Co se týče onoho Anti-ghostingu, pak klávesnice by správně měla zaznamenat až 7 najednou stisknutých kláves s využitím Q, W, A, S, D, levého Shift a mezerníku. Ty samotné mají pod sebou membránu a pro stisk je třeba je zatížit 55 gramy (+/- 10 %).

Rozměry klávesnice jsou 480 x 195 x 26,5 mm a hmotnost 1100 gramů. Jako rozhraní se zde uplatní USB s konektorem na 1,8m kabelu.

Zdroj: TZ Gigabyte
reklama
Nejnovější články
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář