Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně
Komentáře od Milis
Shrnutí opravdů pěkné a mám dotaz. Jakým programem jste dostali do horní lišty vedle Start tlačítka ikony spuštěných programů? Díky.
Odpovědět0  0
Co tady pořád řešíte. Je jasné, že ceny stále padají a padají dolů, takže za stejné peníze se koupí lepší výkonnější hardware.
Paměti mají časování 4­-4­-4­-12 mmch. K ostatním komponentám: Pokud někdo jde po penězích, použije stejný základ, zvolí však nejlevnější A­-data paměti, nechá tam BOX chladič, který tak jako tak má velmi přijatelnou hlučnost. Desku zvolí Gigabyte P35­-DS3 a vše splní službu stejnou nebo velmi se blížící výkonově této variantě ale s o poznání nižší cenou. To by byl trhák i cenově co? Sám mám až na procesor­(E2140­) a grafiku zde uvedenou sestavu a funguje naprosto spolehlivě. Myslím, že pak by se Vám konečně zamlouvala i cena. Jenže zadání bylo PC do 30 000 , tak proč tam nedat něco ­"lepšího­" než základ, ať má za své peníze zákazník to nejlepší co si může koupit? Pak je výsledek ALFA ARMOR Jr. a vzhlem k tomu že v alfě je možno měnit konfiguraci, tak ať si zákazník svého Raptora přikoupí, má­-li zájem a chce to nej.
Verdikt: Velmi podobná sestava se dá složit i levněji, ALFA Armor Gt přesně odpovídá zadání testu a zákazník za určené peníze dostane to nejlepší co v tuto chvíli je a ostatní si nechají složit PC na přání. A nemusíte se pak hádat o koruny a stokoruny a dokazovat si, kdo umí udělat lepší kup nebo o co tu vůbec jde ;­-­)
Odpovědět0  0
Když není co kritizovat na sestavě, tak je potřeba alespoň naplivat na prodejce, jak si namastí kapsy:­-­). Jinak si totiž neumím vysvětlit, že minulý rok se probírala jenom skříň a letos jen cena, která navíc není vůbec špatná.
Těm, kteří si nakoupí komponenty a chtějí ušetřit na práci a mají namachrovaná ramena, bych chtěl vzkázat, že sestavení počítače jako takového problém dnes není, spoustu času ale zabere právě uspořádání ve skříni, ať to nějak vypadá a hlavně, instalace, aktualizace a otestování systému, to už je časově úplně jinde. Takže si dál skládejte PC doma, zákazník zde to dostane vše hotovo, připraveno, včetně podpory a servisu. Každý ať si pak vybere, co je pro něj důležitější a výhodnější :­-)
Odpovědět0  0
Přiznávám se, ano, tentokrát přehlédl.
Odpovědět0  0
Pan však zřejmě myslel, že nikde nevidí vyhlášeného vítěze srpnového kola ;­-)
Odpovědět0  0
To bude tím, že to není určeno pro GMA950:
Aug 20 | Nick Knupffer said:

GMA950 ­(as used in the 945G chipset­) is older and as such does not have support for these technologies.
Odpovědět0  0
Pod raketku s rozlišením 320x200 se podepíšu:­-­). Zdá se, že emulátory jsou věčné, protože nabízí jiné kouzlo, než špičkovou grafiku a nic víc.
Odpovědět0  0
Thermaltake matrix je sice výborná case, ale slyšel jsi někdy na vlastní uši ty 120 mm ventilátory? Hučí a vrčí, opravdu nádhera. Zrovna tohle bych za chlazení, které nemá být mizerné, nepovažoval:­-)
Odpovědět0  0
a praxe je ještě hezčí, bezpečně vím, že to jde, zkus to xDčko obrátit vzhůru nohama a vložit do SM­/SM­-RAM slotu :­-)
Odpovědět0  0
V popisu komponent máte drobnou chybku, aneb disk se 160MB cache.
Ale jinak je zajímavé, že u první sestavy je FDD se čtečkou vychválena jako ­"silné kombo­" a podotknuto, že se použití disket stále může hodit, ale v tomto článku není ani zmíněna­(krom popisu komponent­) absence FDD a praktické důsledky. Je to přinejmenším zajímavé a pro někoho, kdo se třeba rozhoduje pro koupi sestavy matoucí.
Odpovědět0  0
AMD my jsme s tebou, neopustíme tě, nikdy tě nezradíme, bo my ti věříme...! :­)­)
Jen tak dál
Odpovědět0  0