reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně
Komentáře od Kobus
Beru to jako hrubě orientační článek publikovaný v nevhodnou dobu. Pro méně zběhlé uživatele vypovídací hodnotu má. Mě moc nepomohl, chci něco kolem 3 tis. Takže AMD 7790 ­/R7 260, nebo nVidia GTX650 Ti Boost??? ... je to jenom o ceně která aktuálně klesá.
Odpovědět0  1
Nejsou ty ­"disky­" krapet větší??? :­-)
Odpovědět0  0
Přesně tak, nechápu, že v dnešní době udělají novou mechaniku­(nová technologie­) se starým rozhraním. Vždyť SATA už tu s námi pár let je. Akorát výrobci DVD vypalovaček si toho asi nevšimli :­-)
Odpovědět0  0
Nechápu výrobce, v nových čipových sadách už odebírají P­-ATA kanály­(1 místo 2­) a SATA vypalovaček je jako šafránu :­-(
Odpovědět0  0
Mám dilema mezi těmito LCD a koupit si můžu jen jedno :­-­(
LG je sice TN, ale dle testu na PCT velmi dobré. Vyplatí se připlatit cca 1k,­- a mít MVA v podobě 940Fn??? Použití filmy, hry ....
Dík za reakce
Odpovědět0  0
Nechci ti kazit iluze, ale AC zase tak super kvalitní není ­- respektive záleží na produktu. Třeba nový AF8025 je dost nekvalitně zpracovaný. Na druhou stranu AC Freezer 64 Pro je dle mých zkušeností naprosto super.
Odpovědět0  0
Čtu články na SHW už delší dobu, ale takto jednoznačně vyprofilovaný postoj autora k jednotlivé značce jsem ještě neviděl. Připadá mi to dost neprofesionální. Myslím že se najde dost lidí kteří si vybírají podle poměru výkon­/cena. Mám GF6600GT, potřeboval jsem nahradit hlučný originální chladič, něčím tišším. Primecooler PC­-VGAHG1 byla moje volba­(a po půl roce se zdá že i dobrá:­-­), na 5V není slyšet a chladící výkon je ještě malinko lepší než box­(i na 5V­). Navíc za cca 250,­- to je oproti ZALMANovi VF700 AlCu cena cca třetinová. Jistě že ZALMAN je výkonnější, ale pro mé účely je Primecooler naprosto dostačující.
Odpovědět0  0