Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně
Komentáře od lumpma
Pánové myslím že oba máte svou pravdu jen se dost míjite v použití. Základní otázkou je jestli se obejdu bez servru na dobu delší než např. 1 týden pokud vaše odpověď zní ne není co řešit a musíte si připlatit za server. Pokud ale zní ano tak na serveru nestojí ani váš život ani život firmy a tedy bych uvažoval o skládačce.
Co se týká poznámky o nedělání ničeho velkýho. Představ si že firma bude zaměstnávat 40 lidí v oddělení IT v síti je dejme tomu 20 serverů. a Ty jako vedoucí oddělení IT máš přijít za ředitelem a říct mu že si má připlatit za NBD čímž se firmě zvíší náklady např o 20 % . Věř že pokud ředitel bude ekonom tak ti řekne ano ale chci tu mít min 2 jména lidí které propustíme. Chci říct vždy je něco za něco a je to od kontrétního případu rozhodnout se jestli na tom záleží a nebo se půjde do rizika.
Odpovědět0  0
No možná se pletu ale D­-link to nedělá v Číně. Nemluvím o určitých komponentech to možná ano ale mluvím o vývoji a sladění.
Odpovědět0  1
Vypada to dobre a i test je dobre zpracovany jen mi tam chybi odkud je. Neco mi rika ze made in China.
Odpovědět0  0
Nemyslim si ze je vhodne ke kazdemu testu dat jiny notebooky. Pokud se rozhodnete pouzivat 10 NB tak by v te tabulce meli byt vsechny. Jinak se to stava dost neprehlednym. Umysl byl dobry ale bohuzel vysledek tim dost utrpel. Porovnavat se musi celek a ne jen urcita cas. Je to jako kdyz budete porovnavat vozidla a testovat pouze motor a nebo pouze prevodovku ale nebude vas zajimat jaky vykon vozidlo prenese na vozovku ci jakou rychlost vozidlo vyvine.
Odpovědět0  0