Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně
Komentáře od Miko
musím s krysarr souhlasit. Také jsem byl při čtení nepříjemně překvapen a navíc teď, po 4 dnech na opravu.
Odpovědět0  0
souhlasím, zvláště na sídlištích je to opravdu příšerné. Každý druhý trotl nastaví maximální výkon aby se prostřelil skrz vlastní panelák když dá router k oknu, přikoupí za pár set lepší všesměrovku ­(čímž přestřelí normu­) a svítí skrz celou ulici i dál. Brrr, tento produkt by neměl být běžně prodáván v ČR.
Odpovědět0  0
Pěkná hračka, jen ty penízky, ale k věci ­- už mě tam chybí jen podpora DVB­-T. Proč je tak těžké toho švábika tam přihodit, když ho má půlka ­"noumejmů­" za pár dolarů?
Odpovědět0  0
Jelikož sám vlastní starší, ale stále dobrý 2407WFP, tenkráte za nemalý peníz, musím varovat. Narozdíl od jiných výrobců je pozáruční servis Dellu nula, ano NULA. V záruce super, výměna kus za kus, ale pak smolík ­- spotřeba. I když je to třeba blbej kondík na tišťáku zdroje ­(3 měsíce po záruce­). Mno a pokud do lepšího monitoru dáte několik desítek tisíc, asi nebudete chtít aby byl po 3 letech na vyhození bez šance na ofiko opravu.
Odpovědět0  0
dlouho jsem se tak nezasmál :D
ale druhý byl rozepsaný, nebyl to zbytečný post, díky za něj ;)
Odpovědět0  0
bohužel je to možné, nakonec hrají roli prachy bokem. ­(což nic nemění na projevu inteligence pisatele­)
Nicméně Norton má jiný produkt pro podniky a instituce a je fakt, že ten má do dokonalosti fakt daleko.
Já mám N360 a spokojenost, poté co Norton v minulosti zahodil komplet celý program a přepsal ho od začátku se fakt umí chovat slušně a nebrzdí jako staré, sice kvalitní, ale dýchavičné verze.
V práci máme McAfee a to je katastrofa nehorázná :­( Připomíná mě právě staré verze Nortona a ještě hůř, dokáže zablokovat komp klidně na minutu ­(dvoujádro, 2GB RAM...­) a to je prima držet klienta na telefonu, když jsou informace v zamrzlém kompu.
Odpovědět0  0
hmm, při životnosti Dellu i když si připlatíte za záruku bych do toho nešel. Jako firma ano, ale jako jedinec už ne. Jedna zkušenost stačila. Pozáruční servis neexistuje.
Odpovědět0  0
"se dělalo i mírně zle­" ­- to jste tam měl zřejmě nějakou směrovou anténu a přešvihnul normu aspoň o dva řády, že?
Dotyční lidé zřejmě nemohou ani používat mobil, BT a další bezdrátové technologie, v Praze by asi umřeli. Jo, sugesce je prevít...
Router pochopitelně splňuje Evropské normy a i u nás přísnější ČTÚ.
O citlivějším člověku jsem četl jen jednou ­- žije tuším v Anglii a má na 2.4GHz skutečně i alergii.
A k tomuto routeru ­- už tehdy budil výkonem nulanulanic rozpaky, jak už tu někdo psal, počkejte si na 16tku.
Sám používám roky Asus WL­-500gx s XWrt ­(postupně od originálu přes Olega až po OpenWRT­) se sektorovkou WL­-ANT168G, WL­-168g s modem na 10dB prut, WL­-100gx, WL­-169gE bez problému.
Odpovědět0  0
pohybuji se v oboru zabezpečovacích technologií a mohu jen říci... zlatý integrovaný COM port. Ty náhražky v podobně redukcí k USB jsou až příliš často s náročnější elektronikou zdrojem problémů. Ať už pro ošizený HW nebo odfláknuté drivery. ­(čest vyjímkám)
Odpovědět1  1
EISA jsem měl v normální 486tce s grafikou 1MB Trident ­(podporovala VESA 1.0­), grafiku mám v šuplíku dodnes :o)
Odpovědět0  0
900 na výšku u takového ­"monitoru­"? To chlapci zůstali v minulém století, že? Upřímně... nápad zajímavý, leč výsledek rozpačitý. Kéž by už ­-konečně­- přišlo masově OLED...
Odpovědět0  0
poměrně dost lidí má blbinky typu Weather Watcher, mapy oblačnosti a detekční síť bleskové aktivity na monitoru :­)
Tohle řešení mě zaujalo ­(přečtu až bude víc času :o­)­), nevidím s umístěním problém. Jestli jsem se nepřehlédl, škoda, že nebyl test pro zajímavost i s fw White Russian ­/ Kamikadze ­(OLEGův předpokládám poběží­).
Odpovědět0  0
koukám, že někteří výrobci už ani nepíší jaký draft to n­-ko je :(
Odpovědět0  0
doporučuji projít si technologie a recenze testů TN vs ostatní, věřím, že ­"na nic nevyužiješ­" je pohled zcestný a na TNko se práší zcela stejně, ověřeno.
Odpovědět0  0
jedná se o počet pixelů, nikoliv velikost fyzickou.
1920x1200 vs 1920x1080 => 10%. Mimochodem je fantastický jak na webu Benq z toho marketing udělal ooobrovskou výhodu :DD
Odpovědět0  0
Difusil je docela síla, po ránu jsem se zasmál. ­(Nicméně každej dělá blbosti­) :­))
Odpovědět0  0
+1. Pod toto bych se mohl podepsat.
Odpovědět0  0
na druhou stranu je to přece řada business secure. Mě by třeba vůbec nevadila takováto ochrana, ba naopak. Skleróza a bezpečnost nikdy nešly dohromady :)
Odpovědět0  0
dovoluji si reagovat ­"je to rebel!­", že? Ale proč ne, třetí hráč na poli s jiným řešením... kdo ví, také jsem opatrně nadšený :)
Odpovědět0  0
nu... tvůj názor a tvé oči a tvé použití ­(byT´jsi snad první kdo srovnává fotky a je schopen TN obhajovat­). Já taky pár TNek viděl a musím říct jen... ani omylem.
Odpovědět0  0
nebo lepší alternativu, výrobek nemusí být totožný ­(musí být stejných nebo lepších parametrů­) ­- což při výměně za jiného výrobce čipu je malinko komplikovanější.
Odpovědět0  0
přidávám se :­) a protože někdo z autorů má starší model, tak srovnání se nebráním O:­-)
Odpovědět0  0
2:1, tak ti chybí fantazie :o)
Odpovědět0  0
ani ne, fakt se mu podobá při troše mozkové námahy :)
Odpovědět0  0
a okradl lidi o 120 pixelů na výšku... :­-­/ Jednoznačně minus.
Odpovědět0  0
pěkné, když jsem kupoval 24­", ještě 30­" nebylo možné v lidské dimenzi cen sehnat ­(i ta 24­" stála 24.5 vč DPH­). Ale nelituji, za ten rok a půl mě přinesla značný uživatelský komfort a stále to není ­"vykopávka­" :)
Odpovědět0  0
2407WFP ;­-­) monitor je u mě jedna z nejtrvalejších investic u IT...
Odpovědět0  0
1920x1200 je letitý standard pro 24­". Ano, FullHD má méně, u monitoru by konkrétně mě ale ­"chybějících­" 120 pixelů na výšku hodně vadilo. Pravda, ani TN bych si nekoupil, ale to už je jiná...
Odpovědět0  0
reakci jsem nečekal, děkuji :­)
pokud to není nosný článek dne, pak s tím problém nemám vůbec :­) To víte, jak si čtenáře namlsáte... těžko se smiřují s tím, že je léto, čas dovolených, vegetu a blaženého předstírání pracovní činnosti napůl duchem jinde O:­-)
Odpovědět0  0
rád bych poradil, ale ač o tom sám uvažuji ­(při směšných cenách za 320GB disk­), nemám s Raidem osobní zkušenosti ­(mimo ­"zneužívání­" řadičů na ne­-Raid zapojení :­) ­).
Odpovědět0  0
to ano, bohužel mystifikace na obchodním poli je úžasná. Ještě před měsícem např. v Miro***u v popiscích tvrdili, že se rychlost mění dle zatížení. Koneckonců i na SWH tu chvilku podobný blud ­(byť by to bylo výborné­) byl někde napsán. Na druhou stranu co tak průběžně koukám do nabídky, přijde mě, že GP vytlačuje ne­-GP :(
Odpovědět0  0
pak zřejmě nepamatuješ doby kdo první pokořil magickou hranici 10GB :)
Odpovědět0  0
aniž bych chtěl rozpoutávat flame war, každý hájí ­"tu svou­".
Já zas nějak nemůžu najít dobré slovo na Seagate z hlediska spolehlivosti :­)
Ale to jen tak na okraj popíchnutí, každý výrobce má své ­"povedené­" řady, svou smůlu­/štěstí a tak. Pravda, mohu hovořit o celkovém množství max. v desítkách kusů, nejsem IT servisák ani prodejce. Já drtím od dob 325MB úspěšně onen WD ­(ano, byl tam i vadný, řvoucí atd.­).
Odpovědět0  0
to si nejsem jist, ač roky běžím na WD, tak s jejich ­"novinkou­" v podobě řady GreenPower nechci mít nic společného. Mít natvrdo uměle staženou rychlost, byť za cenu menší spotřeby a většího ticha, mě snížený výkon nestojí :­-/
Odpovědět0  0
reklama to asi nebude, ale každopádně mě dnešní ­"článek­" zklamal :­-­/ Snad se vyloupne ještě něco anebo v aktualitách...
Odpovědět0  0
mám ho sotva 5minut, ale už za tu dobu musím poznamenat, že nárůst rychlosti načítání stránek je lidskému oku více než viditelná :)
Odpovědět0  0
ani ne, tam je koneckonců přesně zamýšlena.
Placené pásmo zaručí, že na rozdíl od wifi ti to kdejakej jouda nezaruší domácky dělanou rádobyanténou s 3x přešvihnutým povoleným výkonem, protože to bude hlídat a přidělovat úřad ­(který jako jeden z mála zdá se v tomto funguje­) :)
Odpovědět0  0
ale taky mě to nejdřív zmátlo O:­-)
Odpovědět0  0
díky za tipy, bohužel v práci je jen IE6. Doma ai tyhle voloviny odblokuji a IE6 nemám. Jen jsem chtěl upozornit, že reklama za každou cenu je humáč. ­(nicméně vidím, že se to minulo účinkem)
Odpovědět0  0
což tam ovšem řečeno není a někoho mohlo napadnout, že je to dodáváno např. na flashce mimo...
Odpovědět0  0
"redukovaná­" verze XPček na konkrétní HW má 2GB?
Tak to mě fakt pobavilo...
Odpovědět0  0
dnes máte nějaké štěstí na ­"pečlivé­" čtenáře koukam :­-)
Odpovědět0  0
to se povedlo, pan Federmann to po ránu fakt nějak nezvládl :­-­)­))
Odpovědět0  0
neexistují jen hry ve fullscreenu ;­) a tam pak vyšší frekvence i více jader ­(2 mě stačí...zatím :o­) ­) bodnou, neboť vyvíjíme pravděpodobně tedy více aktivit naráz :)
Odpovědět0  0
souhlasím, nedávno jsem dostal Logitecha G11 ­(nechtěl jsem G15­) a jsem šťastnej za klasické rozmístění kláves a Fčních kl. ­(snad jen enter bych bral větší Lkový­) + hromada makro kláves, které ve hrách přímo zbožňuji. Aktuální podivnosti a teleportace kláves je hrozná a mimo NB nevidím efekt ­(krom toho na Ins­-PgDwn se dobře hrával Mortal Kombat :o­))
Odpovědět0  0
taky jsem byl ­"postiženým­". Trošku mě překvapilo, že je to v podstatě tak snadné :­-(
Odpovědět0  0
přidávám se k lidem, kterým 11tka nepadala. Docela by mě zajímalo zda se nejedná o blud.
Odpovědět0  0
... uhh, fakt sem to napsal? O:­-)
Odpovědět0  0
*vzpomněl si na školní Apple Macintosh Classic a hrůzou mu vstali vlasy na hlavě* :)
Odpovědět0  0
být to o technologiích výroby např. optiky pro špionážní družice, tak si asi poklepu na čelo, ale podle mě byl článek dobrý a patřil sem :)
Odpovědět0  0
já jsem rád za obyčejný Bios pokud možno v textovém režimu. Vypadá to sice hezky, umím si představit výhody... ale na druhou stranu čím je věc jednodušší, tím rychleji se zjistí kde je problém. A ruku na srdce, kdy krom počátečního vyladění­/flashnutí jdete do Biosu? Většinou když je něco špatně a to jste asi rádi, že Bios po žádném zařízení ­"skoro­" nic nechce abyste se do něj dostali. U tohoto bych si tím už moc jist nebyl. Budu skeptický :­) ...zatím.
Odpovědět0  0
v tom případě nechápu co bylo prvním příspěvkem míněno ­"Vy ste fakt...­". Podle všeho to byl nedokončený útok na těch domnělých 10%, kteří nejdou se stádem? Varianta B je, že to byla reakce na nějaký již napsaný příspěvek, ale potom jaksi zdá se... někdo neumí reagovat :)
Odpovědět0  0
hmm, no když nic jiného, tak úroveň stránek se o kousek zvedla. Právě minulej rok jste za to byl hodně kritizován a právem.
Chcete­-li do testu, zkuste věnovat nějakou komponentu do soutěže třebas, aby to redaktorům stálo za tu námahu... otestovat garážní PC není dnes obvyklá věc.
Odpovědět0  0
mno, sám mám WL500­-gx a můžu říci jedno... jsem s ním roky spokojen. Začal jsem na originálním firmware, prošel přes Olega a skončil na Open­-WRT. Je to pěkná a spolehlivá hračka :)
Odpovědět0  0
Díky za recenzi, nebylo by k dispozici celkové foto vnitřku skříně s instalovaným vodníkem? P.S.: Drobné korekce, které prosím neberte jako hnidopišství.
Sekce vodní blok: ­"...vodní blok z kombinace ­-hliníkové­- základny a horního víkaz plexiskla­" ­- jak je dále uvedeno základna je měděná.
Konec 2. části: ­"...vertikální poloze sám nenaplní a ­-BY­- byste přišli o část jeho výkonu­".
Odpovědět0  0
OoOo anebo záměrná ignorace předtím i nyní.
Odpovědět0  0
já to mám ve FF 2.0.0.10 v pořádku
Odpovědět0  0
možná by mohly být mazány i jiné příspěvky­/dotyčný umravněn v diskusi k HTCčku. Trochu mě mrzí, že tam to nikomu asi nevadí, mimo pár čtenářů... Capslock taky nemám rád, ale ve srovnání je to polívčička. :­-(
Odpovědět0  0
do venkovního prostředí jsou skutečně určené jiné... třeba Mobotix. Cena je pochopitelně někde úplně jinde. Ukázka např. na http:­/­/www.dopravnisituace.cz­/d1­/ ­(snad to nebude bráno jako reklama, případně se omlouvám­).
Odpovědět0  0
nezávislej web? co je to? Nepřímé závislosti můžete najít jakékoliv u jakéhokoliv webu, podle mě má SWH dostatečný odstup.
Odpovědět0  0
pegy ono by se to tak dalo brát. Představ si, kdyby ti někdo začal říkat, že byste mohli na slovenském populárním webu něco psát jinak aby si to mohl ­"čecháček­" přečíst lépe :­) Jak byste reagovali?
Arogance je zvláštní věc, já sám se nestačím divit aroganci některých Moraváků k Čechům ­(a i obráceně, z doposavadní zkušenosti si nemyslím, že tolik­), stejně tak i na Slovensku Blava versus třeba Košice.
Já bych tohle téma už asi utnul :­) Zbytečně si vjíždíme do vlasů kvůly vlastně hovadině :­))
Odpovědět0  0
nemyslíš to sice zle, ale prostě nemáš precedens a pochopení podle mě opravdu nenajdeš. Jinak když už srovnáváš s webem, tak mě napiš nějaký příklad kde to tak je ;­-­)
P.S.: uvádět mě do datumu číslo navíc a vytvářet tak hybrida by mě docela vadilo, prostě proto, že počet čísel­/slov v datumu je obvykle standardizován minimálně zvyklostmi.
No, pomáhat si navzájem... ani bych nemukl být stále ČSFR, bohužel to dopadlo jak dopadlo, máte nezávislost na což samozřejmě máte právo, ale tím pádem se holt i něco změnilo :)
Odpovědět0  0
nezlob se, ale to nemá logiku ten argument ­"z trucu­". Například v denním tisku jsem to tu taky nikde neviděl a přesto si ho zde studující či žijící SK občani kupují a prizpůsobí se ­- koneckonců oni jsou přece ­"na návštěvě­" ;)
Odpovědět0  0
ale tohle opravdu není web zamýšlený jako mezinárodní :)
Odpovědět0  0
souhlasím, také mám hodně přátel ze Slovenska žijící­/studující tu i tam. Postěžoval jsem si právě jen na vzájemné odcizování, ale nechtěl jsem aby se to tu pomalinku zvrhávalo do konfliktu...
Odpovědět0  0
to snad radši ani nebudu komentovat :D
Odpovědět0  0
jójó... mladí čím dál více neznají jazyk sousedů, dřívějších spoluobčanů ­(platí pro obě strany­).
Odpovědět0  0
taky sem nad tímto uvažoval, ale jak uděláš plnou vazbu styčné plochy chladiče a odporu velikosti CPU? Jedině, že bys zahříval nějaké další tělěso a vytvořil si něco jako heat­-spreader pro odpor ­(ted doufam, že v tom nemám chybu :­)­).
Odpovědět0  0
tak zapátrejte či přemýšlejte a navrhněte redakci nějaké přijatelné metody měření do nelaboratorních podmínek. Podle mě pohoříte...
Odpovědět0  0
podle mě je naprosto jedno jaký CPU generuje teplo, nejednalo­-li by se o velký rozdíl ve styčné ploše. Teplo nemá značku Intel či AMD. Naopak popíchnutej FX­-55 mě přijde jako docela dobrá volba. U tvého rozdílu ­(tedy pokud není Andy skutečně lepší ­- nezkoumal sem­) bych si troufl tvrdit nepovedenou montáž ­(stane se každému­).
Odpovědět0  0
dávám za pravdu níže redaktorovi, spam byl opravdu nechutný a tohle je asi jediná schůdná cesta.
Odpovědět0  0
eh, ne níže, ale výše jak tak koukám ;­))
Odpovědět0  0
tuším prozatím 3.5GHz je licencované pásmo, nejsem si jistý, že se tato technologie uživí pouze distribucí TCP­/IP komerčním způsobem ­-> pro volné použití bude muset přejít na 2.4GHz nebo 5GHz.
Odpovědět0  0
díky za report, to jsem přesně chtěl vědět :­-)
Odpovědět0  0
docela by mě zajímalo jak po všech vašich srovnávacích testech strádá testovací sestava, neustálé změny tlaků, tahů, tepelné zátěže na MB i CPU. Je to nějak znát? Lze říci, že třeba po 30ti chladičích, x­-násobné výměně case už neni povrch CPU od pasty vyčistitelný a deska má vyžvejkané otvory pro šroubky? apod. Zkrátka nějakej damage report by mě fakt zajímal :)
Odpovědět0  0
doufám, že to někdo nebude používat na krátké vzdálenosti s maximálním výkonem ­(a zaruší tak v okolí x stovek metrů­). Stačí když doma ­(Praha JM II.­) provedu scan a nestačím se divit co mě leze do bytu ­(s názvy ulic či míst výrazně daleko­). Kdybych si ­"nevyřval­" kanál když to bylo v zárodku a nepoužíval sektorovku se sníženým výkonem routeru, tak nevím nevím.
Odpovědět0  0
pardon za chyby :(
Odpovědět0  0
právě to jsem měl na mysli. Těch 450W totiž 450W EC zdroj neutáhne a s poměrně solidní šanci pohoří :­) Samozřejmě je to bráno s velkou rezervou výrobcem grafiky právě proto je to doporučené a přestřelené zřejmě o desítky procent...
Odpovědět0  0
hmm a na krabici od zdroje ti nakecaj cokoliv ­(viz i minulé testy zdrojů­). Není 450W od EC to samé jako od Seasonicu...
Odpovědět0  0
mám půl roku a našel jsem jen jediný zápor ­- moje verze nemá sledování otáček ventilátoru. Jinak jsem po srovnání se starým EC co jsem měl spokojen, sice stojí mnohem víc, ale efektivita šla podle měření UPSky nahoru v řádech 15­-20% a tedy úspora za energii. Nemluvě o tom, že máte větší šanci přežít s ostatníma komponentama než u EC v případě havárie co jsem tak slyšel.
Do EC ač jsem měl předtím 3 různé už bych nešel.
