reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně
Výrobce:

Krusell International AB

Odkaz na stránky výrobce: http://www.krusell.se/
Vše o výrobci | Jen články a recenze
Deset nejprodávanějších mobilních telefonů v červnu podle společnosti Krusell

Deset nejprodávanějších mobilních telefonů v červnu podle společnosti Krusell

Společnost Krusell, jeden z nejvýznamnějších výrobců pouzder pro mobilní zařízení,...
8.7.2009, Pavel Bureš4
Deset nejprodávanějších mobilních zařízení v březnu 2009 podle Krusellu

Deset nejprodávanějších mobilních zařízení v březnu 2009 podle Krusellu

Společnost Krusell, významný výrobce příslušenství pro smartphony, kapesní počítače a...
1.4.2009, Pavel Bureš1
Desítce nejprodávanějších mobilních telefonů v lednu 2009 vévodí Samsung Omnia

Desítce nejprodávanějších mobilních telefonů v lednu 2009 vévodí Samsung Omnia

Společnost Krusell zveřejnila, tak jako začátkem každého měsíce, přehled 10...
4.2.2009, Pavel Bureš
Deset nejprodávanějších mobilů za červen 2008

Deset nejprodávanějších mobilů za červen 2008

Společnost Krusell, významný výrobce příslušenství zejména ochranných pouzder) pro mobilní...
30.6.2008, Pavel Bureš
Dvojice univerzálních pouzder Krusell

Dvojice univerzálních pouzder Krusell

Společnost Krusell je známá kvalitně zpracovanými a cenově přijatelnými pouzdry pro kapesní počítače a mobilní telefony. Švédský výrobce do našeho redakčního testu zapůjčil dvojici univerzálních pouzder. Dočkáme se u nich stejné kvality, na kterou jsme u Krusellu zvyklí?
5.2.2008, Pavel Bureš5
Pouzdro Krusell Cabriolet pro Palm Treo 650

Pouzdro Krusell Cabriolet pro Palm Treo 650

Treo 650 je velmi úspěšným a populárním komunikátorem patřící do výrobní řady, která přináší firmě Palm ty největší výnosy a nejlepší ekonomické výsledky (příjmy za Treo 74% oproti 26% za klasická PDA). Pokud si i vy koupíte tento dnes již skoro legendární stroj, měli byste si pořídit kromě kvalitní fólie na displej i odpovídající pouzdro. Dobré pouzdro chrání PDA nejen před poškrábáním, ale umožňuje nošení u pasu či připojení k řidítkům kola... a v neposlední řadě i chrání vaše mobilní zařízení při pádu. Dnes si detailně představíme druhé z trojice kožených pouzder Krusell pro Palm Treo 650 – Krusell Cabriolet.
22.12.2006, Ondřej Nývlt
Pouzdro Krusell Classic pro Palm Treo 650

Pouzdro Krusell Classic pro Palm Treo 650

Treo 650 je velmi úspěšným a populárním komunikátorem patřící do výrobní řady, která přináší firmě Palm ty největší výnosy a nejlepší ekonomické výsledky (příjmy za Treo 74% oproti 26% za klasická PDA). Pokud si i vy koupíte tento dnes již skoro legendární stroj, měli byste si pořídit kromě kvalitní fólie na displej i odpovídající pouzdro. Dobré pouzdro chrání PDA nejen před poškrábáním, ale umožňuje nošení u pasu či připojení k řidítkům kola... a v neposlední řadě i chrání vaše mobilní zařízení při pádu. Dnes si detailně představíme poslední z trojice kožených pouzder Krusell pro Palm Treo 650 – Krusell Classic.
13.12.2006, Ondřej Nývlt

Pouzdro Krusell Handit pro Palm Treo 650

Treo 650 je velmi úspěšným a populárním komunikátorem patřící do výrobní řady, která přináší firmě Palm ty největší výnosy a nejlepší ekonomické výsledky (příjmy za Treo 74% oproti 26% za klasická PDA). Pokud si i vy koupíte tento dnes již skoro legendární stroj, měli byste si pořídit kromě kvalitní fólie na displej i odpovídající pouzdro. Dobré pouzdro chrání PDA nejen před poškrábáním, ale umožňuje nošení u pasu či připojení k řidítkům kola... a v neposlední řadě i chrání vaše mobilní zařízení při pádu. Dnes si detailně představíme první z trojice kožených pouzder Krusell pro Palm Treo 650 – Krusell Handit.
4.12.2006, Ondřej Nývlt
Pouzdro Krusell Calendaric pro Palm Tungsten T3

Pouzdro Krusell Calendaric pro Palm Tungsten T3

Kapesní počítač Palm Tungsten T3 patřil před uvedením Palm Tungstenu T5 mezi vrchol nabídky spol. Palm a ještě nyní se jedná o model, který je mezi uživateli ceněn z důvodu velké paměti a HiRes displeje. Přestože se již delší dobu nevyrábí, jedná se o PDA, které je možné koupit v bazarech či aukční síni eBay za velmi zajímavou cenu. V dnešní recenzi si krátce představíme kožené pouzdro švédské společnosti Krusell.
10.10.2006, Pavel Bureš
Test pouzder pro Qtek 9000/HTC Universal

Test pouzder pro Qtek 9000/HTC Universal

Qtek 9000 je v současné době jedním z nejvybavenějších, ale také i nejdražších PDA na trhu, proto si ho každý majitel chrání jako oko v hlavě. K tomu slouží nejen kvalitní folie na displej, ale především i kvalitní pouzdro. V České republice máme na výběr z pěti druhů pouzder - jednoduché pouzdro, které je součástí balení Qtek 9000; kožené pouzdro Krussel; luxusní pouzdro Piel Frama Cowskin, jež je k dostání ve čtyřech různých barvách; klasické kožené pouzdro od SmartAx a nově i kovové pouzdro taktéž od SmartAx.
14.9.2006, Ondřej Nývlt
Kožená elegance od firmy Krussel

Kožená elegance od firmy Krussel

Firma Krusell nabízí ve svém sortimentu celou řadu nejrůznějších pouzder, a to i pro Palm OS a Pocket PC přístroje. Nám se do rukou dostala dvě pouzdra - první univerzální pro HP iPAQy řady H1900 (nezapomeňme, že H1915 je rozměrově naprosto stejný jako H1935 a H1945) a druhé určené pro HP iPAQy H2215.
10.9.2003, Petr Hájek