www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Na W10 Anniversary Update budeme čekat i do listopadu

Na W10 Anniversary Update budeme čekat i do listopadu
, , aktualita
Už od začátku srpna Microsoft nabízí novou verzi Windows 10 známou jako Anniversary Update. Zdaleka ne všichni uživatelé se ale této verze dočkali a jak to vypadá, řada z nich si bude muset počkat až do listopadu.
K oblíbeným
reklama
Windows 10 Anniversary Update byl vypuštěn jako obvykle v úterý, a to 2. srpna tohoto roku, takže už je k dispozici více než šest týdnů. Microsoft už tehdy řekl, že jej bude přes službu Windows Update uvolňovat postupně, ovšem že to bude až takto pomalé, to jsme nečekali. Někteří uživatelé se jej dočkají až v listopadu, čili až za tři až čtyři měsíce po uvolnění. V tu dobu už budeme pomalu očekávat další velkou aktualizaci pro Windows 10, která je plánována na příští rok.

Kdo chce, může si kdykoliv verzi Windows 10 Anniversary Update nainstalovat sám (viz první odkazovaný článek), ovšem vzhledem k tomu, jak se Microsoft novou verzí systému chlubil a jak její funkce propagovat, tak bychom očekávali, že s jejím rozšiřováním si pospíší.

Nová verze systému přináší především zlepšení virtuální asistentky Cortana, což nás nemusí v našich končinách moc zajímat, ale pak tu je také nová funkcionalita pro prohlížeč Edge nebo propojení s konzolí Xbox One, díky němuž budeme moci hrát tituly jako Halo 5: Forge, ReCore, Gears of War 4, Forza Horizon 3 a jiné na PC i na Xboxu nehledě na to, jakou verzi jsme si koupili. Na druhou stranu se Microsoft možná snaží rozšiřování nové verze systému brzdit kvůli tomu, aby měl čas na vychytání chyb. Objevily se totiž potíže s funkcí některých antivirových programů, s webkamerami, prohlížečem Google Chrome a jiné.

Zdroj: KitGuru
reklama
Nejnovější články
Herní GDC se neruší a grafická GTC zatím také ne, těšit se můžeme na březen Herní GDC se neruší a grafická GTC zatím také ne, těšit se můžeme na březen
Nedávno jsme se dozvěděli o zrušení konference Mobile Worlds Congress 2020, která se měla konat v Barceloně. Přirozeně se tak vynořily obavy o rušení dalších akcí podobného ražení, takže jaké jsou nejnovější zprávy?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Hamás napadal telefony izraelských vojáků malwarem, lákal je na ženy Hamás napadal telefony izraelských vojáků malwarem, lákal je na ženy
Válka mezi Izraelem a palestinským Hamásem se odehrává na více frontách. Jednou z nich je i sledování pomocí mobilních telefonů malwarem. K tomu využili populární metodu catphishingu, kdy se vydávali za atraktivní ženy.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Po Kingdom Come bude zdarma Assassin's Creed: Syndicate Po Kingdom Come bude zdarma Assassin's Creed: Syndicate
Po hře Kingdom Come: Deliverance, kterou Epic Games ve svém obchodě až do tohoto čtvrtka nabízí zcela zdarma, přijde další hra, respektive dvojice her a jednou z nich bude Assassin's Creed: Syndicate. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
TrendForce očekává problémy s dodávkami notebooků, monitorů dalšího hardwaru TrendForce očekává problémy s dodávkami notebooků, monitorů dalšího hardwaru
Během minulého týdne se měly po poněkud mrazivých oslavách v Číně opět začít rozjíždět továrny, ovšem ukázalo se, že leckde chybějí pracovníci. Nyní tu máme už přesnější čísla od TrendForce, která ukazují dopad na výrobu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Jensen Huang: nejpopulárnější herní konzole budou notebooky s GeForce Jensen Huang: nejpopulárnější herní konzole budou notebooky s GeForce
Letos se dočkáme nových herních konzolí firem Sony a Microsoft, jejichž nástup se bezprostředně týká také NVIDIE či jiných společností orientovaných na PC hardware. A Jensen Huang opět brojí proti konzolím.
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře