www.svethardware.cz
>
>
>
>

NZXT Phantom 240: elegantní bílá skříň za rozumnou cenu

NZXT Phantom 240: elegantní bílá skříň za rozumnou cenu
, , aktualita
Společnost NZXT se rozhodla obohatit svou skříňovou sérii Phantom 240 o nový model, který chce zaujmout především svým oblým designem s výraznými křivkami a také kontrastem černé a čistě bílé barvy.
K oblíbeným
reklama
Nový Phantom 240 tak v podstatě navazuje na původní model NZXT Phantom, který má také mohutné plastové nástavby a kombinuje oblé tvary a ostré hrany. Nový Phantom 240 ale přeci jen vypadá lépe, alespoň pokud lze posoudit z několika dostupných fotografií.

Phantom 240 tedy přináší svěží nový styl doplněný o velké boční plexi, skrz něž budeme mít výhled na zdroj, základní desku a příslušné komponenty. V dodávce se také budou nacházet dva nové skříňové ventilátory FN V2 o velikosti 120 mm. Ty slibují v porovnání se starším modelem nižší hlučnost.

Do skříně se vejdou dva přední 120mm ventilátory, jeden zadní a dva další nahoru. Máme tu také odnímatelné diskové šachty, což je u lepších skříní již standardní vlastnost dovolující instalaci velmi dlouhých karet. Každá šachta je vybavena šuplíky pro tři pevné disky nebo SSD.

Celý interiér skříně je nekomplikovaný, umožní nám vést kabely za trayem pro základní desku, který je dostatečně velký na to, aby se na něj vešly základní desky ATX s plnou velikostí a ještě nějaké místo zbyde. Nakonec tu máme přední porty USB 3.0 plus dvojici 3,5mm audio konektorů.

Skříň má dorazit na trh již brzy v bílé barvě (alespoň prozatím), a to za 70 dolarů, čili v přepočtu cca 1400 Kč.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
Včera, článek, Jan Vítek1 komentář
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek22 komentářů
Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním? Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním?
Microsoft se chystá v případě systému Windows 11 udělat tlustou čáru za teprve nedávnými procesorovými generacemi a stále platí, že zapovězeno bude vše před 2. generací Ryzenů a 8. generací Core. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek11 komentářů