www.svethardware.cz
>
>
>
>

NZXT S340: barevné, levné a elegantní skříně

NZXT S340: barevné, levné a elegantní skříně
, , aktualita
Společnost NZXT se rozhodla uvést na trh nové barevné skříně S340, které spadají do jejího low-endu a jsou dostupné za cenu pod 70 USD. Respektive budou, až přijdou na náš trh. Těšit se můžeme ale nejen na barevné detaily.
K oblíbeným
reklama
Skříň NZXT S340 byla představena již loni na podzim a nyní ji doplní i dvě nové verze s modrým a červeným zbarvením na vrchní části předního panelu. Povrch barveného povrchu bude lesklý, ovšem jinak je celý panel černý a matný. Původně byla skříň S340 k dispozici buď jako celá černá nebo naopak celá bílá, čili počet jejích verzí se rozrostl na čtyři.

Samotná skříň tak není zbrusu nová, ale na našich stránkách jsme se jí ještě nevěnovali, což dnes napravíme. Jde o model s jednoduchým designem, ale přesto vybavený několika zajímavými prvky. Jde třeba o barevný panýlek v interiéru, který v podstatě nahrazuje diskové a mechanikové šachty nebo panel oddělující pozici zdroje od hlavní části skříně. Jde tak o podobnou skříň jako je nedávno testovaná NZXT H440.

Není tak divu, že do této skříně nebudeme moci nainstalovat kupu disků a mechanik. V případě mechanik to tedy není ani jedna, pro pevné disky tu máme dvě pozice pod vodorovnou přepážkou a pak tu jsou ještě dvě 2,5" pozice vedle sebe přímo na přepážce nad pozicí zdroje. Tato skříň je tak uzpůsobena tak, abychom do přední pozice mohli snadno nainstalovat až 280mm radiátor vodního chlazení. Další 120mm nebo 140mm se vejde nahoru a jeden 120mm dozadu. Namísto radiátorů můžeme samozřejmě nainstalovat jen ventilátory.

Co se týče volného místa pro komponenty, skříň S340 je kompatibilní s deskami Mini ITX, Micro ATX a ATX, karty mohou být dlouhé až 364 mm (334 mm s nainstalovaným předním radiátorem), procesorový chladič až 161 mm vysoký a mezi trayem a pravou bočnicí je přinejmenším 17mm mezera.

Celá skříň má rozměry 200 x 445 x 432 mm, hmotnost mírně nad 7 kg a vepředu je vybavena dvěma audio konektory a dvěma porty USB 3.0. S340 budou i jako Color Edition na evropských trzích k dispozici brzy, ovšem cena v eurech bude bohužel stejná jako v dolarech, čili 70 euro.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
Dnes, článek, Jan Vítek1 komentář
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
Včera, aktualita, Jan Vítek21 komentářů
Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním? Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním?
Microsoft se chystá v případě systému Windows 11 udělat tlustou čáru za teprve nedávnými procesorovými generacemi a stále platí, že zapovězeno bude vše před 2. generací Ryzenů a 8. generací Core. 
Včera, aktualita, Jan Vítek10 komentářů