Microsoft chce oživit Age of Mythology

Microsoft chce oživit Age of Mythology
, , aktualita
Microsoft si pro nás chystá oživení Age of Mythology, dosud ojedinělého titulu, který svým způsobem patří do série Age of Empires. A jak je z názvu celkem zřejmé, jde o strategii, která těží z mytologie. 
K oblíbeným
reklama
Microsoft v poslední době nabírá otáčky, co se týče her. Na PC se tak dostanou tituly série Halo, nové Gears of War a také Forza a dále budou oživeny i staré série jako Age of Empires a Microsoft Flight Simulator. A právě do Age of Empires můžeme zařadit také Age of Mythology, kterýžto titul se nezaměřil na opravdovou historii a její vojenství, ale na severskou, řeckou a egyptskou mytologii. 
 
 
Původní Age of Mythology přišla na trh v roce 2002 jako real time strategie (RTS), která zaznamenala vcelku úspěch s milionem prodaných kopií během prvních pěti měsíců. Zaujala také svou grafikou, animacemi a soundtrackem, stejně jako kvalitní kampaní pro jednoho hráče. 
 
Nyní se dozvídáme od kreativního ředitele Adama Isgreena, který pracuje na sérii Age of Empires, že až vyjdou na trh všechny Age of Empires Definitive Edition, jeho tým se zaměří také na Age of Mythology. Lze tak očekávat, že i tato hra bude oprášena, spíše než aby byl vytvořen zbrusu nový titul. 
 
Ještě předtím by ale měl dorazit patch pro Age of Mythology [Extended Edition], který bude řešit řadu chyb a exploitů, kterých by se i sami hráči rádi zbavili. Až pak někdy bude této hře věnována větší pozornost, ale z vyjádření Isgreena je zřejmé, že ještě vůbec není rozhodnuto, co bude s touto hrou provedeno. 
 
Age of Empires: Definitive Edition už je přitom dávno venku a nyní si Microsoft chystá tu samou verzi Age of Empires 2. Obě budou k dispozici na Xbox Game Pass pro PC a rovněž na Steamu. Následovat bude oprášení Age of Empires 3 a Relic Entertainment už pracují i na Age of Empires 4, což už je zbrusu nový titul. Ten byl ohlášen už v roce 2017 a letos bychom se měli dozvědět, kdy konečně přijde na trh.
  
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Anthem se dostal do levné nabídky předplacené služby Origin Access Basic Anthem se dostal do levné nabídky předplacené služby Origin Access Basic
Titulu Anthem, který měl zachránit zbytek reputace studia Bioware, kdekdo ještě před vypuštěním na trh věštil neslavný konec. A ten nyní svým způsobem také přišel a zaslouženě dle toho, jaký zájem a ohlas hra vyvolala.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Aktualizované Windows 10 mají problémy se zvukem, jak je vyřešit? Aktualizované Windows 10 mají problémy se zvukem, jak je vyřešit?
O uběhlém víkendu se řešily problémy Windows 10 s nejnovějšími záplatami, které mnohým uživatelům rozvrtaly zvuk v systému. A jako obvykle se tyto potíže lišily případ od případu, ovšem týkají se konkrétní aktualizace: KB4515384.
Dnes, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
Výkon karet v Borderlands 3 prozkoumán, jaké jsou nároky? Výkon karet v Borderlands 3 prozkoumán, jaké jsou nároky?
Nový titul Borderlands 3 bude asi ještě nějakou dobu probírán kvůli přístupu vydavatele k recenzentům i kvůli chybám, s nimiž se hráči od minulého pátku potýkají. My se nyní můžeme podívat alespoň na to, jak si vedou grafické karty.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Stíny nad Borderlands 3: problémy napříč platformami a kontroverzní přístup 2K Games Stíny nad Borderlands 3: problémy napříč platformami a kontroverzní přístup 2K Games
Titul Borderlands 3 si už můžeme od konce minulého týdne vesele hrát, ovšem kromě toho, jak dobrá je samotná hra se probírají i její problémy s výkonem napříč platformami a bohužel i velice kontroverzní přístup 2K Games k recenzentům.
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Přichází PC VR headset HTC Vive Cosmos, co nabídne a kdy bude? Přichází PC VR headset HTC Vive Cosmos, co nabídne a kdy bude?
PC systémy virtuální reality tvoří stále spíše jen okrajový trh a zatím nic nenapovídá tomu, že by se to mohlo brzy zlepšit. Tuto oblast je však zajímavé přinejmenším sledovat, respektive její vývoj a ten zajistí i nový HTC Vive Cosmos.
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře