Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně
Komentáře od gos
No když uvážíme, že ztráta 1,678 miliardy dělá nákup ATI, jakož to divize, která teď velmi dobře AMD vydělává a chipsety AMD taky dobře vydělávají a nakonec i ty Phenomy ale hlavně Barcelony AMD taky něco málo vydělávají a mají marži o 3 % vyšší než měli, tak je na tom AMD sakra dobře. Mají zisky z věcí, z kterých před rokem měli 0. Takže já to vidím na to, že rok 2008 bude pro AMD velmi vydařený, ikdyž nebudou v ničem nejvýkonnější, pokryjou vcelku úspěšně velké spektrum trhu. Budou mít dobrý poměr cena­/výkon jak u grafik, tak i u CPU a na to dnes lidi slyší.
Odpovědět0  0
Ale jestli je to pravda, tak AMD bude mit nejmene stejne vykonne procaky jako Intel.
Odpovědět0  0
Nejvyšší čas na nákup akcií AMD. Teď budou hodně levné a až se začne blížit datum prodeje K10 tak začnou jít na vrch a chvíli po uvedení, až se K10 uchytí, jakože jo, tak ty Akcie prodat a bude vývar jako kráva. :­-D A ten se nachystá na nákup akcií Intel, které začnou klesat a až budou zase dolů a bude slíbený zase nějaký nový procesor tak je nakoupit a až ho vypustí a ujme se, jakože jo, Tak akcie zase s velkým vývarem prodat. A tak to půjde stále dokola a nikdo nepřipustí aby AMD nebo Intel zkrachoval, protože díky jejich soutěžení na tom hodně lidí vydělává nemalé peníze. 3koda, že nemám aspoň 10 mil. Kč ,a že zrovna nejsou dolu akcie Intelu, to by byla taková ­"větší jistota­".
Odpovědět0  0
Panasonic patří pod Matsushita.
Odpovědět0  0
Až na to, že Panasonic je dceřinou společností Matshushita Electric Industrial.
Odpovědět0  0
Takže si to na závěr shrneme. CPU od AMD je nedostatek, protože je po nich větší poptávka, protože po CPU od Intelu je menší poptávka, tak jich je dostatek už i proto, že jich Intel více vyrobí, tudíž je vyrábí na sklad. :­-D
Odpovědět0  0
Vem si je radši ty. Vidím, že to potřebuješ. Hliník odevzdává a přijímá teplo lépe než měď. Ale měď ho zase rychleji rozvede do celeho sveho objemu, takže teplo lépe vede.
Odpovědět0  0