www.svethardware.cz
>
>
>

Lenovo má nové logo i strategii

Lenovo má nové logo i strategii
, , aktualita
Společnost Lenovo dnes oznámila, že má jednak nové logo a pak i novou strategii. Ta se týká především komunikace společnosti se svými zákazníky, k čemuž chce prý využít mnoho různých komunikačních kanálů.
K oblíbeným
reklama
Své nové logo i firemní strategii shodou okolností nedávno představila také společnost Logitech, která bude nyní využívat i značku Logi. Co se týče nového loga Lenova, to se od starého liší použitím normálního fontu namísto kurzívy, dále má velké písmeno L a jediným ozvláštněním pak je natočené písmeno e.

A co k tomu říká samotná firma Lenovo, která nové logo představila na konferenci Lenovo Tech World? Prý bylo navrženo "s důrazem na vysokou adaptabilitu napříč všemi segmenty společnosti", kam patří osobní počítače, telefony či firemní hardware. Má být digitálním oknem do světa a spojeno je s pohybem a energií pod heslem „Never Stand Still“.

Firma také uvádí, že zmíněná konference završila deset let jejího vývoje, během nichž se změnila z počítačové firmy na globální společnost, která se zaměřuje obecně na uživatelskou elektroniku. Její nové logo tak má být i více zaměřeno na spotřebitele. Deset let vývoje je zmíněno proto, že právě před deseti lety Lenovo akvizovalo počítačovou divizi společnosti IBM, pak získala i firmu Motorola Mobility a v předchozím roce také divizi serverů x86 rovněž firmy IBM.

Na našem trhu si Lenovo také nárokuje pozici jedničky, však na konci minulého roku byla tato firma největším dodavatelem desktopových osobních počítačů, oblíbenou je také na trhu s notebooky a tablety a v minulém roce se také oficiálně na náš trh dostaly chytré telefony Lenovo.

Zdroj: TZ Lenovo
reklama
Nejnovější články
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním? Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním?
Microsoft se chystá v případě systému Windows 11 udělat tlustou čáru za teprve nedávnými procesorovými generacemi a stále platí, že zapovězeno bude vše před 2. generací Ryzenů a 8. generací Core. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku
Ačkoliv nám firma AMD dříve slibovala, že zvláště dodávky grafických karet se v druhé polovině roku zvýší, bylo zřejmé, že poptávka s celým jejím dluhem bude těžko uspokojena. A to Lisa Su také potvrdila. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX
Společnost Sapphire známe spíše jako dlouhodobého AIB partnera firmy AMD, který vyráběl grafické karty ještě v době, kdy byla ATi samostatnou firmou. Nyní tu ale máme novinku v podobě počítačové skříně. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Další výkonná x86 konzole: GDP WIN Max 2021 Další výkonná x86 konzole: GDP WIN Max 2021
V poslední době se roztrhl, či možná zatím jen značně natrhl pytel s herními počítači či konzolemi, které jsou založeny na x86 hardwaru a využívají moderní mobilní platformy firem Intel a AMD. Co nabídne GPD WIN Max 2021?
Dnes, aktualita, Jan Vítek