www.svethardware.cz
>
>
>

Kryptoměna Dogecoin roste, už má 4. největší tržní kapitalizaci

Kryptoměna Dogecoin roste, už má 4. největší tržní kapitalizaci
, , aktualita
Původně recesistická kryptoměna Dogecoin zažívá obrovský boom popularity. Její hodnota raketově roste a z tisícin dolaru v minulém roce se dostala na setiny v tom letošním. A moc se jí nechce zastavovat.
K oblíbeným
reklama
Svět kryptoměn je zase v kurzu. Tentokrát to ale není Bitcoin, který by byl v popředí zájmu. Velkým hitem poslední doby jsou především dvě kryptoměny, Ethereum a Dogecoin. Ethereum velmi rychle roste na hodnotě, mnohem rychleji než Bitcoin. Bitcoin má sice v objemu trhu stále velký náskok, ale to neznamená, že by za nějakou dobu nemohl být překonán. Hodně ale vystrkuje růžky původně recesistická kryptoměna Dogecoin, která poslední dobou získává poněkud na vážnosti.
 
Dogecoin logo
 
Jen tak pro zajímavost, Dogecoin za posledních 5 dní vzrostl o 64 %, za poslední měsíc o více než 960 %, jen od počátku letošního roku to je už téměř 11000 % (tedy 110krát) a za 365 dní to pak máme přes 25000 % (tedy 250 krát). Před rokem byla totiž jeho hodnota jen 0,0027 USD. Nyní je už 0,626 USD a rychle se mění. A tak se stalo nečekané, že Dogecoin má už čtvrtou největší tržní kapitalizaci v kryptoměnách. Prvním je Bitcoin s 1080 mld. USD, druhé je Ethereum se 408 mld. USD, třetím pak Binance Coin, který má 82 mld. USD a na čtvrtém místě je pak Dogecoin s téměř 82 mld. USD. A to ještě před pár dny byl za XRP, který nemá ani 56 mld. USD.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Microsoft překonává hodnotu 2 bilionů USD Microsoft překonává hodnotu 2 bilionů USD
Společnosti Microsoft se pod vedením Satya Nadelly hodně daří. Větší důraz na cloud a předplatná firmě pomáhá a všímají si toho i akcionáři. Hodnota firmy tak překonala 2 biliony USD a následuje tak Apple.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Operation Flashpoint (ARMA: Cold War Assault) do zítřka zdarma Operation Flashpoint (ARMA: Cold War Assault) do zítřka zdarma
Legendární česká hra Operation Flashpoint (nyní pod názvem Arma: Cold War Assault) je do zítřka k dispozici zdarma. Pokud jste ji nikdy nehráli, nebo naopak chcete osvěžit staré vzpomínky, můžete si ji "zakoupit".
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Gigabyte nechal zaregistrovat 8GB karty Radeon RX 6600 XT Gigabyte nechal zaregistrovat 8GB karty Radeon RX 6600 XT
Máme tu opět nová data ze záznamů Eurasian Economic Commission (EEC), kde se objevila řada karet Gigabyte Radeon RX 6600 XT. Všechny zaregistrované modely přitom mají ve výbavě 8 GB paměti. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD oficiálně představilo FidelityFX Super Resolution, jaká rozlišení používá? AMD oficiálně představilo FidelityFX Super Resolution, jaká rozlišení používá?
Už včera jsme uvedli odkaz na nové ovladače Radeon Adrenalin, které nabízí technologii FidelityFX Super Resolution. Nyní tu máme podrobnosti z prezentace samotného AMD, kde se dozvíme více o výkonu či použitých rozlišeních.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Hyundai nyní vlastní 80% podíl výrobce pokročilých robotů Boston Dynamics Hyundai nyní vlastní 80% podíl výrobce pokročilých robotů Boston Dynamics
Už nějakou dobu se projednán prodej většinového podílu Boston Dynamics korejské automobilce Hyundai. Nyní byla celá akvizice plně dokončena a Hyundai vlastní 80% podíl ve společnosti Boston Dynamics.
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková