reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně
Rubrika:

IP kamery

Vše v rubrice | Jen články a recenze
Axis představuje síťovou kameru s podporou komprese H.264

Axis představuje síťovou kameru s podporou komprese H.264

Společnost Axis Communications, známý dodavatel produktů z oblasti síťového videa,...
12.5.2008, Marek Štelčík1
Axis spustil konfigurátor krytů svých kamer

Axis spustil konfigurátor krytů svých kamer

Společnost Axis spustila službu, která je určená pro systémové integrátory, konzultanty i...
19.3.2008, Jan Vítek
LevelOne WCS-2020: low-end od jedničky

LevelOne WCS-2020: low-end od jedničky

Nedávno uveřejněný velký test Wi-Fi IP kamer sice měl zástupce firmy Level One, ale pouze jednoho. Kamera WCS-2020 se tohoto testu neúčastnila, a tak její recenzi přinášíme nyní, kdy se ukáže jako jediná. Přesto ale budeme moci její výsledky porovnat s ostatními, takže pojďme na to.
13.9.2007, Jan Vítek7
Test 8 IP kamer s Wi-Fi: závěr

Test 8 IP kamer s Wi-Fi: závěr

Dnes se podíváme, jak se kamery projevily v praxi. Jde o 8 produktů od firem D-Link, Edimax, LevelOne, Linksys, Ovislink a VIVOTEK. Jak už to bývá, našly se horší kousky, ale i velmi dobré a dá se říci, že zde funguje rčení o více muziky za větší peníze.
15.8.2007, Jan Vítek29
Test 8 IP kamer s Wi-Fi: 2. část

Test 8 IP kamer s Wi-Fi: 2. část

Minule jsme si představili první čtyři Wi-Fi IP kamery a na dnešním článku je, aby se jejich prezentace dokončila. Zbývají kamery čtyřech výrobců – Edimax, Linksys, LevelOne a VIVOTEK, takže i dnes narazíme na známější a renomované výrobce i firmu, které vyrábí spíše levnější produkty pro nižší segment trhu. Proto bude i zajímavé sledovat, jak se projeví.
14.8.2007, Jan Vítek2
Test 8 IP kamer s Wi-Fi: 1. část

Test 8 IP kamer s Wi-Fi: 1. část

Dnešní článek načne téma IP kamer, které využívají rozhraní Wi-Fi, ale samozřejmě také Ethernet. Možná jste již zamýšleli, že si podobný produkt koupíte, ať už chcete vědět, jaké počasí panuje na vašem letním sídle, či chcete vědět, kdo to v neděli ráno dlouhými stisky zvoní u branky domu. Nyní se tedy podíváme na první čtyři kousky z celkových osmi.
13.8.2007, Jan Vítek13
Vivotek IP7135 - bezpečnostní očko

Vivotek IP7135 - bezpečnostní očko

Pro dnešní recenzi tu máme jednu specialitku v podobě IP síťové kamery podporující protokol RTSP a kodek 3GPP, MPEG-4 video kompresi a 30 snímků za sekundu při VGA rozlišení. Tím výčet jejích vlastností ale zdaleka nekončí. Sama o sobě tvoří základ, s kterým si můžete bez těžkostí sestavit vlastní kamerový bezpečnostní systém, ale o tom již v recenzi.
2.3.2006, Jan Vítek24
Linksys WVC54G: bezdrátová IP kamera na váš stůl

Linksys WVC54G: bezdrátová IP kamera na váš stůl

Linksys Wireless-G Internet Video Camera je neobvyklý produkt společnosti Linksys, jenž se snaží prosadit i na trhu jiných zařízení, než jsou pouze klasické aktivní síťové prvky jako WiFi adaptéry, managementovatelné switche, HWAP apod. S touto kamerou dokážete snadno sledovat požadovaný objekt bez nutnosti tahat k ní jiný než napájecí kabel. Veškerou komunikaci totiž můžete provádět přes integrované WiFi AP. Nyní si kvality této "hračky" ukážeme podrobněji.
23.6.2005, Martin Kuchař10