www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Klávesnice a myš Microsoft Sculpt nyní v jednom balíčku

Klávesnice a myš Microsoft Sculpt nyní v jednom balíčku
, , aktualita
Společnost Microsoft oznámila, že její klávesnice Sculpt Comfort Keyboard, kterou jsme již měli v recenzi, se nyní prodává v jednom balíčku s myší Sculpt Comfort Mouse. Tu jsme si mimochodem na našem serveru také ukázali podrobněji. Jde...
K oblíbeným
reklama
Společnost Microsoft oznámila, že její klávesnice Sculpt Comfort Keyboard, kterou jsme již měli v recenzi, se nyní prodává v jednom balíčku s myší Sculpt Comfort Mouse. Tu jsme si mimochodem na našem serveru také ukázali podrobněji.

Jde tedy o již delší dobu prodávané periferie, které jsou však nově k dispozici v jednom balíčku s označením Sculpt Comfort Desktop.

Obě periferie jsou určeny především pro operační systém Windows 8, pro nějž nabízí své speciální funkce. Klávesnice má zaujmout ale především svým prohnutým tvarem (Contour Curvbe) a rozděleným mezerníkem, jehož levá strana může posloužit jako Backspace. Microsoft totiž vykoumal, že většina uživatelů použivá pro stisk mezerníku pouze palec pravé ruky, takže levý může posloužit k něčemu jinému.

Sculpt Comfort Mouse je vybavena boční dotykovou plochou pro palec z volitelnými funkcemi a také má čtyřsměrné kolečko a optický senzor BlueTrack s rozlišením 4000 dpi. Doporučená cena celé sady je 1999 Kč s daní, ovšem to asi prodejcům nikdo neřekl, neboť ti jej momentálně nabízejí s cenou i pod 1400 Kč. Koupit celou sadu se tedy vyplatí, neboť klávesnice a myš stojí samotné přinejmenším 1020 a 690 Kč.

Zdroj: TZ Microsoft

Set Microsoft Sculpt Comfort Desktop Wireless
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

reklama
Nejnovější články
PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD
Sony minulý týden konečně zveřejnila dlouho očekávaný software, který uživatelům umožní využít běžně dostupná SSD pro rozšíření kapacity konzolí PlayStation 5. Prozatím jde o betaverzi, ale už tu máme slibné výsledky. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny
Nová megabaterie Victoria Big Battery v Austrálii koncem minulého týdne zachvátil požár. Jde o jedno z největších akumulátorových úložišť na světě, které zde pomáhá vykrývat špičky a řešit zásahy FCAS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck
AMD nebylo nikdy úspěšnějším výrobcem konzolového hardwaru, než je dnes. Za to aktuálně platí uživatelé PC, kteří nemají k dispozici tolik hardwaru od AMD, kolik by si mohli přát, ale s tím se nedá nic dělat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik? Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik?
Těžba Etherea dnes už pro mnohé není výdělečný podnik kvůli nepříznivému mixu nákladů na energie, výši odměn a hodnoty samotného Etherea. To má svůj vliv i na cenu pamětí GDDR5 či především GDDR6 na trhu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu
Společnost CATL dosáhla dalšího významného milníku. Sodíkové akumulátory se jí podařilo vyvinout do takové podoby, že by se už brzy měly dostat na trh. Zajímavé mají být např. vyšší odolností vůči chladu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře