reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně
Komentáře od MrMarkus
Ten článek na Extremetech je divný, z jiných webů blízko zdroji jsem situaci na základě vyjádření Koenigsmanna pochopil spíše tak, že chyba není ani na motorech ani v nádrži, zbývá tak jen potrubí. Což je dobré, protože to by mělo dát snadno testovat a upravit. Motor se vůbec nedostal do hry.
Odpovědět1  0
Koukám, že máme doma něco podobného. ASUS Sabertooth P55i a v něm i7­-860, decentní přetaktování, paměti v tom mám Patriot také na 1333MHz ­(7­-7­-7­-20­). Píšu to sem proto, že ten komp je zapnutý prakticky nonstop od října 2009 a drží neuvěřitelně. Používal jsem ten stroj na práci i hry. Jediný upgrade byla grafika na GTX 750 Ti ­(2GB­). Před rokem jsem ho dal na hry synovi a výkon je ještě stále v pohodě, paří na tom Rainbow Six Siege, CS Go, Overwatch apd. Jednou za čas to rozeberu na komponenty, profouknu chladiče a jede se dál. Docela přemýšlím, že bych mu tam tu GTX 1650 koupil, už kvůli větší paměti, předpokládám že by to i ta stará deska měla zvládnout. Kupovat vše úplně nové se mi nechce, když tenhle starý šrot ještě drží. Vidíte to jako dobrý nápad?
Odpovědět0  0
Pěkný poměr cena­/výkon u 1070 Ti.
Odpovědět2  0
Vážně by mě zajímal systém jakým vybíráte ilustrační fotky :­) Ty rakety na obrázku z programu Nike jsou bohužel smrtící zbraně, ale také technicky velmi zajímavé a průkopnické nosiče. Počítače v missile control sice byly, ale velice primitivní a zabezpečení také, několik klíčů.

http:­/­/www.allworldwars.com­/Last­-Line­-of­-Defense­-Nike­-Missile­-Sites­-in­-Illinois.html
Odpovědět0  0
Podpořil jsem je v roce 2015 a udělal bych to znovu. Když vyšla 3.0, sešlo se mi to s novým hardwarem a užil jsem si to 14 dní celkem intenzivně. Pak jsem najednou zjistil, že většinu času se věnuji už jen emergent gameplay s komunitou, což mi v tomhle stádiu hry nedává smysl, tak jsem to na dlouho zase vypnul. Finální představy Persistent Universe jsou pro mě lákavé a za tu podporu to stojí, ale má to k nim v tuhle chvíli strašně daleko. Opravdu nerozumím, proč se raději nesoustředí na jeden scénář, který by hrářům dávalo smysl hrát, ten dodělají, pak až řeší další věci. Tím jak se široce rozkročili, teď musí spoustu práce vynakládat na refactoring kódu u věcí, co si hráči stejně nemohli pořádně užít. Současný stav Star Citizenu je mnohem více o snech než skutečném zážitku ve hře, tam toho jde zatím dělat strašně málo a rychle se třeba to vození krabic omrzí ­(mimochodem opatrně je hážu do Aurory na podlahu, vejdou se tam dvě v pohodě, jen bacha na postel, odsaď už nejde vyndat­). Jedna ze základních věcí v Elite Dangerous je Background Simulation ­- ta řeší frakce v systémech vlastnící stanice a základny na planetách, jurisdikci, stavy frakcí a jejich workflow, to má vliv na efekty různých akcí co hráči dělají i na události jako jsou expanze do jiných systémů a konflikty, pro tohle většinou hrají ED velké hráčské skupiny. Persistent Universe ve Star Citizenu je v porovnání s tím velmi chudý, snad jen zatím. Ale Frontieru to zabralo strašně moc práce a Braben to v hlavě nosil a ladil 20 let, dodnes je BGS ve stavu kdy má daleko k reálnosti a dokonalosti, tak jsem dost skeptický, jak dlouho to bude RSI trvat.
Odpovědět0  0
Kromě většího displeje ­(3.7­" vs 4­") vidím vše horší než má Omnia W, která v oficiální distribuci v ČR stojí cca. 6000 včetně DPH. Menší paměť, slabší CPU ... Omnia W se už asi dlouho prodávat nebude.
Odpovědět0  0
Pro pořádek ještě dvě výhody Omnie W. Tou pro mě zásadní je vyměnitelná baterie, třeba pro HTC Titan už existují baterie s větší kapacitou, asi se objeví i pro Omnii W. Druhou je klasická simkarta. Už jsem několikrát z různých důvodů prohazoval simkarty, microsim formát je v tomto značně komplikující.
Odpovědět0  0
Omnia W má Gorilla glass :­) Je to pro spoustu lidí překvapivé, Samsung to oficiálně nedeklaruje, ale je to tak. GG tam je. Více paměti bych uvítal, mám na Omnii W volné 2GB z původních téměř 6GB volných, ještě pár aplikací, offline soubory navigace a budu to muset nějak řešit. SkyDrive je fajn, mám tam MP3 a streamuju­/bufferuju je do telefonu, jenže mě pro změnu trápí mizerné reálné pokrytí PRAHY!!! 3G signálem. Na spoustě míst se musím spokojit s EDGE.
Odpovědět0  0
Jak bez GPS? GPS tam samozřejmě je a v kombinaci s Navigonem jde o výbornou kombinaci.
Odpovědět0  0
Funguje pěkně, mám jí k Xtreamer Ultra pod Ubuntu, bez problémů. Pochvaluji si hlavně velký touchpad, po zvýšení citlivosti vhodné i pro vysoká rozlišení. Jediné, co klávesnici vytknu, je absence LEDky signalizující provoz.
Odpovědět1  0
Škoda, že BlackBerry OS 7.0 není zpětně kompatibilní. Vzhledem k oznámenému přechodu na PlayBook platformu velký problém. Zařízení s touto verzí OS se asi moc neprodá a tomu bude odpovídat počet dostupných aplikací. Tohle měli představit před rokem ...
Odpovědět0  0
Ale no tak, ty řeči ohledně SPARCu ... Larry Ellison jasně řekl ­"No. Once we own Sun we­'re going to increase the investment in SPARC. We think designing our own chips is very, very important.­". Více zde: http:­/­/www.oracle.com­/sun­/lje­-oracle­-sun­-faq.pdf . Oracle má velké plány ohledně datových center a od kombinace SPARC a Solaris si hodně slibuje.
Odpovědět0  0