www.svethardware.cz
>
>
>
>

Logitech uvedl 4K Pro Magnetic Webcam pro Apple Pro Display XDR

Logitech uvedl 4K Pro Magnetic Webcam pro Apple Pro Display XDR
, , aktualita
Nový monitor Apple Pro Display XDR není vybaven webkamerou, ale společnost Logitech přichází s modelem, který je určen pro tento monitor. Jmenuje se 4K Pro Magnetic Webcam a nabídne vysoké Cinema 4K rozlišení.
K oblíbeným
reklama
Společnost Apple nechává i prostor dalším výrobcům pro výrobu příslušenství k jejím produktům. Např. Logitech produkuje i klávesnice k iPadům a nyní tu máme i webkameru k novému monitoru Apple Pro Display XDR, který není vybaven vlastní webkamerou. Jde o Logitech 4K Pro Magnetic Webcam, která se k monitoru přichytává magneticky a udrží se i při používání monitoru v portrétní poloze a neodpojí se ani při polohování kamery. 
 
Logitech 4K Pro Magnetic Webcam
 
Zajímavostí je podpora dokonce Cinema 4K rozlišení 4096×2160 pixelů při 30 fps, ve Full HD (1920×1080 pixelů) pak zvládá i 60 fps a v HD rozlišení 1280×720 pixelů je to dokonce až 90 fps. Kamerka nabízí úhel záběru 90° diagonálně, 82,1° horizontálně a 52,2° vertikálně. Ve Full HD rozlišení pak nabídne 5× digitální zoom. Její rozměry činí 10,1×3,5×2,7 cm a váží 90,2 gramu. V balení dostanete i 0,3m a 2,0m USB-C na USB-C kabel. Za kamerku chce Logitech $199, což je stejná cena jako za sesterský model Brio, který nemá magnet, ale naopak podporuje Windows Hello.
 
Logitech 4K Pro Magnetic Webcam
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Aaeon PICO-WHU4: "konkurent" Raspberry Pi s Core i5 Aaeon PICO-WHU4: "konkurent" Raspberry Pi s Core i5
Malinké počítače jako Raspberry Pi dostaly velmi zajímavou konkurenci, Aaeon PICO-WHU4. Při malých rozměrech překvapí velmi výkonným hardwarem. Je tu totiž 4jádrový procesor Intel Core i5 a podporuje až 16 GB paměti RAM.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
QNAP uvádí QTS 4.4.2: vyšší zabezpečení a TL USB/SATA JBOD QNAP uvádí QTS 4.4.2: vyšší zabezpečení a TL USB/SATA JBOD
QNAP uvádí novou verzi svého operačního systému QTS 4.4.2 pro své NASy. Ten vylepšuje zabezpečení NASu a přináší také podporu TL SATA JBOD a TL USB JBOD pro připojení dalších disků k zařízení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Vychází Firefox 74.0.1, opravuje dvě zero-day chyby Vychází Firefox 74.0.1, opravuje dvě zero-day chyby
Mozilla přichází s novou verzí internetového prohlížeče Firefox 74.0.1. Ta opravuje dvě vážné zero-day chyby typu use-after-free, které dovolovaly spuštění škodlivého kódu a už byly využívány i k praktickým útokům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NASA pro start Dragonu s posádkou využije své ikonické "červí" logo NASA pro start Dragonu s posádkou využije své ikonické "červí" logo
Nyní se už opravdu můžeme těšit na to, že společnost SpaceX vstoupí do historie jako první soukromý subjekt, jemuž se povedlo umístit člověka na oběžnou dráhu. Participovat v tom bude pochopitelně i NASA, která si zvolila své staré logo. 
3.4.2020, aktualita, Jan Vítek
Ghost Recon: Breakpoint a nárůst výkonu díky Vulkanu Ghost Recon: Breakpoint a nárůst výkonu díky Vulkanu
Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint byl vypuštěn na trh už loni v říjnu, ale nedávno tato hra dostala podporu API Vulkan v rámci aktualizace na verzi 2.0. Server Kitguru se tak podíval na to, co to přinese s ohledem na výkon 
3.4.2020, aktualita, Jan Vítek4 komentáře