Microsoft chce oživit Age of Mythology

Microsoft chce oživit Age of Mythology
, , aktualita
Microsoft si pro nás chystá oživení Age of Mythology, dosud ojedinělého titulu, který svým způsobem patří do série Age of Empires. A jak je z názvu celkem zřejmé, jde o strategii, která těží z mytologie. 
K oblíbeným
reklama
Microsoft v poslední době nabírá otáčky, co se týče her. Na PC se tak dostanou tituly série Halo, nové Gears of War a také Forza a dále budou oživeny i staré série jako Age of Empires a Microsoft Flight Simulator. A právě do Age of Empires můžeme zařadit také Age of Mythology, kterýžto titul se nezaměřil na opravdovou historii a její vojenství, ale na severskou, řeckou a egyptskou mytologii. 
 
 
Původní Age of Mythology přišla na trh v roce 2002 jako real time strategie (RTS), která zaznamenala vcelku úspěch s milionem prodaných kopií během prvních pěti měsíců. Zaujala také svou grafikou, animacemi a soundtrackem, stejně jako kvalitní kampaní pro jednoho hráče. 
 
Nyní se dozvídáme od kreativního ředitele Adama Isgreena, který pracuje na sérii Age of Empires, že až vyjdou na trh všechny Age of Empires Definitive Edition, jeho tým se zaměří také na Age of Mythology. Lze tak očekávat, že i tato hra bude oprášena, spíše než aby byl vytvořen zbrusu nový titul. 
 
Ještě předtím by ale měl dorazit patch pro Age of Mythology [Extended Edition], který bude řešit řadu chyb a exploitů, kterých by se i sami hráči rádi zbavili. Až pak někdy bude této hře věnována větší pozornost, ale z vyjádření Isgreena je zřejmé, že ještě vůbec není rozhodnuto, co bude s touto hrou provedeno. 
 
Age of Empires: Definitive Edition už je přitom dávno venku a nyní si Microsoft chystá tu samou verzi Age of Empires 2. Obě budou k dispozici na Xbox Game Pass pro PC a rovněž na Steamu. Následovat bude oprášení Age of Empires 3 a Relic Entertainment už pracují i na Age of Empires 4, což už je zbrusu nový titul. Ten byl ohlášen už v roce 2017 a letos bychom se měli dozvědět, kdy konečně přijde na trh.
  
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NVIDIA DLSS 2.0: dokáže nahradit ray tracingem ztracený výkon? NVIDIA DLSS 2.0: dokáže nahradit ray tracingem ztracený výkon?
NVIDIA si pro nás připravila vylepšenou technologii DLSS 2.0, která má za úkol v konečném důsledku zajistit vyšší výkon při vysoce kvalitním zobrazení. My se nyní podíváme na to, jak funguje v praxi.
Dnes, recenze, Jan Vítek
Zakladatel ARMu říká, že prodej společnosti NVIDIA by byla katastrofa Zakladatel ARMu říká, že prodej společnosti NVIDIA by byla katastrofa
Hermann Hauser, jeden ze zakladatelů společnosti ARM, se velmi kriticky vyjádřil k záměru NVIDIE převzít ARM z rukou japonské banky Softbank. Dle jeho slov by něco takového byla hotová katastrofa.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Azza Pyramid Mini 806: doslova pyramidální skříň Azza Pyramid Mini 806: doslova pyramidální skříň
Pokud někoho nebaví nudné krabicoidní počítačové skříně, má dnes už možnost si vybírat z mnoha jiných, které mají zajímavější tvary, i když to v řadě případů znamená neefektivní využití prostoru. Jak to je v případě Azza Pyramid Mini 806?
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Důvod padání prohlížeče Microsoft Edge při vyhledávání přes Google odhalen Důvod padání prohlížeče Microsoft Edge při vyhledávání přes Google odhalen
Před pár dny se objevily záhadné pády internetového prohlížeče Microsoft Edge při nastavení výchozího vyhledávače na Google. Chyba se přitom neobjevovala při vyhledávání přes vlastní vyhledávač Bing. Důvod havárií se už naštěstí povedlo odhalit.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
ViewSonic nabízí pár herních 31,5" monitorů s MVA panely ViewSonic nabízí pár herních 31,5" monitorů s MVA panely
Společnost ViewSonic obohatila svou nabídku herních monitorů o dva nové stejně velké 31,5palcové modely, které využívají panely typu MVA. Ty jsou však rozdílné, a tak jsou rozdílné i samotné monitory VX3268-2KPC-MHD a VX3268-PC-MHD.
Včera, aktualita, Jan Vítek