Microsoft chce oživit Age of Mythology

Microsoft chce oživit Age of Mythology
, , aktualita
Microsoft si pro nás chystá oživení Age of Mythology, dosud ojedinělého titulu, který svým způsobem patří do série Age of Empires. A jak je z názvu celkem zřejmé, jde o strategii, která těží z mytologie. 
K oblíbeným
reklama
Microsoft v poslední době nabírá otáčky, co se týče her. Na PC se tak dostanou tituly série Halo, nové Gears of War a také Forza a dále budou oživeny i staré série jako Age of Empires a Microsoft Flight Simulator. A právě do Age of Empires můžeme zařadit také Age of Mythology, kterýžto titul se nezaměřil na opravdovou historii a její vojenství, ale na severskou, řeckou a egyptskou mytologii. 
 
 
Původní Age of Mythology přišla na trh v roce 2002 jako real time strategie (RTS), která zaznamenala vcelku úspěch s milionem prodaných kopií během prvních pěti měsíců. Zaujala také svou grafikou, animacemi a soundtrackem, stejně jako kvalitní kampaní pro jednoho hráče. 
 
Nyní se dozvídáme od kreativního ředitele Adama Isgreena, který pracuje na sérii Age of Empires, že až vyjdou na trh všechny Age of Empires Definitive Edition, jeho tým se zaměří také na Age of Mythology. Lze tak očekávat, že i tato hra bude oprášena, spíše než aby byl vytvořen zbrusu nový titul. 
 
Ještě předtím by ale měl dorazit patch pro Age of Mythology [Extended Edition], který bude řešit řadu chyb a exploitů, kterých by se i sami hráči rádi zbavili. Až pak někdy bude této hře věnována větší pozornost, ale z vyjádření Isgreena je zřejmé, že ještě vůbec není rozhodnuto, co bude s touto hrou provedeno. 
 
Age of Empires: Definitive Edition už je přitom dávno venku a nyní si Microsoft chystá tu samou verzi Age of Empires 2. Obě budou k dispozici na Xbox Game Pass pro PC a rovněž na Steamu. Následovat bude oprášení Age of Empires 3 a Relic Entertainment už pracují i na Age of Empires 4, což už je zbrusu nový titul. Ten byl ohlášen už v roce 2017 a letos bychom se měli dozvědět, kdy konečně přijde na trh.
  
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AMD: NVIDIA nám spadla do cenové pasti AMD: NVIDIA nám spadla do cenové pasti
Dle vyjádření jednoho z vedoucích pracovníků firmy AMD byly ceny nových Radeonů s jejich pozdějším snížením ještě před vypuštěním na trh předem pečlivě připravená akce. Alespoň to se dozvídáme z úst Scotta Herkelmana. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Google: Stadia není Netflix pro hry, nabídne i exkluzivity Google: Stadia není Netflix pro hry, nabídne i exkluzivity
Zástupce firmy Google, který má přímo na starosti platformu Stadia, byl ochoten odpovídat na všetečné otázky lidí na fórech Reddit. My jsme se tak dozvěděli i to, že bychom dle jeho představ neměli o službě mluvit jako o Netflixu pro hry.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Equifax zaplatí až 700 milionů dolarů za únik dat z roku 2017 Equifax zaplatí až 700 milionů dolarů za únik dat z roku 2017
V září roku 2017 se začala odkrývat kauza, která se týkala amerických úvěrových registrů obsahujících informace o téměř polovině obyvatelů USA a její už tak od počátku obludné rozměry časem ještě narostly. Jaké je vyústění?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
První benchmarky dávají RTX 2080 SUPER téměř na úroveň TITANu V První benchmarky dávají RTX 2080 SUPER téměř na úroveň TITANu V
Na trh musí teprve ještě dorazit slíbená karta GeForce RTX 2080 SUPER, která už je ale na cestě, protože byla vyzkoušena v prvních testech. A není překvapivé, že to je zrovna benchmark z Final Fantasy XV.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Ceny DRAM šly zakrátko nahoru o pětinu, začínají růst i u nás Ceny DRAM šly zakrátko nahoru o pětinu, začínají růst i u nás
Vypadá to, že časy poklesu cen na trhu s paměťmi DRAM jsou pryč a my se dozvídáme, že příčinou je nová exportní politika Japonska vůči Jižní Koreji. Ceny přitom zakrátko vyletěly velice prudce nahoru. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek