reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně
Komentáře od Mnemonic
je pravda, že ovladače ke zvukovce, které v době Audigy 2 ­(moje poslední Creative karta byla audigy 2 ZS­) měly asi 300MB je opravdu šílenost. Celkem rád jsem přešel na KXdrivers. Zvuk byl podle mě lepší a měly asi 5mb... Jen to nastavení jsem chvíli koumal, ale pak jen spokojenost.V době kdy jsem si jí pořídil jsem byl nadšen, potom jsem přešel na M­-Audio Revolution 5.1 a zvuk se posunul mnohem dál. Vzhledem k tomu, že nevyhledávám prosotorový zvuk, tak jsem skončil u Prodigy HD2 a spokojenost :)
Odpovědět0  0
taky mám raději flac i když uznám, že ne u všech skladeb jsem schopen 100% určit co je zrojem. Nicméně myslím že ej dobré podotknout, že jde taky o to, jakou muziku si člověk poslechne a jak moc ji zmrší při masteringu. Možná spíše toto by byl námět na nějaký článeček, spíše než vliv různých operáků na zvuk :­) Minimálně se dostáváme u masteringu do celkem lehce měřitelných a dokázatelných veličin a nejsme jen u subjektivních pocitů...
Odpovědět0  0
Je to pravda, na poslech muziky jsou naprosto bídné. TAky jsem po nich neskutečně toužil,a le naštěstí jsem měl možnost je vyzkoušet a s díky jsem odmítnul, hrály nahlas, ale mezi výškami ­(které ani tak nebyly moc echt­) a basem, kterých bylo na můj vkus víc než je zdrávo nebylo nic a to za cca 10 000 ­(v té době­). Rozhodně jsem byl více potěšen poslechem Logitech Z4 nebo klidně x230. Po nějaké době pátrání jsem k PC pořídil altec lansing a to je proti logitechu jiné káva. Neříkám, že to je extra bomba, ale na poslech muziky mnohem lepší. Dneska už se mi na ně taky doma jen práší, občas je vytáhnu na nějakou kalbičku na chatu, ale oproti logitechu mnohonásobně lepší. NA muziku rozhodně.
Odpovědět0  0
Nenašel jste někdo důvěryhodnou informaci, zda to bude možný připojit na PC, když je to od MS? Někde v diskusi jsem našel, že by to snad připojit šlo, ale nic oficiálního. Jako doplněk k PC by to bylo celkem zajímavý :)
Odpovědět0  0
nu právě že mám, nosím ho na klíčích už 2 roky a stále funguje. V mém okolí ho má dalších cca 5 lidí a všechny flashky fungujou, v hospodě na něj zkušebně dupalo pár idí a kromě několika škrábanců drží, voděodolnost vyzkoušena v pití taky úspěšně. monžá to není moc lidí, nicméně zvláštní že ani jednomu se nestalo co je tu popsáno.
Odpovědět0  0
osobně si myslím, že nejodolnější stejně bude bulletproof od pretecu. ten sandisk je asi slušnej, ale pořád je to kombinace plast­/plech. bulletproof je bytelnej kus železa a myslim že nějaký to sednutí rozhodně přežije :)
Odpovědět0  0
no a jsme u toho, já to chápu. Já jsem vesměs jen chtěl říct, to cos napsal. Veškerá kritika šla na Thermalright jen kvůli velikosti, účinností rozhodně vyhrál. Já s tebou plně souhlasím, já mám taky na grafice 120ku ventilátor, aby byla tichá.
Odpovědět0  0
myslíš, že krabice od thermalrightu je pěkná? no nevím :­) nicméně pokud se nemýlím, tak thermalriht tu byl haněn hlavně kvůli jak je velký a nemyslím si že v otázce velikosti by S1 na tom bylo líp než testovaný chladič
Odpovědět0  0
"podobnou­" účinnost má polovina chladičů v testu a nemyslím si že by ten Arctic byl lepší než thermalright, nemluvě o tom, že se na ten thermalright dá nasadit i 120ka ventilátor a je to asi nejtišší možné řešení. prostorová náročnost je prostě daní za to, že ten chladič funguje. Když vezmu v úvahu vodníka, který ano, bude lepší, ale rediátory se musí taky nějkam nainstalovat, stejně jako čerpadlo, expanzka...
Odpovědět0  0
no není zač, takže v pořádku, pokud bych tam nenašel tu větu, že jsou z geilů nejlepší, tak bych se s tím nějak smířil :)
Odpovědět0  0
Zajímalo by mne minimálně to, proč autor hodnotí Geil Black Dragon jako nejlepší z Geilů, když dosáhly nejhorších výsledků, nejsou tedy ty grafy nějak proházené? Zaráží mne, že třeba Kingmax dopadl lépe. Jsem zvědav na zbytek testů.
Odpovědět0  0
mě by spíše zajímalo porovnání kvality mezi tou nvidií a ati, když už se ve většině testů ati objevila, je myslím škoda ji zrovna u tohoto vynechat, bylo by to pro hodně lidí asi zajímavé srovnání.
Odpovědět0  0
Osobně bych se toho moc nebál, pokud budou rozumně chladit, což předpokládám že snad ano, když už to chtějí dělat jako stylovku, tak to vydrží v pohodě určitě delší dobu.
Odpovědět0  0
Zdravím, nebylo by možné přihodit nějaká video, jak to všechno hezky funguje? :­) To by myslím bylo nejzajíměvější a nejnázornější.
Odpovědět0  0
Hu o hrách se přít nebudu a pokud jde o hrubý výkon je to tak? Jakej hrubej výkon může mít sběrnice??? Zkuste si někdy když do toho tak děláte grafiku AGP8 v AGP4, případně si dejte na desce AGP8 disable a uvidíte že i tady je rozdíl ve výkonu grafiky roven 0,00 nic. Zvát se odborníkem je docela silný kafe, když nemáte představu ani o takový zásadní věci. A na co jinýho než na hry potřebuje dneska 90% lidí rychlo grafiku a velkou propustnost sběrnice, hmm asi na word :)
Odpovědět0  0
Sestava Fox není jedinou, kde se taktovalo, ale jak vidno, tak je jedinou, který to pomohlo. OC se dělá za účelem zvýšení výkonu a ne jen freqence. Myslim že cesta kterou si vybral fox je dobrá. Když já pořizuju něco do pc, tak taky koukám na komponenty který tam strkam s ohledem na OC. Např Chieftec, grafika Hercules, OCZ, Epox, Zalman... Líbí se mi že u Foxu dostanete za svý peníze, když už nic jinýho, tak echtovní mašinu na kterou je spoleh. Neříkámže já bych si něco takovýho koupil, OC mě prostě baví, ale proč nenabídnout lidem něco víc? Fox ví co dělá a dělá to dobře, tak proč se hned rozčilovat?
Odpovědět0  0
Šmarjápano, vždycky se najde nějakej magor ­(John.Don­) kterej umí jenom kritizovat. Výsledky nvidie 6800 viděl už každej, ale měls jí v ruce, něřku­-li v compu? Jelikož s dostupností nvidií pro pci­-e to neni u nás nejlepší, tak jednoduše v testu neni. Možná by pomohlo, kdybys jí vyndal se svýho vysoce nadřenýho compu a dones jí do SH, aby si jí taky vyzkoušeli. Von je docela rozdíl ve vidět na netu a dostat do ruky, určitě oceňujeme že umíš číst, ale seš naprosto mimo. Test byl super a určitě dost náročnej, uvažuju o koupi desky pro S939 a jsem zase o kus dál v úvahách, co nahradí muj Hercules 9800.
Odpovědět0  0
Každej je tu chytrej jak rádio a tvrdí tu že kdo nemá doma domácí kino za 100 litrů je nic a naprostej idiot, kterej nepozná muziku vod nastartovanýho traktoru. Kdo z lidí tohle potřebuje? Záleží na tom, pro co člověk to repro používá. Mě ke kompu ty Genisy prozatim stačí, je promě důležitější spíš to co je v kompu než to okolo. Ty chytráci by zase nebyli ochotný vrazit několik tisíc např. do chlazení, monitorovacích panelů, regulátorů otéček... Alespoň tervi tu má rozumnej názor na věc. Je dobře že každej má tu možnost si vybrat, co mu vyhovuje. Řek bych že z oblasti PC audia jsou testovaný bedny vážně slušný. Určitě někdo z těch nadlidí tady koupit komp z nějakýho hyper­-super­-maga marketu, víte co u něj bylo za repro? Bedničky 3*3*6cm s nápisem 160W extrapower.
Odpovědět0  0