Výrobce:

Hama

Články o výrobci Hama | Zobrazit jen články a recenze
Hama prezentovala dvě pestré herní myši

Hama prezentovala dvě pestré herní myši

Společnost Hama se pustila do výroby herních myší a nově si připravila rovnou dva modely uRage a uRage evo. Oba modely se připojují přes dvoumetrové kabely s rozhraním USB, mají šest tlačítek, z toho pět programovatelných, dotazovací frekvenci...
30.3.2011, aktualita, Jan Vítek
Vše, co jste chtěli vědět o SSD

Vše, co jste chtěli vědět o SSD

Aktualizováno: Od vydání článku uplynul více než rok, je tedy na čase se podívat, kam se SSD za tu dobu posunuly. Historie a vývoj technologie solid-state disků zůstává, přidáváme vývoj řadičů, několik dalších zajímavostí a aktuální nabídku u nás.
13.10.2010, článek, René Pfeifer56 komentářů
SSD vs. HDD: vítězové a poražení?

SSD vs. HDD: vítězové a poražení?

Dnes otevřeme zajímavé téma souboje klasických pevných disků a nových disků využívajících NAND flash paměti, tedy SSD. Zařízení z obou táborů se představí v podobě více druhů, a tak se můžeme těšit na menší průřez trhem.
1.10.2008, recenze, Jan Vítek33 komentářů
Přehled výrobců pevných disků

Přehled výrobců pevných disků

Abychom ulehčili orientaci mezi výrobci na našem trhu, připravili jsme přehled těch nejznámějších, s nimiž se lze v desktopové oblasti setkat. Budeme se věnovat výrobcům pevných disků a disků používajících flash paměti. Součástí bude i krátký popis produktů.
24.7.2008, článek, Michal Koláček13 komentářů

Test paměťové karty Hama Compact Flash 4 GB High Speed

Paměťové karty společnosti Hama nejsou v nabídce obchodníků často k vidění, o to více nás zajímalo, jak si v testu povedou. Jak je vidět na výsledcích testů, nevedla si 4 GB CF Hama vůbec špatně.
30.1.2007, recenze, Pavel Bureš