Gigabyte ukázal tři další desky s Intel Z97

Gigabyte ukázal tři další desky s Intel Z97
, , aktualita
Od společnosti Gigabyte se na svět dostala zpráva o třech nových základních deskách, které využijí čipovou sadu Intel Z97. Ty na Facebooku označila jednoduše za "New Intel Chipset Motherboards" a skryla část jejich označení.
K oblíbeným
reklama
Gigabyte tedy z nějakého důvodu nechce odhalit přesné označení nových desek, které by určilo použitou čipovou sadu. Ovšem to je jasné i tak, protože není žádným tajemstvím, že zanedlouho přijdou na trh desky s Intel 9 Series. Ten kdo fotografie upravoval, navíc jaksi pozapomněl rozkostičkovat devítku v odrazu pod deskami, která je po jednoduché úpravě křivek obrázku jasně viditelná.

Máme tu tedy po modelu Gigabyte G1.Gaming Z97 nové desky Gigabyte Z97X-UD5H-BK, Z97X-SOC Force a Z97X-UD7 TH. Jde tedy o dvě desky s označením UD, což znamená Ultra Durable, přičemž první je navíc BK - Black Edition, druhá SOC - Super OverClock a třetí TH - Thunderbolt 2.

Je tedy celkem jasné, jaké mají být jejich hlavná výhody. Jde evidentně o desky, které se zařadí mezi ty dražší, na což ukazuje také nabídka slotů, mezi něž patří přinejmenším trojice PCI Express x16 a Z97X-SOC Force má dokonce čtyři takové.

Gigabyte Z97X-UD7 TH byla ukázána také z bližšího pohledu, díky čemuž můžeme jasně identifikovat její nabídku rozhraní Thunderbolt 2, SATA Express a také designu Ultra Durable.

Netrvalo také dlouho a společnost MSI následovala příkladu Gigabyte a na svém facebookovém profilu také zveřejnila fotografie svých nových základních desek.

Zdroj: Hexus.net
reklama
Nejnovější články
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním? Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním?
Microsoft se chystá v případě systému Windows 11 udělat tlustou čáru za teprve nedávnými procesorovými generacemi a stále platí, že zapovězeno bude vše před 2. generací Ryzenů a 8. generací Core. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku
Ačkoliv nám firma AMD dříve slibovala, že zvláště dodávky grafických karet se v druhé polovině roku zvýší, bylo zřejmé, že poptávka s celým jejím dluhem bude těžko uspokojena. A to Lisa Su také potvrdila. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX
Společnost Sapphire známe spíše jako dlouhodobého AIB partnera firmy AMD, který vyráběl grafické karty ještě v době, kdy byla ATi samostatnou firmou. Nyní tu ale máme novinku v podobě počítačové skříně. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Další výkonná x86 konzole: GDP WIN Max 2021 Další výkonná x86 konzole: GDP WIN Max 2021
V poslední době se roztrhl, či možná zatím jen značně natrhl pytel s herními počítači či konzolemi, které jsou založeny na x86 hardwaru a využívají moderní mobilní platformy firem Intel a AMD. Co nabídne GPD WIN Max 2021?
Dnes, aktualita, Jan Vítek