reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Insideři mohou hrát Battlefield 1 Beta

31.8.2016, Jan Vítek, aktualita
Insideři mohou hrát Battlefield 1 Beta
Na dnešní den nám společnosti Electronic Arts a DICE slíbili hratelnou betaverzi hry Battlefield 1, což splnili. Již včera si mohli zahrát tzv. insideři, přičemž široká veřejnost si bude moci zahrát od dnešního dne.
Battlefield 1 můžeme označit za reboot své série, který nás vrátí do první světové války. Vývojáři přitom slíbili, že už dnešní den si budeme moci zahrát veřejnou betaverzi, jejímž prostřednictvím si Electronic Arts a DICE z lidí udělají nakrátko betatestery a zároveň je tím namlsají na koupi plné verze chystané na říjen. Taková strategie se ostatně už osvědčila a vývojáři ji nyní používají namísto dříve tak moc rozšířených demoverzí.

Už dnes si mohou Battlefield 1 vyzkoušet všichni, jimž musí k tomu nejdříve do e-mailové schránky dojít příslušný klíč. Jde o ty uživatele, kteří se přihlásili do programu Battlefield Insider na příslušných stránkách a ti, kteří se přihlásili ještě před 21. srpnem, si mohli zahrát už včera. Jejich výhoda tak spočívá pouze v tom, že si zahrají o 24 hodin dříve než ostatní.

Jak už jsme jednou uvedli, tato betaverze Battlefield 1 nabídne režim Conquest pro až 64 hráčů, dále režim Rush v lokaci Sinajské pouště a hráč si bude moci vyzkoušet létání v letadle, řízení tanku a také hřbet koně. Jedná se také zároveň o zátěžový test připravených serverů, aby byly připraveny na nápor hráčů, kteří si zakoupí finální verzi. Ta je stále chystána na 21. října.

Zdroj: KitGuru
reklama