reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně
Výrobce:

iambic

Odkaz na stránky výrobce: http://www.iambic.com
Vše o výrobci | Jen články a recenze
Agendus pro Windows Mobile – První dojmy

Agendus pro Windows Mobile – První dojmy

O tom, že společnost iambic hodlá portovat svůj Agendus i pro PDA s Windows Mobile, jsme již psali. V těchto dne si můžete na webových stránkách společnosti zakoupit beta verzi za poloviční cenu s tím, že po vydání plnohodnotné verze vám bude poskytnut upgrade zdarma. My jsme si testovací verzi zakoupili a připravili pro vás krátký pohled na program pro správu času s velkými ambicemi na poli Windows Mobile zařízení.
28.12.2006, Pavel Bureš
Agendus bude konečně i pro Windows Mobile!

Agendus bude konečně i pro Windows Mobile!

Mnoha uživatelům, kteří přešli z Palm OS na Windows Mobile, chybí program Agendus. Pro WM sice existují propracovanější aplikace (např. Pocket Informant), ale ty jsou často náročné na paměť i výkon procesoru a bez čtení manuálu se obejdete jen zřídka. Kdežto Agendus umožňuje využívat velké množství funkcí a současně si zachovává uživatelskou přívětivost? Jak si povede verze pro Windows Mobile?
23.11.2006, Pavel Bureš
Agendus v11 pro Palm OS – dojmy z používání

Agendus v11 pro Palm OS – dojmy z používání

Nedávno jsme si představili program Agendus for Palm OS v.10. Nyní firma Iambic představila novou verzi jedné z nejprodávanějších aplikací pro Palmy, která
přináší tradičně spoustu novinek a vylepšení (téměř 50). Některé mě mile překvapily, jiné naopak zklamaly. Bohužel na starších PDA s nižším výkonem procesoru je program na hraně použitelnosti. Na svém Sony UX50 musím vždy při změně pohledu čekat několik sekund a Today obrazovka se pro mě stala nepoužitelnou (načítala se neskutečných 7 sekund!). Rovněž se obávám, aby se stoupajícím počtem funkcí neklesala použitelnost aplikace.
11.7.2006, Denis Tomáš
Placené náhrady vestavěných PIM (Agendus)

Placené náhrady vestavěných PIM (Agendus)

Ne každému vyhovují základní funkce vestavěných aplikací. Po čase se spousta lidí poohlédne po různých alternativních (bezplatných i placených) programech. Mezi TOP aplikace pro zařízení s operačním systém Palm OS můžeme zařadit dva velké rivaly – Agendus 10 od firmy Iambic a DateBk5 do firmy Pimlico software. Oba dva programy splní nejnáročnější požadavky všech „power userů“ kapesních počítačů.
1.6.2006, Denis Tomáš

Action Names - první program pro nové Clié NR70 !

Prvním "velkým" programem, který oficiálně podporuje nové rozlišení 320 x 480...
18.4.2002, Zdeněk Michálek