NVIDIA nabízí Death Stranding zdarma k GeForce RTX

NVIDIA nabízí Death Stranding zdarma k GeForce RTX
, , aktualita
Společnost AMD si pro nás připravila Assassin’s Creed Valhalla k moderním procesorům Ryzen 7 a 9, zatímco NVIDIA dokázala svou chystanou akci lépe utajit a neočekávaně přichází s Death Stranding ke všem GeForce RTX. 
K oblíbeným
reklama
AMD svou prodejní akci spojila s nástupem nových procesorů Ryzen 3000 XT, i když pro nový Ryzen 3600 XT paradoxně neplatí, že k němu dostaneme zdarma chystanou hru Assassin’s Creed Valhalla. NVIDIA si žádný nový hardware nepřipravila, nicméně Death Stranding bude jedna z mála her, která přijde s podporou DLSS 2.0. A zcela jistě bude na trhu i mnohem dříve než Valhalla, a to už od příštího úterý, 14. července. 
 
 
NVIDIA se už pochlubila tím, že právě DLSS 2.0 umožní, abychom si na všech kartách RTX 2000 zahráli v rozlišení 4K při 60 FPS, anebo ve 1440p při 100 FPS. Nebylo tedy výslovně uvedeno, že to platí i pro mobilní karty, nicméně daná akce s kopií Death Stranding zdarma zcela jistě platí právě pro jakékoliv desktopové i mobilní verze, respektive pro pořízení notebooku s mobilní GeForce RTX. A co se týče našeho trhu, aktuálně se na této akci podílejí dva prodejci, a to CZC.cz a T.S.Bohemia. To by se mohlo ještě změnit, takže může sledovat příslušné stránky dané akce.
 
Po zakoupení karty či celého počítače s RTX 2000 tak získáme klíč pro stáhnutí digitální verze hry Death Stranding, který bude možné uplatnit na Steamu. Akce začíná již dnes a potrvá do 29. července. 
 
Současně pak NVIDIA nabízí také nové ovladače Game Ready, které přináší optimalizace pro Death Stranding a vedle této hry také pro Horizon: Zero Dawn a F1 2020. Nakonec se dozvídáme o tom, že GeForce Experience má nové nastavení OPS (one-click optimal settings) pro deset titulů a celkově podporuje už přes 700 her.
  • Darksburg
  • Disintegration
  • Fishing Planet
  • House Flipper
  • Justice RTX
  • Outer Wilds
  • Persona 4 Golden
  • Pistol Whip
  • SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated
  • Trackmania


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Toshiba končí s počítači Dynabook, i zbytek divize prodala Sharpu Toshiba končí s počítači Dynabook, i zbytek divize prodala Sharpu
Společnost Toshiba se úplně zbavuje divize počítačů Dynabook. Výrazně většinový podíl tu už nějakou dobu měl Sharp a nyní mu prodala i zbývající pětinu. Toshiba tak končí s produkty, které ji pomohly proslavit.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Apple Mac šlo hacknout přes zazipovaný dokument z Microsoft Office Apple Mac šlo hacknout přes zazipovaný dokument z Microsoft Office
Bezpečnostní výzkumník Patrick Wardle, který kdysi pracoval v NSA, objevil chybu v operačním systému macOS i kancelářském balíku Microsoft Office. Spolu dokázaly nabídnout hackerům cestu do systému.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Další únik potvrzuje DDR5 pro Intel Alder Lake, mohl by tak předběhnout AMD Další únik potvrzuje DDR5 pro Intel Alder Lake, mohl by tak předběhnout AMD
Intel připravuje mnoho nových generací procesorů a jednou z novinek bude Alder Lake. Nyní se objevil další únik, který opětovně potvrdil, že by tyto procesory měly podporovat paměti DDR5 a mít je tak dříve než AMD.
7.8.2020, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Intel zpět ve světě 5G díky společnému modemu MediaTek T700 Intel zpět ve světě 5G díky společnému modemu MediaTek T700
V listopadu minulého roku se Intel nechal slyšet, že bude spolupracovat s firmou MediaTek na vývoji 5G modemů. Nyní se objevil první plod společné práce, nový 5G modem MediaTek T700 pro laptopy s procesory Intel.
7.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Robot Pepper skenuje obličeje a žádá lidi o nasazení roušky Robot Pepper skenuje obličeje a žádá lidi o nasazení roušky
Roboti pomáhají v době poznamenané pandemií onemocnění covid-19 různými způsoby. Humanoidní robot Pepper například dostal aktualizaci, aby byl schopen rozpoznávat lidské tváře s rouškou a bez roušky.
7.8.2020, aktualita, Kateřina Hoferková4 komentáře