www.svethardware.cz
>
>
>
>

Novinky firmy Asus z řady Republic of Gamers

Novinky firmy Asus z řady Republic of Gamers
, , aktualita
Společnost Asus na Computexu představila celou řadu novinek patřících do rodiny Republic of Gamers. Jedná se o základní desky Maximus VI Formula a Maximus VI Impact, grafickou kartu Poseidon, desktop Tytan G30 nebo herní notebook G750. ROG...
K oblíbeným
reklama
Společnost Asus na Computexu představila celou řadu novinek patřících do rodiny Republic of Gamers. Jedná se o základní desky Maximus VI Formula a Maximus VI Impact, grafickou kartu Poseidon, desktop Tytan G30 nebo herní notebook G750.

ROG Maximus VI Formula pro procesory Haswell nám nabídne čipset Z87 a hybridní chlazení CrossChill, které dokáže využít pro chlazení vzduch, vodu nebo obojí. Pak tu máme také přibalenou kartu mPCIe Combo II s 802.11ac Wi-Fi a Bluetooth 4.0, přičemž rozhraní M.2 umožní připojení NGFF (Next Generation Form-Factor) SSD. O zvuk se postará karta SupremeFX s 600ohmovým sluchátkovým zesilovačem se 120dB SNR a kondenzátory WIMA a ELNA.

Deska Maximus VI Impact je formátu Mini ITX, jako první model v sérii RoG. Její přídavná karta Impact Power nabídne digitální 8+2fázové napájení pro procesor a paměť, pak tu je rovněž zvukovka SupremeFX Impact (odstup signálu od šumu 115 dB a kondenzátory ELNA) a také má kartu s 802.11ac Wi-Fi a Bluetooth 4.0.

Grafická karta ROG Poseidon zaujme hybridním chlazením DirectCU H20 a neupřesněným čipem GeForce GTX 700, čili buď 780 nebo 770, který má chladič výrazně lépe než klasické modely se vzduchovým chlazením.

Desktop Tytan G30 byl představen jako další a u něj Asus uvádí použitý procesor Core i7-4770K, který jsme si včera vyzkoušeli, a grafiku GeForce GTX 780. Nakonec byla uvedena podsvícená mechanická klávesnice ROG Armor a batoh Nomad pro velké notebooky, jež v něm mají být dobře chráněny. O těchto novinkách toho Asus více neprozradil.

Zdroj: TZ Asus
reklama
Nejnovější články
Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna
Na Mezinárodní vesmírnou stanici by měl zanedlouho zamířit Starliner - kosmická loď od společnosti Boeing, která by po získání certifikace měla sloužit jako dopravní prostředek pro astronauty.
31.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková12 komentářů
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková5 komentářů
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
30.7.2021, článek, Jan Vítek3 komentáře
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek23 komentářů