Odpovědět0  0
snížení cen může mít teoreticky za následek přesun skupiny lidí od pirátských verzí k nakoupení legálních.
Odpovědět0  0
doufám, že až nějaká komunita vyrube nesmyslné ochrany ve Vistě, přestane Masosoft vymýšlet kraviny na ochranu a vynaložené prachy vrazí do snížení cen.
Odpovědět0  0
Není v konfliktu použití názvu Tesla pro zboží ­(a ještě se značkou TM­) a jedné stejnojmenné firmy?
Odpovědět0  0
na druhou stranu má Intel rezervu v tom, že nemá momentálně integrovaný řadič paměti a mám pocit o tom uvažuje. Doufám, že ale AMD s něčím dobrým přijde :)
Odpovědět0  0
nezkoumal jsem to moc, ale možná otázka by mohla vyvstat: a je to člověk?
Odpovědět0  0
někdy i najdu v tvých příspěvcích jistý smysl, ale o co jde tentokráte nevím. ­(?)
Odpovědět0  0
díky za odpověď pro rýpala, to já jen abych si to mohl lépe srovnat :­) S měřením bez těchto doplňků plně souhlasím :)
Odpovědět0  0
mám, velká spokojenost. Jinak by mě zajímalo jak byla zatížená: byla nastavená na HD audio a jel na ní EAX s řekněme 5+1 repro režimem? byly obě síťovky aktivní? byla pasivně či aktivně chlazená ­(umožňuje v dodávce volbu­)? byla zapojena karta wifi, byla aktivní? Byl v USBčku IR receiver?
Jestli jsem něco přehlédl a je to v článku tak se omlouvám předem :­)
Díky za pěkný článek.
Odpovědět0  0
přiznávám, že něco takového by se mě také moc zamlouvalo. ­(ukazatele, číslíčka... to je moje)
Odpovědět0  0
má tento příspěvek mimo vychloubání i informační hodnotu? Vy máte stejný notebook jako autor k dispozici abyste prohlásil, že testovaný ­(nejsem si jist, že přímo autorův­) je defektní či dokonce, že přímo teploty jsou nesmyslné? Nebo alespoň srovnatelné komponenty v jiné značce NB?
Odpovědět0  0
díky :­) Už mě jen napadá co dát podložku před použitím do lednice, ale to už je magořina O:­-)
Odpovědět0  0
Ač notebook nemám a podložka mě k ničemu není, přesto je to zajímavý nápad a mám dotaz:
Za jak dlouho se asi při pokojové teplotě podložka zregeneruje?
Odpovědět0  0
tojo, naštěstí je zpětně kompaktibilní ­- nebo to aspoň tvrdí. Já spíš kritizoval komponenty. Třeba pci­-e TV kartu ­- například na Avera duo pro PCI­-e, v ČR prostě nejni.
Je pravda, že díky intergraci 1 až 2 síťovek a často zvukovek poněkud mizí nejčastější důvody dalších karet, ale o to víc mrzí, že třeba já mám 2 tunery v pci a pci­-e zeje prázdnotou.
Odpovědět0  0
mě zas fascinuje už druhá verze pci­-express na nových deskách a přitom je na trhu u nás nedostatek zařízení i pro první verzi :(
Odpovědět0  0
díky, sice zpracování nedosahuje ani omylem kvality SWH a výběr produktů je mizerný zřejmě vzhledem ke stáří, ale aspoň nějaké informace. Ta nekompaktibilita mě docela překvapila.
Odpovědět0  0
to je přesné ­"s ohledem na řeči­" :­))
Odpovědět0  0
pokud vím tak 2.0 ne, ale zato byl první kdo přišel na trh se zárukou upgrejdu ­(a nechutnou cenou za HW :o­) ­).
P.S. pane Vítku nechce udělat SWH test wifi .11b vs g vs a vs n1.0 n2.0 ? docela mě to přijde jako zajímavé téma ­(nebo aspoň g vs a vs n2.0­).
Odpovědět0  0
vyhřívané klávesy, co víc si do zimních měsíců ­(zřejmě až bude na trhu­) přát? :D
Odpovědět0  0
tak skříň je to zajímavá. Jenom jsem se přesvědčil, že starej dobrej TT Armor netrhne. Sice stojí jen poloviční cenu, ALE...
Odpovědět0  0