www.svethardware.cz
>
>
>
>

NVIDIA: novinky mohou počkat, tento týden nic zásadního nepředstavíme

NVIDIA: novinky mohou počkat, tento týden nic zásadního nepředstavíme
, , aktualita
NVIDIA stejně jako mnozí jiní zrušila svou konferenci kvůli pandemii koronaviru, ovšem slíbila, že o důležité novinky ani tak nepřijdeme, respektive že klasická podoba GTC bude nahrazena online verzí. To už nyní neplatí. 
K oblíbeným
reklama
Právě během tohoto týdne jsme přitom čekali představení zásadních novinek pro tento rok, takže optimisté se těšili i na generaci Ampere, i když ne nutně v herní podobě, což bylo ostatně velice nepravděpodobné. Ale NVIDIA mohla představit alespoň nové akcelerátory, z jejichž podoby jsme si mohli leccos odvodit, ať už by šlo třeba jen o použitý výrobní proces. 
 
 
Nyní ale přichází oficiální oznámení, které uvádí, že NVIDIA sice má připraveny velice zajímavé produkty a novinky, ale nyní není ten správný čas na to, aby se o ně podělila. Čili novinky, které měly být představeny na letošním GTC a po jeho zrušení alespoň online formou, budou představeny někdy jindy. Dále tak budeme tápat a číst si přinejlepším o fámách informujících o tom, co bude generace Ampere představovat a zda bude 7nm, nebo 10nm či 8nm, jak říkají ty nejnovější. 
 
Nicméně NVIDIA se i tak chystá připravit náhradní program pro zrušenou GTC, který bude obsahovat přednášky a prezentace od různých výzkumníků a vývojářů, neboť ti je už měli připravené a byla by škoda to celé zrušit. Ty obecně nejočekávanější informace mezi tím vším ale nebudou. 
 
NVIDIA také hlásí, že její zaměstnanci nyní pracují ve svých domovech, pokud je to možné a pokud ne, i tak zůstávají doma a navíc s plným platem. Nejspíše právě to je důvod, proč bylo zrušeno i online představení novinek.


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Jack Dorsey, CEO Twitteru, daroval na boj s COVID-19 téměř 30 % svého jmění Jack Dorsey, CEO Twitteru, daroval na boj s COVID-19 téměř 30 % svého jmění
Bohatí lidé se často účastní filantropických projektů a v případě boje proti COVID-19 nyní hraje prim Jack Dorsey, který je CEO Twitteru. Ten se totiž rozhodl věnovat celou miliardu dolarů, což je skoro třetina jeho jmění.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Cooler Master MM711: lehká herní myš jako řešeto Cooler Master MM711: lehká herní myš jako řešeto
Dnes se podíváme na herní počítačovou myš Cooler Master MM711, která už na první pohled zaujme svým netradičním zpracováním. Má totiž velkou část svého pláště nahoře i dole děravou jak řešeto.
Dnes, recenze, Jan Vítek
Autonomní vozy Nuro R2 smí v Kalifornii na silnice bez záložního řidiče Autonomní vozy Nuro R2 smí v Kalifornii na silnice bez záložního řidiče
Nuro je teprve druhou společností v Kalifornii, které bylo dovoleno jezdit s autonomními vozy bez záložního řidiče. Brzy tak budou dovážet nákupy z nejrůznějších obchodů v okolí až k zákazníkům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Microsoft koupil doménu corp.com, chrání tím podniková zařízení před hackery Microsoft koupil doménu corp.com, chrání tím podniková zařízení před hackery
Po 26 letech mění doména corp.com svého majitele. Tím novým bude Microsoft a její koupí vyřeší jeden nepříjemný 20 let starý bezpečnostní problém. Ten trápil zejména mobilní zařízení přistupující k podnikovým sítím z Internetu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Google Chrome 81 přichází opožděně, nabídne podporu Web NFC Google Chrome 81 přichází opožděně, nabídne podporu Web NFC
Internetový prohlížeč Google Chrome měl vyjít už před několika týdny, kvůli koronavirové pandemii se ale objevuje až teď. Navíc nemá polovinu změn, které měl dostat. Přesto získáváme podporu Web NFC i další vylepšení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala