NVIDIA má nové Game ready ovladače nejen pro Biohazard a Conan Exiles

NVIDIA má nové Game ready ovladače nejen pro Biohazard a Conan Exiles
, , aktualita
NVIDIA si připravila nové WHQL ovladače Game Ready verze 378.49, které jsou určeny pro nejnovější hry jako Resident Evil 7 Biohazard nebo Conan Exiles. K dispozici jsou jako obvykle pro systémy Windows 7 a novější.
K oblíbeným
reklama
Ovladače NVIDIA Game Ready 378.49 WHQL si můžeme stáhnout z obvyklého místa, ale ještě dříve se můžete podívat, co vám vůbec přinesou. Titulky mluví především o hrách Resident Evil 7 Biohazard a Conan Exiles, což je zatím ještě nedodělaná hra s předběžným přístupem. Řadí se mezi tituly, kde jde o přežití v otevřeném světě, v němž si můžeme vytvořit i celé vlastní království. Více nám o tom napoví následující video:


Zmíněné dva tituly také díky novým ovladačům získávají podporu technologií HBAO+, HDR10 a Ansel. Dále tu jsou optimalizace pro další hry včetně bety titulu For Honor, která bude spuštěna již zítra a konečně jsou již těmito ovladači podporována také mobilní GPU GeForce GTX 1050 a GeForce GTX 1050 Ti.


NVIDIA také přidala a aktualizovala SLI a DirectX 11 profily následujících her:
 • Battlefield 1
 • Deus Ex: Breach Standalone - přidán profil pro DX11
 • Diablo III - přidán profil pro DX11
 • Dreadnought(2016) - přidán profil pro DX11
 • LEGO: Minifigures Online - added SLI-Single profile
 • Sid Meier's Civilization VI
 • Shooter Game (HDR) - přidán profil pro DX11
 • Sniper Elite 4 - přidán profil pro DX11
 • Space Hulk: DeathWing - přidán profil SLI-Single
 • Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands
 • Watch Dogs 2

Co se týče profilů pro 3D Vision, těch se dočkaly opět tituly Resident Evil 7 Biohazard a Conan Exiles, ale NVIDIA je přesto moc nedoporučuje využívat. Zato 3D Vision pro DX10 a DX11 verzi Watch Dogs 2 je již hotový a má pracovat velice dobře. Nakonec můžeme v krátkosti zmínit různé opravy týkající se jednotlivých karet (především s GPU Pascal) a her, ale to už se raději sami podívejte na detaily uvedené v doprovodném pdf.

Zdroj: NVIDIA
reklama
Nejnovější články
PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD
Sony minulý týden konečně zveřejnila dlouho očekávaný software, který uživatelům umožní využít běžně dostupná SSD pro rozšíření kapacity konzolí PlayStation 5. Prozatím jde o betaverzi, ale už tu máme slibné výsledky. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny
Nová megabaterie Victoria Big Battery v Austrálii koncem minulého týdne zachvátil požár. Jde o jedno z největších akumulátorových úložišť na světě, které zde pomáhá vykrývat špičky a řešit zásahy FCAS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck
AMD nebylo nikdy úspěšnějším výrobcem konzolového hardwaru, než je dnes. Za to aktuálně platí uživatelé PC, kteří nemají k dispozici tolik hardwaru od AMD, kolik by si mohli přát, ale s tím se nedá nic dělat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik? Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik?
Těžba Etherea dnes už pro mnohé není výdělečný podnik kvůli nepříznivému mixu nákladů na energie, výši odměn a hodnoty samotného Etherea. To má svůj vliv i na cenu pamětí GDDR5 či především GDDR6 na trhu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu
Společnost CATL dosáhla dalšího významného milníku. Sodíkové akumulátory se jí podařilo vyvinout do takové podoby, že by se už brzy měly dostat na trh. Zajímavé mají být např. vyšší odolností vůči chladu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře