Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně
Komentáře od Mungo
Zatim s ovladaci neni problem a az Microsoft ukonci podporu asi se budu muset spolehnout na XP komunitu, treba budou nake neoficialni drivery. Jinak linux uz zkousim a mozna na nej casem prejdu. Bohuzel jak jsem napsal vyse potrebuji OS pro beh aplikaci ktere pouzivam a vetsina na linuxu nebude pracovat.
Odpovědět0  0
Ja ti taky svuj nazor nevnucuju. Vetsina obycejnych uzivatelu skutecne pouziva je OS a par dalsich aplikaci ­(office atp.­). Ja se ale za obycejneho uzivatele nepovazuji a to co jsem uvedl mi proste vadi. Pravdou je ze nazor jednotlivce se pri vyvoji nebere v potaz a soustredi se na ­"masy­". Pokud ale pristi Win7 neprinesou vyrazne snizeni naroku nebudu upgrade z XP ani zvazovat.
Odpovědět0  0
Zásadně bych nesouhlasil s tím že náročnost OS na RAM ­(a jiné komponenty­) není potřeba řešit. Pokud si kupuji 4GB RAM ­(32bit OS je přece jen nejrozšířenější­) nelíbí se mi pomyšlení, že z ní <1GB sežere zrovna OS, který mi slouží POUZE jako platforma pro provoz dalších aplikací. Proto mi vysoké nároky vadí, a to bez ohledu na současnou cenu komponent.
Odpovědět0  0
bylo by trochu zvracene, kdyby nasledujici OS mel byt horsi nez ten predchozi, nebo ne?:D
Odpovědět0  0
Oceňuji práci, kterou si dal autor s článkem, ale celkem mi tu chybí nějaká tabulka rychlost­/rozhraní­/cena nebo srovnání na závěr. Pro porovnání je článek trochu nepřehledný:)
Odpovědět0  0
Podle mě nebude změna nijak brutální. Vzhledem k tomu, že nezanedbatelná část populace si ráda občas zahraje nějakou tu gamesu, budou výkonná a náročná PC stále potřeba:­) Jen se přestanou používat k práci.
Odpovědět0  0
Spíš by mohli ještě zkusit doladit Visty, než se budou hnát dál..
Odpovědět0  0
Článek mě zaujal a se zájmem jsem si ho přečetl. Nakonec jsem si ale všiml ceny. Dejme tomu že ještě za 1000,­- by se dalo o koupi pro tu srandu uvažovat. Takhle si nemyslím, že by někdo byť jen uvažoval o koupi.
Odpovědět0  0