Moddeři startují, Cyberpunk 2077 dostal i pohled třetí osoby

Moddeři startují, Cyberpunk 2077 dostal i pohled třetí osoby
, , aktualita
Co CD Projekt Red nechtěl či nestihl ve hře Cyberpunk 2077 nabídnout, toho se můžeme dočkat díky komunitě modderů, která se již formuje a poskytuje první modifikace. Patří mezi ně třeba i možnost zapnout si pohled třetí osoby. 
K oblíbeným
reklama
Cyberpunk 2077 naposledy dostal zmíněný hotfix na verzi 1.06, která už by měla být mnohem vlídnější i k majitelům starších konzolí a od té doby CD Projekt Red už nepřinesli nic nového, takže je možné, že jako další aktualizaci připraví už slíbený velký lednový update, po němž má následovat další v únoru. Je totiž pochopitelné, že nyní se bude studio starat především o to, aby jeho hru vzali v Sony na milost a vrátili ji do svého obchodu. V této době ale Sony ještě stále nabízí peníze zpět
 
 
"PC Master Race" si ale už může užívat prvních modifikací, které jsou jako obvykle k dispozici i na NexusMods. Jde například o to, co bylo lidem zvyklým na Zaklínače upřeno, čili pohled třetí osoby. Ten v akci nemusí být až tak praktický, ale jiné to může být při pohybu městem, jak ukazuje přiložené video. 
 
 
Zrovna tato modifikace prý ještě nefunguje stoprocentně, ale to se časem vyladí a rozhodně je to příslib toho, že Cyberpunk 2077 se postupně stane mnohem lepší hrou. Moddery snad budou pečlivě sledovat i vývojáři, kteří by se mohli řadou věcí inspirovat.  
 
Jaké modifikace tu ale máme? Jak se dalo čekat, mnohé se týkají ladění výkonu a pak je tu také evergreen v podobě deaktivace úvodních obrazovek (videí) pro rychlejší spuštění hry. Pak může jít o různé podvůdky či vyloženě jen vizuální vylepšení ohledně naší postavy a jejího účesu, ovšem vedle toho je tu i možnost zcela odstranit chodce i vozy z ulic, a to ty, kteří tvoří pouze křoví. Jiný modder se pokouší o lepší chování vozů a motorek, další pak o lépe zpracovanou minimapu, realistické shadery, atd. 
 
Modifikací, které se zaměřují na herní mechaniky a prostředí či prostě cokoliv jiného než výkon a kosmetické záležitosti, je zatím poskrovnu, ale to je pouze otázka času. Je také třeba počítat s tím, že řada z nich nemusí v novějších verzích hry fungovat a tak tomu bude neustále. Kdo tak nemá náladu aktivně se starat o svůj arzenál modů, ten ať si prostě počká na to, co přinesou sami vývojáři. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Intel údajně odmítá zprávu o dohodě s NVIDIÍ, která měla odříznout AMD Intel údajně odmítá zprávu o dohodě s NVIDIÍ, která měla odříznout AMD
Zpráva polského serveru PurePC o údajné dohodě mezi Intelem a NVIDIÍ, která by odřízla AMD od možnosti využívat jeho APU v noteboocích s výkonnými kartami GeForce, se pochopitelně ihned rozšířila. A přiměla také Intel k reakci. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
NVIDIA už nebude ve specifikacích grafik rozlišovat Max-Q a Max-P NVIDIA už nebude ve specifikacích grafik rozlišovat Max-Q a Max-P
Společnost NVIDIA nedávno představila grafické karty RTX 3000 pro mobilní počítače a my se nyní dozvídáme, že s nimi přijde i jedna podstatná změna v označování jejich verzí. Půjde o to, že se už nebudou označovat konfigurace Max-Q a Max-P. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
SemiAccurate: Intel chce vyrábět čiplety GPU Xe v Samsungu SemiAccurate: Intel chce vyrábět čiplety GPU Xe v Samsungu
Dle společnosti TrendForce aktuálně Intel jedná s firmou TSMC o možnostech svého outsourcingu výroby, zatímco Charlie Demerjian ze SemiAccurate zase mluví o využití kapacit firmy Samsung. To se ovšem nevylučuje. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Arduino připraví produkt založený na křemíku z Raspberry Pi Arduino připraví produkt založený na křemíku z Raspberry Pi
Na trh se dostal již malý a levný jednočipový počítač Raspberry Pi Pico, který u nás přijde jen na něco málo přes 100 Kč. Tento model připomíná svými možnostmi i provedením právě známé a oblíbené Arduino Nano. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Core i5-11400 v testech, jaký výkon dostaneme oproti Core i5-10400? Core i5-11400 v testech, jaký výkon dostaneme oproti Core i5-10400?
Po světě už kolují nové procesory Intel Rocket Lake-S a také se testují a my se můžeme dívat na výsledky těchto testů. Mnohé potenciální zákazníky bude jistě zajímat model Core i5-11400 coby levnější šestijádro. A co dostanou? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek