reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně
Výrobce:

LevelOne

Vše o výrobci | Jen články a recenze
LevelOne WCS-2020: low-end od jedničky

LevelOne WCS-2020: low-end od jedničky

Nedávno uveřejněný velký test Wi-Fi IP kamer sice měl zástupce firmy Level One, ale pouze jednoho. Kamera WCS-2020 se tohoto testu neúčastnila, a tak její recenzi přinášíme nyní, kdy se ukáže jako jediná. Přesto ale budeme moci její výsledky porovnat s ostatními, takže pojďme na to.
13.9.2007, Jan Vítek7
Test NAS boxů: 2. část

Test NAS boxů: 2. část

Včera jsme začali test NAS zařízení pro jeden 3,5" pevný disk a ukázali jsme si první 4 zařízení značek Ovislink, Fantec, i-Tec a LevelOne. Nyní zbývá test dokončit představením dalších čtyřech od firem RaidSonic a Thermaltake a také si uvést výsledky měření.
5.9.2007, Jan Vítek78
Test NAS boxů: 1. část

Test NAS boxů: 1. část

Dnes se zaměříme na síťová úložiště s označením NAS – Network Attached Storage. Jde o zařízení, která připojíte k síti a pak využíváte výhod, že máte svá data stále k dispozici, aniž byste museli nechat počítač zapnutý. Navíc některé boxy nabízí další funkce.
4.9.2007, Jan Vítek55
Test 8 IP kamer s Wi-Fi: závěr

Test 8 IP kamer s Wi-Fi: závěr

Dnes se podíváme, jak se kamery projevily v praxi. Jde o 8 produktů od firem D-Link, Edimax, LevelOne, Linksys, Ovislink a VIVOTEK. Jak už to bývá, našly se horší kousky, ale i velmi dobré a dá se říci, že zde funguje rčení o více muziky za větší peníze.
15.8.2007, Jan Vítek29
Test 8 IP kamer s Wi-Fi: 2. část

Test 8 IP kamer s Wi-Fi: 2. část

Minule jsme si představili první čtyři Wi-Fi IP kamery a na dnešním článku je, aby se jejich prezentace dokončila. Zbývají kamery čtyřech výrobců – Edimax, Linksys, LevelOne a VIVOTEK, takže i dnes narazíme na známější a renomované výrobce i firmu, které vyrábí spíše levnější produkty pro nižší segment trhu. Proto bude i zajímavé sledovat, jak se projeví.
14.8.2007, Jan Vítek2