NVIDIA odstartovala "ultimátní odpočet", k čemu povede?

NVIDIA odstartovala "ultimátní odpočet", k čemu povede?
, , aktualita
Zrovna dnes jsem v aktualitě o chystaných GeForce zmínil, že NVIDIA jistě začne na sociálních sítích s marketingovým vábením a budováním pozornosti ještě před tím, než představí nové GeForce. A právě to přichází. 
K oblíbeným
reklama
NVIDIA totiž na svém twitterovém účtu ukázala krátkou animaci explodující supernovy s hashtagem #UltimateCountdown. Z obrázku dole se pak dozvíme, že tento odpočet bude trvat 21 dní a symbolizovat 21 let. A co bylo představeno přesně 31. srpna roku 1999? 
 
 
Přece první GPU historie (dle NVIDIE) v podobě GeForce 256 a i bez této informace by bylo vcelku zřejmé, k čemu směřuje odpočet, jenž je symbolizován hvězdnou explozí a ukazován na Twitteru. Tedy nehledě na to, že právě na konci prázdnin či na začátku září jsme představení nových GeForce už dopředu očekávali
 
A nejspíše lze čekat právě to, čili představení, zatímco vypuštění nových karet nejspíše proběhne o řadu dní později. To se tedy týká prvních a nejspíše nejvýkonnějších verzí herních Ampere, zatímco ty slabší pak budou postupně dodávány na trh během příštích měsíců. 
 
Nyní už jen nezbývá než sledovat další a další úniky informací, které se jistě objeví, neboť tak je tomu vždy a my už víme, že vypuštění nové herní generace od NVIDIE je už opravdu blízko. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
RTX 3090 KINGPIN na 2,58 GHz a Palit GameRock s TBP 420 W RTX 3090 KINGPIN na 2,58 GHz a Palit GameRock s TBP 420 W
Na svět přichází i speciální modely grafických karet RTX 3000, jejichž výrobci se nerozpakují výrazně navyšovat limit výdeje tepla a spotřeby a právě takové karty jsou pak využívány k taktovacím pokusům. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD: nástup Navi 2X nebude "papírový" jako v případě NVIDIE AMD: nástup Navi 2X nebude "papírový" jako v případě NVIDIE
NVIDIA nedokázala zatím vyslat na trh dost karet RTX 3080, aby se dalo mluvit o podařeném nástupu nové generace a včera sama upozornila i na to, že RTX 3090 nebude dostatek. To je voda na mlýn marketingu firmy AMD. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 3070 v nabídce evropských obchodů, rozpětí cen je široké GeForce RTX 3070 v nabídce evropských obchodů, rozpětí cen je široké
Grafické karty GeForce RTX 3070 očekáváme až v polovině října, ale nyní bychom se opravdu nedivili, kdyby dorazily podstatně dříve, i když nic takového se zatím v kuloárech neříká. Máme tu ale aspoň ceny v prvních evropských obchodech. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Microsoft Office 2021/2022 přijde i ve verzi bez předplatného Microsoft Office 2021/2022 přijde i ve verzi bez předplatného
Microsoft chystá novou verzi kancelářského balíku Office, která by mohla nést označení 2021 nebo 2022. Stále však bude k dispozici i verze bez předplatného, tedy s celoživotní licencí, což uvítá nejeden zákazník.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
GeForce RTX 3090 v testech, jak moc předčí kartu 3080? GeForce RTX 3090 v testech, jak moc předčí kartu 3080?
Už ze specifikací karty GeForce RTX 3090 je jasné, že ta nemá šanci zastínit model RTX 3080 z pohledu hráče, který si dokáže spočítat, jaký výkon za své peníze dostane. Nikdo jí ale (zatím) nevezme, že jde o nejvýkonnější grafickou kartu současnosti. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek